Насіння коноплі АК-47 (генетика АК 47)

Популярні фільтри
Тип сорту
Стать
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto AK-47 Feminised

Даний фемінізований різновид насіння коноплі Auto АК-47 вважають одним з кращих автоквітів, які воло..

139.00 грн

  358 відгуків

Master-Seed Auto Tutankhamon Feminised

Насіння коноплі Auto Tutankhamon представлені сідбанком "Master Seed". Період цвітіння культури дося..

139.00 грн

  299 відгуків

Master-Seed Auto Kalashnikova Feminised

Auto Kalashnikova Feminised від сідбанка Мастер Сид - це автоквітучі фемінізовані насіння марихуани ..

125.00 грн

  33 відгуків

Master-Seed Auto Arma-AK Feminised

Auto Arma-AK Feminised - фемінізовані насіння коноплі автоквітучого типу, що поєднують в собі власти..

125.00 грн

  8 відгуків

Master-Seed Auto AK-49 Feminised

Auto АК-49 Feminised - це насіння коноплі автоквіта з насіннєвого фонду сідбанка Master Seed. Своєю ..

125.00 грн

  10 відгуків

Master-Seed AK-47 Feminised

Серед достоїнств фемінізованого насіння коноплі АК-47 безліч нагород на всесвітніх конкурсах. П..

110.00 грн

  14 відгуків

Pyramid Seeds Auto Tutankhamon Feminised

Насіння коноплі автоквітів: особливості штаму TutankhamonФемінізований Auto Tutankhamon від Pyramid ..

220.00 грн

  0 відгуків

Kannabia Auto Mikromachine Feminised

Auto Mikromachine Feminised - це авто фемінізовані насіння коноплі, отримані шляхом схрещування штам..

336.00 грн

  0 відгуків

Kannabia Super AK Feminised

Super AK Feminised - фемінізовані насіння марихуани, отримані шляхом схрещування штамів Californian ..

259.00 грн

  0 відгуків

Kannabia Russian Doll Feminised

Russian Doll Feminised - фемінізовані насіння коноплі, отримані шляхом схрещування штамів Northern L..

259.00 грн

  0 відгуків

Dinafem White Siberian Feminised

White Siberian Feminised - це фемінізовані насіння марихуани, отримані шляхом схрещування таких клас..

293.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto East Ryder Feminised

Auto East Ryder Feminised - автоквітучий сорт, отриманий шляхом схрещування легендарної класики Auto..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto AK Feminised

Auto AK Feminised - це автоквітучий сорт, гібрид класичних штамів AK-47 і Lowryder, збалансований мі..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank White Prussian Feminised

White Prussian Feminised є одним з перших сортів на ринку стабільних гібридів з високим рівнем ТГК н..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Chronical Feminised

Chronical Feminised - це домінуючий гібрид з переважанням ефекту Сативи (60%) і вмістом ТГК 19-25%. ..

112.00 грн

  0 відгуків

4.4

748 Відгуків


Сорт АК 47 - класична генетика родом з 90-х

Кожен ентузіаст канабісу знає, що АК-47 - не тільки російська гвинтівка або відомий репер. Це ще і прославлена, відзначена нагородами класика марихуани, яка з'явилася на світ на початку 90-х і до сих пір залишається дуже популярною. AK 47 сорт був створений голландським сідбанком Serious Seeds of Amsterdam і дуже сильно вплинув на подальше процвітання компанії.

Насіння коноплі АК-47

Як ми знаємо зараз, цей гібридний стрейн був створений Саймоном - брідером і ідейним натхненником сідбанку в 1992 році. У 1999 році АК-47 було повторно схрещено, щоб отримати більш однорідний посівний матеріал. І з того часу слава цього сорту не вгасала: незліченні нагороди і кубки канабісу, згадки в кінематографі і музичних творах. Не дивно, що саме АК-47 став батьком безлічі сучасних сортів.

Як сорт коноплі АК-47 отримав свою назву?

Багато хто задається питанням: «чому класичний голландський сорт було названо на честь російського автомата Калашникова?». Логічно буде припустити, що вся справа у впливі. І правда, AK-47 - один з найтитулованіших штамів марихуани в історії. Він регулярно займає призові місця на Cannabis Cup завдяки дуже високому рівню ТГК, що перевищує позначку в 20%. Його можна знайти в будь-якій енциклопедії марихуани і в списках штамів, рекомендованих для новачків.

Не дивно, що АК-47 отримав таку назву. Цей гібрид чотирьох дуже потужних ландрейсів володіє просто приголомшливим ефектом - сильним, але досить збалансованим. Ось чому Саймон (творець оригінального сорту Serious Seeds) дав цьому штаму кличку «One Hit Wonder». Однак, всупереч своїй назві, на смак АК-47 солодкий, ніжний і квітковий - повна протилежність російській гвинтівці.

Багатий генофонд АК-47

Для створення насіння марихуани АК-47 голландські брідери використовували батьківські ландрейси з Колумбії, Мексики, Таїланду і Афганістану (насіння афганки). В результаті вийшов гібрид з невеликим переважанням фенотипу Сатива. Таке географічне розмаїття дозволило селекціонерам створити справжнього монстра, який ще багато років буде користуватися неймовірною популярністю серед ентузіастів канабісу з усіх куточків земної кулі.

Насіння марихуани АК-47

Сорти на основі АК-47 - всесвітньо відомі чемпіони, котрі завоювали незліченну кількість трофеїв через свій чудовий ефект, а також за відмінний аромат і виробництво смоли. Афганська лінія індики відповідає за структуру і канабіноїдний профіль рослин. А генетика Сативи з Таїланду, Колумбії і Мексики надає цим стрейнам вишуканий і насичений смак.

Особливості зовнішнього вигляду і структури рослин

Як і все в живому світі кожен сорт з генетикою АК-47 по-своєму унікальний. Проте, батьківські гени дозволяють скласти загальний портрет розвитку особин і звести модель зростання до єдиного знаменника. Як правило, це Сатива-домінантні рослини, які можуть підтримувати досить керовану висоту. Незважаючи на переважання Сатива, генетика АК-47 відрізняється коротким періодом цвітіння. При цьому, параметри росту проявляють родовід индики. Це можна помітити по формі листя і по загальній структурі рослини.

В цілому, культури виглядають вельми привабливо - загальне зелене забарвлення змішується з яскравими червоно-оранжевими маточками, які в'ються і скручуються між цукровими листям. І вся ця пишність створює цікавий контраст з сріблясто-білим забарвленням суцвіть. Така білизна шишок зумовлена ​​великою кількістю блискучих трихом і, відповідно, високим рівнем ТГК. Насіння АК утворюють досить адаптивні рослини, які добре ростуть і розвиваються як в приміщенні (грунт і вода), так і на відкритому повітрі. У аутдорі вони потребують лише м'якого клімату з температурою не вище 25°C.

Зарубіжні селекціонери обирають індор

Сімейство сортів AK-47 завжди було відмінним варіантом для індора. Але це зовсім не означає, що насіння канабісу для відкритого грунту дають гірший результат. Просто їм потрібно трохи більше догляду та сприятливий клімат. Насіння коноплі з генетикою АК-47 легко пристосовуються до всіх видів середовища культивації. Найбільше європейські брідери цінують їх за короткий час цвітіння, який становить приблизно 8-9 тижнів (в залежності від сорту), що досить мало в порівнянні з більшістю Сатива-домінантних штамів. Це також досить керовані рослини, які добре реагують на обрізку і техніку «Море Зелені» (SOG метод вирощування).

Видатні високі врожаї роблять генетику АК-47 фаворитом багатьох гроверів із Західної Європи. Проте, її краса і виключно ароматні суцвіття мають свою ціну. Ось кілька нюансів, про які повинен знати кожен садівник-початківець:

 • гострий запах. Правильна вентиляція і контроль вологості/температури життєво важливі при роботі з сортами з лінійки АК 47 автоквіт;
 • штами AK-47 виявляють схильність до утворення цвілі і грибка (тому більшість професіоналів надають перевагу індору, де можна легко контролювати умови);
 • при температурі вище 25°C культури як і раніше дають хороший урожай, але АК 47 шишки стають менш щільними і злегка разпушеними.

Автофем сорти - ідеальне рішення для новачків і профі

Оригінальний штам від Serious Seeds - це 100% фемінізовані насіння марихуани. З усіх сортів на основі АК-47 в лінійці сідбанка тільки Auto White Russian має автоквітучі властивості. Однак ідея створення автофем версії легендарного штаму не покидала і інших комерційних виробників конопляного насіння. Тому крім незліченних схрещувань і реплік селекціонери з інших сідбанків також робили спроби створити насіння коноплі автоквіта на основі стійкої генетики АК-47. Це рішення в першу чергу пов'язано з міцністю і продуктивністю сорту. Зрештою, автофем штами значно спрощують культивацію, тому що не залежать від змін природних світлових циклів. Вони не потребують додаткового догляду і будуть добре рости в будь-яких умовах. Наприклад, іспанські гровери просто висаджують насіння авто АК 47 в сприятливий грунт і залишають світло для коноплі на фіксовані 18-20 годин в день до збору врожаю. Ця проста маніпуляція дає їм хороші результати при мінімумі витрачених зусиль. Сорт АК 47 автоквіт також підходить для роботи у відкритому грунті в міжсезоння, оскільки садівникам не потрібно підлаштовуватися під певну пору року для посадки або харвесту.

У чому секрет успіху АК 47?

У всьому світі генетика AK-47 справила неймовірний фурор і отримала безліч нагород на різних кубках і фестивалях канабісу через високий вміст ТГК і незвичайний смак. Ці насіння марихуани користуються великою популярністю серед гроверів у всіх куточках земної кулі. А в країнах легалізації їх легко можна знайти на полицях аптек в якості альтернативного методу лікування різних захворювань.

Насіння канабісу АК-47

Сорти з генетичною лінією АК-47 - приголомшливі гібриди, які відрізняються набором безпрограшних характеристик:

 1. Відмінний ефект. АК-47 (і сорти, що відбулися від нього) класифікується, як гібрид з переважанням Сатива і скромно може похвалитися широким спектром ефектів і переваг для тіла/розуму. Генетика auto AK 47 також є фаворитом серед західноєвропейських споживачів медичного канабісу.
 2. Складний смак і інтенсивний, але приємний аромат. Органолептичні властивості штамів можуть відрізнятися в залежності від догляду і методу культивації, але батьківські гени також надають значний вплив.
 3. Сорти АК-47 мають достатньо контрольовану структуру. Вони досягають лише середньої висоти, тому підходить для багатьох методів культивації: грунт, кокос, гідропоніка.
 4. Зовнішній вигляд. АК-47 утворює великі шишки, які за формою і розміром часто порівнюють з маленькими бананами. Рослини з цією генетикою мають класичний окрас: салатово-зелені бутони контрастують з помаранчевими маточковими волосками. Деякі фенотипи рослини також можуть набувати відтінків фіолетового.
 5. Висока продуктивність. Це одні з найпростіших і швидкозростаючих сортів з переважанням Сативи. Їх стійке зростання і надійні врожаї надають генетиці АК-47 відмінну виробничу цінність.

Широке застосування АК-47 в європейській медицині

Що стосується медичних переваг, фемінізовані насіння коноплі AK-47 виявилися надзвичайно корисними і ефективними для боротьби з психологічними і фізичними проблемами. З точки зору психології, сорти на основі АК-47 надають позитивний ефект при лікуванні тривожності, порушень сну, стресу і депресії. Генетика AK-47 також може полегшити фізичні болі і нездужання, включаючи хронічний біль, нудоту, втому, відсутність апетиту і головні болі. Недавні дослідження показали, що такі сорти допомагають зменшити біль і нудоту від хіміотерапії і інших методів лікування. В цілому, насіння коноплі з лінійки АК-47 здатні принести користь людям, що страждають від широкого спектру медичних проблем. Тому в країнах легалайза саме ці сорти вже давно вважаються альтернативним методом лікування всіх вищеописаних проблем.

Топ найкращих автоквітів з генетикою АК-47 насіння коноплі

За роки, що минули з тих пір, як його було представлено спільноті канабісу, оригінальний AK-47 виборов довгий список трофеїв. Наприклад, 2-е місце на кубку 1999 High Times в номінації Сатива і 3-е місце в 2011. Не дивно, що інші селекціонери і сідбанки вирішили використовувати легендарну генетику АК-47 в якості батьківського стрейна для розробки власних сортів. Так на світ з'явилися: AK-48 і AK-49 (Nirvana Seeds і Vision Seeds), AK Confidential, Cream 47 і безліч інших не менш відомих штамів.

Де купити насіння марихуани АК-47

Але з усього цього розмаїття окремо варто виділити, мабуть, кращих представників сімейства АК-47, які з'явилися на світ завдяки ретельній роботі брідерів, які використовували генетику 4-х найпотужніших ландрейсів:

 • Auto AK-47 Feminised. Автоквітуча версія культового сорту від Master-Seed. Це низькорослий штам з переважанням Сативи і коротким періодом цвітіння;
 • Auto Kalashnikova Feminised. Швидкоквітуча сестра авто АК, яка не поступається йому ні в якості, ні в кількості врожаю. Це сильний і енергійний стрейн, а його ефект дає таку ж потужну віддачу, як і автомат на честь якого він отримав свою назву;
 • Auto AK-49 Feminised. Це фемінізовані насіння марихуани автоквітучого типу з рекордно високим показником врожайності при досить короткому періоді цвітіння;
 • Auto Wembley Feminised. Ці авто фемінізовані насіння є результатом схрещування АК-47 з не менш популярним сортом Bubble Gum. Уемблі успадкував всі кращі якості батьківських рослин - тривалий ефект і приємний смак тропічних фруктів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Популярні питання

Серед автоквітучих культур це: Auto AK-47, Auto Arma-AK. Серед фотоперіодів: Kalashnikova.

Це низькорослі компактні кусти, які виробляють продукт високої якості. Канабіс не пригнічує свідомість, навпаки - має ейфоричний вплив і підніме настрій.

Стабільно хороша, перевірена часом генетика. Продукція коноплярства не пригнічує свідомість, а дарує прилив гарного настрою і позитивних емоцій.

Доставка здійснюється компаніями Нова пошта та Укрпошта.

Оплатити своє замовлення клієнт може на картку ПриватБанку або вже під час отримання на пошті. Але якщо сума замовлення перевищила 5 тисяч гривень, то вам доведеться внести передоплату в розмірі 10% від усієї суми покупки.

ТОП категории