Сорти марихуани за смаками

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Смакоароматичні ноти канабісу – такий же важливий параметр під час вибору, як і врожайність, умови вирощування, потужність впливу (визначається рівнем ТГК – тетрагідроканабінолу, що є в сорті). Нині селекціонери провідних сідбанків світу пропонують унікальні штами, що приваблюють цікавими смаками та найкращими якостями.

У нашому каталозі представлені сорти коноплі з різними смаками від провідних виробників Голландії, Іспанії, Великобританії, США та інших країн, де дозволено культивацію марихуани, а фахівці досягли успіху в схрещуванні та виведенні нових гібридів.

Як виробляють сорти різних смаків?

Аромати марихуани обумовлені насамперед терпенами – сумішшю хімічних сполук, які виділяють трихоми рослин під час цвітіння. Саме вони створюють характерний запах та обумовлюють властивості канабісу. Наприклад, дуже поширений лімонен із запахом цитрусових вирізняється протизапальними, противірусними, протипухлинними властивостями, що робить штами з цим терпеном затребуваними в медичних цілях.

Смаки коноплі, як і аромати, залежать від різних складових:

  • генетичних чинників – батьківські рослини, що використовуються при виведенні нових штамів, наділяють їх унікальними органолептичними властивостями, остаточний смак може мати найрізноманітніші профілі: трав'янисті, фруктові, земляні, дизельні, сирні та багато інших;
  • крім генетики штамів, важливе значення мають умови для розвитку рослини: клімат, освітлення, ґрунт, методи гровінгу (вирощування);
  • процес дозрівання та сушіння марихуани – важливий параметр, що впливає на аромат коноплі, оскільки від правильного підходу до цих етапів залежить можливість зберегти терпени та канабіноїди, і, відповідно, смакові особливості.

Популярні аромати в сортах коноплі

На сьогодні генетика канабісу дуже різноманітна, що позначається і на широкому виборі смаків. Серед найпопулярніших:

  • фруктові, з нотами ананаса, манго, дині;
  • цитрусові – аромати лимона, лайма, апельсина, мандарина надають марихуані освіжаючого смаку;
  • земельні та трав'янисті – це більш природні, нейтральні запахи, з відтінками зелені після дощу;
  • сканкові – дуже сильні аромати, з пряним профілем, їх більше вибирають досвідчені споживачі в кавашопах Амстердама, оскільки для багатьох новачків вони здаються дуже незвичними;
  • деревні та пряні – це аромати, що нагадують свіжозрізану деревину, часто йдуть з відтінками гвоздики, кориці, надаючи коноплі дуже багатого та складного запаху.

Як вибрати сорт під свої уподобання?

Вибрати сорт під свої уподобання у нашому магазині не складно, навіть якщо потрібен специфічний смак. Досить вивчити опис біля кожного товару, почитати відгуки або просто звернутися за консультацією до наших фахівців. Вони досконально знають всі нюанси продукції та підкажуть найоптимальніший варіант.

Semena Konopli – надійний постачальник насіння коноплі в Україні. Ми працюємо з сідбанками напряму, постачаємо тільки оригінальну продукцію, у фірмовій упаковці. Тому вирішивши замовити її у нас, ви завжди можете бути впевнені у тому, що кожен сорт, який є в нашому магазині, відповідатиме всім заявленим параметрам.

Завдяки постійним знижкам та акціям, ціна на продукцію – найдоступніша на українському ринку. Тому багато покупців, які вважають за краще робити нетривіальні подарунки своїм зарубіжним друзям та партнерам, купують насіння саме у нас. У нашому сідшопі немає вимог до мінімального замовлення, можна купити навіть одну насінину. Форма оплати може бути будь-якою, ми не вимагаємо передоплати (за винятком дуже великих партій).

Доставка продукції займає не більше двох днів до найближчого до покупця відділення "Нової пошти".

Діяльність нашого магазину – виключно у законодавчому полі України. Ми не закликаємо до вживання або культивації марихуани та не несемо відповідальності за можливі неправомірні дії покупців магазину.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории