Насіння коноплі Delicious Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Іспанський сідбанк Delicious Seeds славиться своїми сортами канабісу з унікальними ароматичними властивостями, що відзначилося у його назві: delicious у перекладі з іспанської означає "делікатесний". У мистецтві комбінування смаків та запахів селекціонери компанії досягли вищого рівня майстерності. Не менш успішно працюють фахівці і з генетичним фондом – нові штами приваблюють життєстійкістю, високим імунітетом до погодних умов, різних захворювань та шкідників, а також 100% автентичною генетикою, зібраною з усіх куточків світу.

У цьому розділі каталогу представлена колекція насіння елітної якості від іспанського сідбанку Delicious Seeds. Замовити його у нас можна на дуже вигідних умовах – за найдоступнішими в Україні цінами, зі швидкою та безпечною доставкою.

Delicious Seeds – ексклюзивне насіння канабісу

Кожен іспанський виробник має особливу можливість розробляти нові сорти канабісу в практично ідеальних умовах – на Піренейському півострові тривале й спекотне літо, багато сонця, а законодавство країни максимально лояльне до кана-індустрії. Delicious Seeds по максимуму скористався наданою можливістю, створивши сорти з фруктовими, цитрусовими, ягідними, карамельними смаками, які надовго запам'ятовуються. Вивчаючи профіль різних ландрейсів та схрещуючи їх між собою, застосовуючи новітні технології та світовий досвід, компанія налагодила виробництво нових штамів канабісу з дивовижними смакоароматичними характеристиками, забійною потужністю та більш зрозумілими правилами гровінгу.

У ТОП-3 в рейтингу найбільш популярних сортів можна назвати:

  • Northern Light Blue – 100%-на Індика, невеликий за розмірами стрейн з численними гілками, зацвітає через 50 днів після висадки. Приваблює гурманів кисло-солодким смаком із запахом лісових ягід, дає непоганий врожай – близько 500 г/кв. м у закритому і 700 г з куща у відкритому ґрунті, вміст ТГК (тетрагідроканабінолу) – 20%;
  • Critical Super Silver Haze – найбільш швидкоквітучий фотоперіодний сативо-домінантний сорт (70% Сативи та 30% Індики). В індорі (закритому ґрунті) зацвітає за 60 днів. Поціновувачі відзначають його цитрусовий запах з нотами ладану та ментолу, відтіненими серпанком деревини та лаку. Сорт дає 500 г/кв. м в індорі і близько 900 г з рослини в аутдорі (на відкритих майданчиках). Рівень ТГК – 21%;
  • Auto Dark Purple – індико-домінантний сорт, в основі його генетики – афганські, паĸистанські, тайські ландрейси. Має дуже оригінальний смак із солодким ароматом винограду та відтінками хвої. Врожай можна очікувати через 80 днів після висадки. Відрізняється високою продуктивністю – 500 г/кв.м, концентрація ТГК – 18%.

Пропонуючи фемінізовані, автоквітучі та фотоперіодні сорти, компанія надала можливість гроверам-садівникам в Іспанії та інших країнах, де легалізовано марихуану, отримувати декілька високоякісних врожаїв на рік.

Найкращі сорти Delicious Seeds у сідшопі Semena Konopli

У нашому сідшопі представлений максимально повний асортимент насіння від Delicious Seeds, яке вирізняється високою схожістю, дає стабільний та передбачуваний врожай. Скориставшись акціями, знижками та бонусами, можна замовити посівний матеріал від іменитого виробника за дуже доступними цінами. Вся продукція пропонується в оригінальній упаковці, після ретельного лабораторного контролю.

Розуміючи, що після оформлення замовлення кожен наш клієнт прагне якомога швидше отримати товар, ми намагаємося забезпечити оперативну доставку через службу "Нова пошта".

У нас також можна купити насіння, не побоюючись, що ваші персональні дані можуть бути доступні третім особам. Ми гарантуємо конфіденційність кожної покупки. Наші менеджери комплектують посилки в міцні, непрозорі термопакети або стелс-упаковки, тому про вміст знають тільки відправник та покупець.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории