Насіння коноплі різних країн

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


В останні десятиліття ставлення до канабісу у світі зазнало суттєвих змін. Багато країн почали переглядати свої закони та політику в бік більш зваженого ставлення до цієї рослини сімейства Cannabis. Наукові дослідження підтвердили потенціал коноплі у лікуванні різних захворювань, що підштовхнуло до легалізації медичного канабісу. Деякі держави узаконили також рекреаційну марихуану, щоб зменшити незаконний обіг, врегулювати ринок, знизити злочинність, відкрити можливість для податкових надходжень до бюджетів.

Ці тенденції дали поштовх до розвитку світової кана-індустрії. Провідні виробники активно працюють над виведенням нових штамів коноплі із вищою продуктивністю, рівнем канабіноїдів, смаковими якостями. Сорти коноплі різних країн можна вибрати у каталозі нашого сідшопу. Semena Konopli співпрацює з провідними сідбанками напряму, тому може запропонувати насіння марихуани з різних країн на дуже вигідних умовах.

Різноманітність насіння коноплі

У нашому магазині представлений найширший в Україні асортимент насіння коноплі, якість якого вже на практиці перевірили багато гроверів (коноплярів) у тих країнах, де дозволена культивація марихуани. У нас можна замовити:

  • сорти для вирощування у закритому та відкритому ґрунті;
  • фемінізовані;
  • автоквітучі;
  • фотоперіодні;
  • штами Сативи та Індики, гібриди;
  • медичні та багато інших.

Пропозицію у каталозі класифіковано таким чином, щоб користувачеві було максимально зручно підібрати товар. Наприклад, досить зайти на сторінку "Найкращі сорти", щоб ознайомитися з титулованими штамами коноплі, які отримали чимало нагород на міжнародних конкурсах, виставках.

Країни-виробники насіння коноплі

У нашому сідшопі представлена продукція багатьох країн, що займають лідерські позиції у світовій галузі канабісу. Переважно це держави, політика яких вирізняється розумним балансом між забороною і легалайзом, що дає змогу розвивати селекцію та виробництво. Великий асортимент різних сортів коноплі представлений продукцією сідбанків Нідерландів. Ця країна добре відома своєю лояльною політикою щодо марихуани і була однією з перших, хто легалізував медичний канабіс та дозволив його виробництво.

Широка пропозиція у нас – від іспанських виробників. Іспанія має унікальні можливості для виведення нових штамів з огляду на сприятливі погодні умови на Піренейському півострові, що відкривають широкі можливості для розвитку коноплярства.

Поряд з голландськими та іспанськими сідбанками, ми тісно співпрацюємо з виробниками Швейцарії, Канади, США та інших країн, які досягли успіху в кана-індустрії.

Вибір та придбання насіння

Замовляючи насіння коноплі на нашому онлайн-майданчику, ви завжди можете бути впевненим у тому, що це – продукція гарантовано високої якості. Ми пропонуємо насіння тільки в оригінальній упаковці. Кожна насінина перед продажем проходить тестування виробниками на відповідність сорту, схожість, ген автоквіту, фемінізацію та інші параметри. У Semena Konopli купити посівний матеріал можна у будь-якій кількості, аж до одного зернятка, у нас немає вимог до мінімального замовлення.

Для відправлення замовлень ми користуємося послугами найпопулярнішої в Україні служби "Нова пошта". Термін доставки становить 1-2 дні. Якщо ви оформляєте замовлення до 15:00 у будні, то посилка комплектується того ж дня, а після 15:00 – наступного.

Оплатити покупку можна будь-яким зручним способом, ми не вимагаємо передоплату на замовлення до 50 одиниць.

Вся продукція комплектується в спеціальний термопакет, який захищає насіння від перепадів температури в літній і зимовий період, а також гарантує конфіденційність покупки. Є також можливість замовити безкоштовно стелс-упаковку.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории