Фемінізовані насіння конопель поштою Зміст ТГК Не досліджено

Ціна  29 - 207.00 грн
Висота рослини
Фенотип
Хіти продаж
Тимчасова знижка на
Фем
Автоквіти
Сатіва
Мастер Сид
Новачкам
Генетика АК-47
Голандія
Афганка
Потужні
Аутдор
Errors-Seeds Auto Lowryder2 Feminised Україна

Auto Lowryder2 від сідбанку Errors-Seeds - сорт, який відрізняється збільшеною силою врожа..

41.00 грн

  2 отзывов

Errors-Seeds Auto Cookies Feminised імпорт

Сорт коноплі Auto Cookies Feminised відразу після появи на ринку вразив фахівців своєю унікальною ге..

98.00 грн

  0 отзывов

Errors-Seeds Auto Orange Feminised імпорт

Сорт коноплі Auto Orange ще недавно не був настільки розповсюджений, в порівнянні зі своїми більш ім..

98.00 грн

  0 отзывов

Errors-Seeds Auto White Dwarf Feminised імпорт

Сорт коноплі Auto White Dwarf відрізняється прискореним дозріванням. Гровер, який зробив вибір на ко..

98.00 грн

  0 отзывов

Green House Seed Auto Kalashnikova Feminised

З автоквітучого насіння коноплі Kalashnikova Feminised розвиваються особини жіночої статі. Кущі..

186.00 грн

  2 отзывов

Green House Seed Auto Bomb Feminised

З автоквітучого насіння коноплі Bomb Feminised розвиваються особини жіночої статі. Кущі вироста..

155.00 грн

  0 отзывов

Green House Seed Auto Big Bang Feminised

З автоквітучого насіння коноплі Big Bang Feminised розвиваються особини жіночої статі. Кущі вир..

186.00 грн

  1 отзывов

Green House Seed Auto Super Critical Feminised

З автоквітучого насіння коноплі Super Critical Feminised розвиваються особини жіночої статі. Ку..

207.00 грн

  1 отзывов

Green House Seed Auto Super Bud Feminised

З автоквітучого насіння коноплі Super Bud Feminised розвиваються особини жіночої статі. Кущі ви..

155.00 грн

  1 отзывов

4.5

1563 Відгуків


Що значить фемінізовані насіння конопель?

Це означає що з такого насіння виростає кущ жіночої статі, при тому що конопля - це дводомна (різностатева) рослина. Таке насіння луб'яних рослин отримують незвичайним способом, який вимагає контролю фахівця з досвідом. Після етапу виробництва, наступає тестування і фасування такого насіння закордонними сід банками в оригінальну сувенірну упаковку. Саме з такого оригінального насіння споживачі країн легалізації канабісу найчастіше отримують сенсімілью*.

Що значить фемінізовані насіння конопель?

* Сенсімілья — це жіночий кущ конопель, який так і не був запилений чоловічою рослиною. У цій обстановці незапилена рослина замість виробництва насіння кидає життєві ресурси на виробництво ще більшої кількості смоли і квітів. Збільшується обсяг врожаю і якість продукту, так як саме в конопляній смолі, яку Сенсімілья активно виробляє, міститься найбільша концентрація канабіноїдів (ТГК, КБД, КБР та ін.).

Сучасне європейське конопляне суспільство досі вважає, що найпотужнішу сенсімілью здатні принести тільки насіння конопель з Голландії, але світовий культурний cannabis-центр вже давно розташований в Іспанії. Це можна зрозуміти за кількістю проведених за останні роки фестивалів і ярмарок даної тематики.

Фемінізовані насіння — це передбачувано Матерка

Матерка — це жіночий кущ конопель, у якого є народна назва - "Мамка". Саме Матерка під час цвітіння нарощує квіти на гілках, які надалі стають наркотичним продуктом найвищої якості. Плоскінь (Папка, дерганець) - чоловіча рослина коноплі, не використовуються у виробництві наркотиків і лікарських препаратів. До відома, вирощування конопель в Україні заборонено законом, майже всі маніпуляції з коноплями кримінально переслідуються.

Фемінізація в конопляній індустрії була не завжди, раніше брідерам з країн легалізації доводилося викорінювати добру половину посіву, яка ставала плоскіннями (чоловічими рослинами). Відомо, що кілька рослин з тисячі, навіть в партії з фемінізованими насінням показують чоловічу стать. Такий факт прийнятний суспільством і дає зрозуміти: фемінізація працює на 99% і десяток рослин на тисячу є "папками".

Автоквітучі фемінізовані насіння марихуани в топі!

Через простоту вирощування і швидкість дозрівання автоквітучі фемінізовані насіння марихуани більш популярні, ніж будь-які інші насіння конопель. Існує навіть кілька відомих європейських сід банків, що спеціалізуються ТІЛЬКИ на селекційних авто фемінізованих сортах, не маючи в наявності жодного виведеного фотоперіодичного сорту. Пояснюється це незвично-високим попитом на авто фемінізовані сорти марихуани стороною споживачів Європи і США.

Чому автоквітучі фемінізовані насіння марихуани такі популярні?

Причини успіху:

  1. Визначити стать конопель — проблема початківців, але в даному випадку така необхідність відсутня.
  2. Стать рослини — жіноча, є можливість посадити паросток відразу у "дорослий" горщик.
  3. Відсутність при цьому пересадок рослини, а значить відсутність стресу.
  4. Автоматичне цвітіння, яке відбувається в середньому на 25-й день вегетації.
  5. Швидке дозрівання автоквіта, в середньому - 75 діб від паростка до врожаю.

Чим відрізняються автоквітучі від фемінізованих сортів

Автофемінізовані насіння конопель теж містять зародки матерки (жіноча стать конопель), відмінність полягає только в залежності від фотоперіоду (циклу зміни дня і ночі в добі) у ціх двох категорій рослин. Умовно, якщо цикл зміни дня і ночі з першої доби появи паростка буде 12/12 годин, то будь-яка фотоперіодична рослина нагадає автоквіт своїм коротким циклом дозрівання. При цьому початок цвітіння настає часто самє на 21-й день життя рослини. Якщо цикл зміни дня і ночі у таких рослин дорівнює 12/12 годин, то ніякіх видимих ​​відмінностей цього насіння автофем. від фем. НЕ проявляється! Слід зазначити факт: тренування конопляної рослини ефективне тільки з фотоперіодичним насінням канабісу, тільки у відсутності генів автоквіта.

У даному каталозі знаходяться насіння двох відів, для розуміння різниці між ними, необхідно поглянути в таблицю:

Чим відрізняються автоквітучі від фемінізованих


Розмір куща Розмноження Термін життя Сезонність Складність Тренування*
Автофем. Маленький Тільки насіння Короткий 2 - 3 врожаї Новачкам Не еффективне
Фотофем. Великий Насіння і клони Довгий 1 урожай Досвідченим Еффективне

* Тренування конопель (Cannabis Training) - це підгинання, обрізка, будь-які фізичні або інші дії для зміни форми рослини заради збільшення врожайності.

Що таке Рудераліс?

Канабіс Рудераліс-це підвид культурної сатіви (лат. Cánnabis Ruderális), який зовні її нагадує, але нею не є. Вважається, що голландські колоністи завезли і висадили власну луб'яну культуру для виробництва корабельних канатів в мис Мендосіно, округ Гумбольдт, розташований недалеко від сучасного штату Каліфорнія, США.

Що таке Рудераліс?

По закінченню багатьох років Рудераліс вважається дикою культурою європейської селекційної коноплі, і якщо почати говорити про агрономічну користь рудераліса, то краще промовчати. Рослина не здатна дати урожай промислового обсягу, будь це виробництво тканини або конопляного масла з насіння, показники врожайності й темпу зростання рудераліса (порівняння з сатівою) мізерно малі, таку рослину в народі називають бур'яном — ось що таке Рудераліс.

Унікальною і корисною властивістю рудераліса виявилася його натура виживати в складних умовах. За своїм походженням Рудераліс-це бур'ян культурної сатіви, який вижив в суворих умовах спеки і посухи, не вимогливий до навколишніх умов, легко адаптується і піддається селекції. Конопля Рудераліс схильна до короткого циклу цвітіння, що так само є частиною адаптації до суворих умов зовнішнього світу. Селекціонери домішують Рудераліс в більшість сучасних сортів конопель для досягнення наступних брідерскіх цілей:

  • створити автоквітучу версію сорту;
  • скоротити цикл цвітіння сорту;
  • прищепити більш ранній час зацвітання у відкритому грунті.

Фемінізовані насіння індики і сатіви, що вибрати?

В Україні купити насіння конопель фемінізованих сортів можна в якості колекційних цілей. Це сувенір в закритій упаковці, пророщування і культивація якого заборонена законом. У країнах, де продаж насіння марихуани дозволений, насіння індики вибирають частіше для розслаблення в післяробочий час. Ефект індики — заспокійливий (мале дозування) або гнітючий стоун, якщо дозування перевищене. Саме шишки сортів індики найчастіше використовуються медичним співтовариством як НЕосновні ліки комплексної терапії. Одним з перших медичних сортів вважається Біла Вдова, на відео нижче показана автоквітуча версія цього відомого сорту, приємного перегляду!


Насіння сатіви люблять більше за церебральну (відчувається головою) дію, що піднімає настрій і рівень отримання задоволення від усього хорошого. У Голландії та Іспанії не жартують з підвищеним дозуванням сатіви, в цьому стані людина відчуває тривожність або більш гірше почуття під назвою "бед тріп". Так називається стан психіки, при якому людина відчуває негативні переживання під впливом психоделічного ефекту. Сам по собі цей стан безпечний для здоров'я, має щось загальне зі станом панічної атаки.

Європейські виробники позначають присутність фемінізації в насінні своєї продукції на упаковці. Наприклад: feminised або feminized (у версії автоквіта - autoflowering feminised), або в скороченні: fem., autofem. Іспанські позначення трохи інші й частіше використовуються для внутрішнього "ринку". Наприклад, якщо на упаковці іспанського насіння написано "autoflorecientes feminizadas" - це означає що дані насіння фемінізовані та автоквітучі.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Херсон, Біла Церква, Маріуполь, Кременчук, Мелітополь, Полтава, Чернівці, Бахмут, Кам'янське, Луцьк, Кропивницький, Умань, Черкаси, Вінниця, Житомир, Рівне.