Насіння коноплі Nirvana Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Nirvana Seeds – знаменитий голландський сідбанк, який прославився своїми фемінізованими стрейнами. Нині насіння цього бренду – показник того, що з нього проростуть рослини з виключно жіночою генетикою. Завдяки багаторічній роботі над дослідженням, схрещуванням, вирощуванням нових штамів, широкий асортимент сідбанку сьогодні становлять першокласні гібриди, які отримали визнання на світовому ринку, посівши перші сходинки у рейтингу лідерів.

В Україні познайомитися з досягненнями іменитого сідбанку можна завдяки пропозиції Semena Konopli. У нашому каталозі представлені як найпопулярніші сорти, так і новинки.

Nirvana Seeds – банк з найкращою колекцією сортів

Сідбанк був створений 1995 року в Амстердамі, його засновник довгий час працював у Positronics – найвідомішому в столиці Нідерландів гроу-шопі. Отримавши необхідні знання, він довгий час подорожував, вивчаючи найцікавіші рослини сімейства Cannabis у різних куточках світу. Надалі ці знання та досвід лягли в основу діяльності, пов'язаної з вирощуванням нових сортів марихуани з поліпшеною генетикою.

Саме фемінізоване насіння від Nirvana Seeds відбирається багатьма гроверами-рослинниками для того, щоб при виробництві не витрачати багато часу на усунення чоловічих рослин. Такий матеріал високо оцінили і садівники-початківці, і професіонали, які займаються у країнах з легалізацією марихуани культивацією рослини в комерційних масштабах.

Нині найпопулярнішими сортами компанії гурмани називають:

  • Blue Mystic – індико-домінантний штам, що дає стрейни невисокого зросту, які не вибагливі у догляді, цвітуть 6-8 тижнів та здатні обдарувати врожаєм по 300 г з кв. м в індорі, концентрація ТГК (тетрагідроканабінолу) – 24%;
  • AK-48 fem – авторський сорт сідбанка, отриманий схрещуванням регулярного Jack Herer та фемінізованого ICE. Підходить для відкритого та закритого ґрунту, теж вирізняється життєлюбством та невибагливістю у догляді, період цвітіння – до 9 тижнів. Демонструє відмінну врожайність (близько 500 г/кв. м) і тривалий потужний ефект завдяки вмісту ТГК у 18-24%;
  • White Widow – один з найбільш затребуваних в амстердамських кавашопах завдяки унікальному поєднанню трав'яних та соснових ароматів, потужності (рівень ТГК – 21%), а голландські гровери оцінили його відмінну адаптивність до клімату, високу врожайність (близько 400 г/кв. м).

Головною перевагою продукції сідбанку "Нірвана сідс" багато хто з її покупців називає гарантовано високу якість, оскільки компанія ретельно перевіряє посівний матеріал у лабораторії перед реалізацією.

Можливість купити оригінальне насіння Nirvana Seeds

Завдяки співпраці тільки з надійними виробниками насіннєвого матеріалу, ми надаємо своїм клієнтам можливість замовити продукцію тільки в оригінальній упаковці, з гарантією якості. Наші менеджери завжди готові надати підтримку у виборі сорту.

Ціна на асортимент цілком доступна, особливо якщо скористатися знижками, акціями та бонусами, які ми намагаємося регулярно пропонувати, щоб забезпечити своїм покупцям максимально вигідну покупку.

У нас також дуже оперативна доставка замовлень. А їхнім оформленням оператори займаються навіть у вихідні дні.

Ще одна важлива перевага співпраці саме з нашим сідшопом – можливість бути впевненим у тому, що на кожному етапі дотримується конфіденційність, тобто дані клієнта, вміст посилки ніколи не стануть відомими третім особам.

Співпрацюючи з нашим інтернет-магазином, завжди можна бути впевненим у якості продукту та високому рівні сервісу, спрямованому на те, щоб клієнту завжди було приємно робити покупки саме у нас.

Водночас ми закликаємо покупців дотримуватися закону України, який забороняє наразі займатися вирощуванням марихуани.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории