Насіння коноплі Anaconda Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Швейцарський банк насіння коноплі Anaconda Seeds добре відомий на світовому ринку пропозицією ексклюзивних сортів канабісу. Завдяки вмінню брідерів підібрати найкращу генетику та використовувати найсучасніші підходи в селекції, у асортименті сідбанку з'явилися нові, ексклюзивні сорти, які отримали чимало нагород на престижних кана-фестивалях та очолили світові рейтинги.

Інтернет-магазин Semena Konopli – чудова можливість познайомитися ближче з розмаїттям унікальних штамів, виведених швейцарськими селекціонерами. У цьому розділі каталогу представлені колекції насіння, які дуже популярні у гроверів-садівників тих країн, де дозволена культивація марихуани.

Швейцарська якість від Anaconda Seeds

Швейцарська якість – це не тільки відомі всьому світу надійні банки, годинники, унікальний шоколад. У кана-індустрії бридерів цієї компанії поважають за зважений підхід, точність, скрупульозність до кожної деталі. Створюючи нові сорти, фахівці роблять акцент не на велику кількість штамів, а на їхню ексклюзивність та високий рівень якості продукції, маючи на увазі відмінну схожість, смакові властивості, врожайність та потужність. Одна з головних особливостей цього виробника – він використовує для селекції не просто лабораторії, а власні органічні плантації.

Перед продажем кожну насінину виробник ретельно тестує на ступінь кондиції, ген автоцвіту, фемінізацію та інші параметри, щоб дати гроверу гарантію високої схожості та врожайності.

Пропозицію Anaconda Seeds складають різні сорти з генетикою Індики та Сативи:

  • фотоперіодні;
  • автоквітучі;
  • фемінізовані;
  • для вирощування в індорі (закритому ґрунті) та в аутдорі (під відкритим небом);
  • високоврожайні – практично кожен сорт цього виробника можна віднести до комерційних, тому що врожайність кожного стрейна становить не менше 600 г з куща;
  • потужні – у більшості сортів рівень ТГК (тетрагідроканабінолу) становить від 19 до 30%.

Насіння від Anaconda Seeds комплектується у міцну, надійну упаковку, що захищає вміст від попадання вологи, температурних перепадів, ударів. Причому, у цього виробника, крім стандартного фасування в пакети з 1, 3, 5 і 10 насінням, є також упаковки на 100 насінин.

Купити насіння коноплі від Anaconda Seeds у магазині Semena Konopli

Наш сідшоп – один із перших, хто представив на українському ринку продукцію Anaconda Seeds. Ми пропонуємо тільки свіже насіння, в оригінальній упаковці, що зайвий раз підтверджує його справжність та високу якість.

У нас – швидка доставка замовлень (1-2 дні) через службу "Нова пошта". Ми не вимагаємо обов'язкової передоплати. Розрахуватися можна післяплатою під час отримання посилки.

Попри те, що в Україні культивація коноплі законодавчо заборонена, купівля насіння – у правовому полі. Насіння не містить психоактивних речовин, що впливають на організм людини. Його можна замовити для гроверів із тих країн, де дозволена культивація канабісу. Швейцарський посівний матеріал стане чудовим подарунком для тих рослинників, які цінують якість. Часто їх замовляють у нас також для досліджень або як екземпляр для домашніх колекцій.

Багато покупців намагаються робити такі покупки анонімно, хоча ще раз повторимо – купити зерно коноплі можна, не боячись відповісти перед законом, якщо не використовувати його для вирощування на території України. Проте, ми прислухаємося до побажань клієнтів та забезпечуємо повну конфіденційність таких покупок. Оформлення замовлення – це тільки інформація між менеджером та покупцем, вона ніколи не стає відомою третім особам. Посилка упаковується у міцний, непрозорий термопакет, за бажання покупець може замовити стелс-упаковку, причому абсолютно безкоштовно. Для служби доставки таке відправлення класифікується як сувенірна продукція.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории