Насіння коноплі для новачків (фемінізоване насіння)

Популярні фільтри
Тип сорту
Стать
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto AK-47 Feminised

Даний фемінізований різновид насіння коноплі Auto АК-47 вважають одним з кращих автоквітів, які воло..

139.00 грн

  358 відгуків

Master-Seed Auto Kalashnikova Feminised

Auto Kalashnikova Feminised від сідбанка Мастер Сид - це автоквітучі фемінізовані насіння марихуани ..

125.00 грн

  33 відгуків

Victory Seeds Auto Original Berry Feminised

Насіння коноплі Auto Original Berry Feminised від сідбанку Victory Seeds. Поява даного сорту ма..

170.00 грн

  5 відгуків

Master-Seed Auto Big Bud Feminised

Серед основних особливостей фемінізованого насіння коноплі Auto Big Bud варто назвати досягненн..

139.00 грн

  151 відгуків

Master-Seed Auto Bruce Banner Feminised

Auto Bruce Banner Feminised - це автоквітучі насіння коноплі з переважанням Сативи у своєму складі. ..

139.00 грн

  36 відгуків

Master-Seed Auto Lowryder#2 Feminised

Перевагою фемінізованого насіння коноплі Auto Lowryder 2 слід визнати наявність скороченого життєвог..

139.00 грн

  90 відгуків

Master-Seed Auto Afghan Kush Feminised

Auto Afghan Kush Feminised - це авто фемінізовані насіння марихуани від сідбанка Master Seed. Це про..

139.00 грн

  38 відгуків

Green House Seed Auto Green-O-Matic Feminised

Рослини з автоквітучого насіння коноплі Green-O-Matic зацвітають автоматично, незалежно від циклу зм..

176.00 грн

  1 відгуків

Master-Seed Auto Mango Feminised

Фемінізовані насіння Auto Mango Feminised - це автоквітучий сорт з домінуванням індики, отриманий в ..

125.00 грн

  5 відгуків

Master-Seed Auto Green Crack Feminised

Auto Green Crack Feminised - це автоквітучі фемінізовані насіння коноплі з переважанням Сативи, які ..

125.00 грн

  6 відгуків

Master-Seed Auto Girl Cookies Feminised

Auto Girl Cookies Feminised - автоквітучі фемінізовані насіння марихуани, отримані шляхом схрещуванн..

  125.00 грн   94.00 грн

  2 відгуків

Master-Seed Auto Amnesia Lime Feminised

Auto Amnesia Lime Feminised - авто фемінізовані насіння коноплі, які беруть свій початок від легенда..

125.00 грн

  5 відгуків

Master-Seed Auto Arma-AK Feminised

Auto Arma-AK Feminised - фемінізовані насіння коноплі автоквітучого типу, що поєднують в собі власти..

125.00 грн

  8 відгуків

Pyramid Seeds Auto White Widow Feminised

Можна з упевненістю сказати, що кожен гровер і фанат марихуани, навіть найменш обізнаний, чув про пр..

190.00 грн

  1 відгуків

Carpathians Seeds Auto Torch of Gods Feminised

Популярність насіння коноплі Auto Torch of Gods пов'язана з підвищеними параметрами ТГК. Брідери для..

150.00 грн

  2 відгуків

4.5

991 Відгуків


У цьому розділі представлені невибагливі насіння коноплі для новачків - негабаритні, стійкі до стресу сорти з коротким циклом життя. Це фемінізовані сорти (тільки жіноча стать коноплі) в оригінальних упаковках виробників з Іспанії, Голландії та Канади. Фасовка деяких сідбанків дозволяє придбати упаковку з одним насіннячком для проби.

Як вибрати насіння коноплі?

Якщо ви шукаєте свій перший сорт і збираєтеся купити насіння коноплі в перший раз - вибір може здатися величезним. Існує велика кількість доступних штамів і безліч потенційних пасток, з якими ви, як новачок, ймовірно, зіткнетеся. Але важливо не панікувати, якщо щось піде не так і пам'ятати, що перша спроба ніколи не буває ідеальною.

Фемінізовані насіння коноплі для новачків

Для того, щоб максимально підвищити ваші шанси на успіх ми підготували кілька простих способів як вибрати насіння коноплі та на що звертати увагу:

 • Швидкість. Швидкорослі сорти значно скорочують час болісного очікування нового врожаю. До того ж за більш короткий термін новачок не встигне зробити великої кількості помилок.
 • Запах відіграє важливу роль в процесі вибору штаму. Важливо розуміти наскільки ароматичні властивості сорту підходять до конкретних умов культивації. Наприклад, деякі індор насіння коноплі мають потребу в гарній системі кондиціонування.
 • Стійкість. Хоча всі насіння канабісу мають певний ступінь витривалості, селекціонери створили сорти, що демонструють особливу стійкість до шкідників, патогенів та несприятливих погодних умов.
 • Продуктивність. Звичайно, адекватні поживні речовини, вода і освітлення розкривають справжній потенціал кожної рослини, але генетика також відіграє вирішальну роль у визначенні розміру кожного врожаю.
 • Розмір. Невеликі штами з компактною структурою мають безліч переваг. По-перше, вони займають набагато менше місця, по-друге, за ними в рази легше доглядати.
 • Надійний сідбанк. Купівля у постачальника з хорошою репутацією, який має досвід надання якісного насіння і надійної доставки, є пріоритетом.

Іноді дешеві насіння марихуани - це хороший вибір

Для того, щоб перші спроби в садівництві принесли кращі результати (і врожаї) необхідно підібрати такий сорт в якому буде ідеально дотримуватися баланс ціни і якості. Це можуть бути стабільні, перевірені часом штами, з хорошою генетикою і високим урожаєм. Наприклад, знаменита Біла Вдова або не менш відомий Auto Northern Lights Fem. від Master Seed насіння коноплі. Такі насіння стійко противостоять атакам шкідників, легко пристосовуються до будь-яких умов і добре розвиваються як в індорі, так і у відкритому грунті, але при цьому не коштують як крило від літака.

Садівники -початківці часто не хочуть вкладати великі гроші в нове хобі. Якщо це відноситься і до вас, ми радимо купувати більш дешеві насіння коноплі. Це означає менший тиск для досягнення ідеального результату, що робить процес роботи з культурою більш приємним і невимушеним. Так, і «низька вартість» - це не погана генетика. Багато недорогих сортів мають високу продуктивність і вимагають мінімум догляду.

Чи варто купувати дешеві насіння марихуани

Ринок конопляного насіння переповнений великим асортиментом елітних і екзотичних штамів, які так і манять коноплярів-початківців (особливо якщо в кишені мелодійно хрустять купюри). У кожного новачка може виникнути спокуса купити найдорожчі насіння на ринку. Зрештою, якщо вони будуть дорожче, вони обов'язково стануть краще, вірно? Ну, не зовсім, особливо якщо гровер не знає, що з ними робити.

Є багато речей, які можуть піти не так, і навіть кращі садівники стикаються з такими проблемами, як шкідники або цвіль. Буде набагато болючіше втратити урожай за ціною 12 доларів за насіння, ніж той, який коштував 20 доларів за 5 або 10 насінин. Для успішного старту краще не купувати вже зовсім недорогі штами, але і не переплачувати. Зате після кількох тренувальних спроб можна легко перейти до складнішого рівня і щосили експериментувати з екзотичною генетикою елітних сортів.

Фемінізовані насіння коноплі для новачків

Однак іноді за якість доводиться платити. І вартість не єдине, чим слід керуватися, коли ви вирішили купити насіння канабісу в перший раз. Вище ми вже розглянули питання ціни і якості насіння, але не слід кидати всі справи і прочісувати інтернет в пошуках найдешевших доступних штамів - доведеться зменшити оберти. Все не так просто.

Перше, що можна помітити в каталозі будь-якого сідбанка, це те, що деякі сорти позначені як «фемінізовані насіння марихуани», в той час як інші називаються «регулярні насіння коноплі». І нехай вас не спокушають часто низькі ціни на регуляри - це не першорядний вибір для легкого старту. Адже найкращий спосіб звести всі потенційні проблеми до мінімуму і домогтися гарних результатів з першої спроби - заплатити трохи більше за впевненість в тому, що всі рослини будуть жіночими.

Все тому, то реги дають, як чоловічі, так і жіночі рослини марихуани в співвідношенні 50/50. І останнє, що захоче побачити будь-який гровер в своєму саду після декількох тижнів (якщо не місяців) напруженої роботи - це чоловіча особина коноплі, яка може зруйнувати надію на пристойний урожай.

Легкий старт: автоквітучі насіння коноплі

Насіння коноплі автоквіта генетично схрещені з Рудераліс, що забезпечує їм ідеальні характеристики для спрощення догляду за рослиною. Автоквіти починають свій цикл цвітіння після досягнення певного віку. Це відрізняє їх від інших типів насіння, у яких цей період починається коли вплив світла зменшується. Такі сорти відмінно підходить для новачків, тому що вони не мають потреби в особливому режимі освітлення, щоб культура почала цвісти. З тієї ж причини вони особливо придатні для культивації в відкритому грунті в північному кліматі з коротким літом. В таких умовах, автікі отримають всі переваги довгих літніх днів і найвищої якості світла.

Автоквітучі насіння коноплі для новачків

Автоквіти є найкращим варіантом для конопляра-початківця, оскільки вони поєднують в собі практично все, що необхідно гроверу:

 • короткий період цвітіння;
 • невибагливість;
 • максимальну скоростиглість;
 • універсальність (підходять для індора і аутдору);
 • кілька врожаїв за один сезон;
 • компактні габарити;
 • добре розвиваються в невеликому просторі;
 • не вимагають пересадки.

Зазвичай автофем. насіння досить дешеві і володіють неперевершеною стійкістю до типових помилок коноплярів - вони швидко виростають де завгодно і коли завгодно. Зворотною стороною є те, що рослини, які вони виробляють, будуть менше і, отже, будуть давати набагато менше бутонів. Знову ж таки, це залежить від особистих переваг, але для експериментів на початку гроверського шляху - це ідеальні насіння.

Що вибрати: Сатива або Індика

Ще один важливий факт при виборі конопляного насіння - це фенотип сорту. У природі існує всього 3 різновиди рослини канабісу, що часто зустрічаються: Індика, Сатива і Рудераліс. Кожен тип має характерні риси та особливості. Прийнято вважати, що насіння індики коноплі - найбезпечніший варіант для гроверів-початківців, в значній мірі через їх більш короткий час цвітіння. Адже для новачка в цій грі очікування заповітних результатів своєї праці може здатися цілою вічністю: від вегетації і періоду цвітіння до харвесту і подальшої сушки. Життєвий цикл Сатива-домінантних сортів, як правило, є більш тривалим. Принаймні, більше часу, витраченого на зростання, означає більше часу на те, щоб щось могло піти не так. Індики також зазвичай більш поблажливі до помилок, ніж Сатива, і відрізняються більшою невибагливістю.

Індика і Сатива: в чому різниця

Але при цьому, цілком може бути, що вибір колекціонера конопляного насіння залежить не від параметрів культивації, а від цілющих властивостей продукту і потреб гровера. Не всім подобається класичний індичний stone-ефект - коли тіло і розум людини несуться в безмежну даль тотального розслаблення. А ось, церебральний (відчувається головою) вплив Сативи, що отримав назву "Head High" - веселий і позитивний ефект, що бадьорить та не відчувається тілом, покращує настрій і викликає ейфорію, а також стимулює соціальні та творчі процеси. Деяким гроверам з країн легалізації насіння Сативи коноплі необхідні за медичними показаннями. Тому якщо під конкретний запит садівника-початківця підпадає саме Сатива - необхідно обов'язково упевнитися, що обраний сорт простий в догляді і підходить новачкам.

Універсальні насіння канабісу для відкритого грунту та індору

Вибір між закритим грунтом і аутдором в значній мірі залежить від місця проживання гровера, а також його готовності докласти трохи додаткових зусиль. З точки зору того, щоб полегшити собі життя, краще за все підійде індор. Він дозволяє ретельніше контролювати середу, в якій розвиваються насіння для вирощування марихуани в горщиках, але у нього теж є недоліки. А саме: початкові витрати на установку необхідного обладнання, майбутні витрати на електроенергію і те, що збільшене споживання електрики може зробити з планетою.

Вибір певного місця для культивації допоможе значно звузити вибір насіння. Певні сорти краще підходять для аутдору - зазвичай це більш традиційні місцеві насіння марихуани для відкритого грунту Україна з Близького Сходу, Африки і Гімалаїв. У той час як більш сучасні гібриди зазвичай розробляються для індора. Озброївшись цією інформацією, ви зможете прийняти усвідомлене рішення про те, яке насіння вам підходять. Але пам'ятайте, що успіх приходить тільки з досвідом і практика дійсно допомагає досягти досконалості.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Популярні питання

Насіння коноплі для початківців - це спеціально підібрані сорти коноплі, які легше вирощувати і доглядати, що робить їх ідеальним вибором для новачків у галузі вирощування коноплі.

Для садівників-початківців рекомендується вибирати насіння коноплі автоквітучих сортів, оскільки вони мають найкоротший термін дозрівання. Найголовніше, що такому виду марихуани не потрібно забезпечувати спеціальний світловий режим.

Щоб купити насіння, потрібно внести повну суму замовлення на карту ПриватБанку або оплатити покупку при отриманні на пошті. Якщо сума покупки перевищила 5 тисяч гривень, то слід внести передоплату в розмірі 10% від загальної вартості замовлення.

Ми відправляємо продукцію Новою поштою та Укрпоштою.

ТОП категории