Автоквітучі фемінізовані насіння конопель (автоквіт)

Хіти продаж
Тимчасова знижка на
Фем
Автоквіти
Сатіва
Мастер Сид
Новачкам
Генетика АК-47
Голандія
Афганка
Потужні
Аутдор

Master-Seed Auto AK-47 Feminised

Даний фемінізований різновид насіння коноплі Auto АК-47 вважають одним з кращих автоквітів, які воло..

94.00 грн

  319 отзывов

Master-Seed Auto LSD Feminised

Фемінізований сорт коноплі Auto LSD є визнаним експертами високоякісним посівним матеріалом. Ідеальн..

94.00 грн

  147 отзывов

Master-Seed Auto Tutankhamon Feminised

Насіння коноплі Auto Tutankhamon представлені сідбанком "Master Seed". Період цвітіння культури дося..

94.00 грн

  268 отзывов

Master-Seed Auto Satori Feminised

Auto Satori Feminised від Master-Seed - це потужні автоквітучі насіння конопель з Непалу. Штам прост..

94.00 грн

  43 отзывов

Master-Seed Auto Kalashnikova Feminised

Auto Kalashnikova Feminised від сідбанка Мастер Сид - це автоквітучі фемінізовані насіння марихуани ..

86.00 грн

  2 отзывов

Master-Seed Auto White Widow Feminised

Отриманням автоквітучої версії насіння коноплі Auto White Widow цінителі марихуани повинні бути вдяч..

94.00 грн

  40 отзывов

Victory Seeds Auto Original Berry Feminised

Насіння коноплі Auto Original Berry Feminised від сідбанку Victory Seeds. Поява даного сорту ма..

170.00 грн

  5 отзывов

Master-Seed Auto Amnesia Feminised

Особливістю даного автоквітучого насіння коноплі Auto Amnesia вважають переважну генетику Сатів..

86.00 грн

  139 отзывов

Master-Seed Auto Big Bud Feminised

Серед основних особливостей фемінізованого насіння коноплі Auto Big Bud варто назвати досягненн..

94.00 грн

  126 отзывов

4.5

1907 Відгуків


Що таке автоквітучі насіння конопель?

Назва говорить сама за себе, конопля авто квіт — автоматично зацвітає, в цьому її відмінність від інших сортів. Для того щоб автоквітучі сорти коноплі зацвіли не застосовують ніяких спеціальних дій, такі рослини самі переходять зі стадії вегетації на цвітіння (вважається що при сприятливих умовах цвітіння автоквітів відбувається на 21-й день життя рослини). Така поведінка у рослин збільшило число способів вирощування канабісу, дало можливість для селекціонерів створити повноцінну лінію новинок споживачам будь-якого рівня (Іспанія, Голландія, США).

Що таке автоквітучі насіння конопель?

Розмноження у такого виду рослин можливо тільки статевим шляхом: запилення — насіннячко — паросток. Можливість до розмноження вегетативним способом (живцювання) у автоквітучої марихуани теж присутня, але такий спосіб не призводить до збільшення врожайності! Справа в тому, що у клона дорослої конопель-автоквіта відсутня стадія вегетації, а стадія цвітіння швидше за все буде короткою і неактивною в наборі маси. Рослині потрібен час на укорінення і "реабілітацію" після стресу, а час його цвітіння обмежений коротким терміном (в середньому - 60 діб).

У каталозі нашого магазину є повний набір іспанських і голландських автоквітучих сортів з різними характеристиками розмірів і ефектів, де за основу при виробництві взяті прабатьки переможці різних європейських cannabis-фестивалів, в тому числі й до 2000-го року!

Автоквітуче насіння марихуани люблять в Європі!

Як описано вище, поведінка автоквітучих сортів марихуани влаштовує більшу частину споживачів, саме тому насіння конопель автоквіта так затребувані в Західній Європі. Досвідчені квітникарі з країн легалізації називають причини популярності автоквітучої коноплі:

  • максимальна скоростиглість;
  • кілька врожаїв за один сезон;
  • компактність для вузьких/низьких приміщень.

Хочеться додати четверту перевагу, про яку знають не всі читачі. Новачкові на порядок простіше вчитися з рослинами з насіння автоквітів, ніж з фотоперіоднимі сортами коноплі.

Переваги насіння автоквітів коноплі

Новачкові простіше створити правильний світловий режим для автоквітів. У суворих умовах новачка ці рослини теж зацвітають, принісши урожай середньої-високої якості (статистика така, що фотоперіодні рослини коноплі НЕ зацвітають у новачків через незнання того, як з ними поводитися).

Насіння автоквітів підходять до будь-якого регіону Європи

Автоквітуча конопля приносить урожай у відкритому грунті ще до настання осені, в Центральній Європі (Чехія) дозрівання автоквітів готово до середини літа. Брідери іспанських регіонів збирають 2 повноцінних врожаї на рік, і це все на одній плантації, в дві партії, весняно-літня і літньо-осіння. Слід зазначити що вирощування канабісу в регіонах Іспанії з весни на літо показує набагато кращі результати за обсягом врожаю, ніж подальша висадка цього ж року. Причина цього — весняна ідеальна погода для молодих конопляних паростків. При цьому рівень ефекту від вживання цих різних партій не змінюється. Багато європейських регіонів мають схожі кліматичні умови з Іспанією, але вирощування конопель в таких країнах заборонено і кримінально переслідується.

Автоквіти коноплі приносять по 2 врожаї в сезон!

Сатівні сорти, за якими так "полюють" любителі марихуани, в північних і центральних регіонах Європи можна виростити тільки в версії автоквітучого штаму. Через коротке літо і раннього настання заморозка, Сатіва фотопериод гине не встигнувши завершити цвітіння повністю. Для вирощування канабісу Сатіви відкритому грунті садівники Іспанії купують тільки насіння автоквітів (зазвичай фемінізовані). Аналогічно і в Чехії, будь-який фотоперіодний сатівний сорт не дасть врожаю хорошої якості через ранні холоди! Тому любителі сатівного веселого ефекту вибирають переважно автоквітуче насіння марихуани.

Чим відрізняються автоквітучі насіння від фемінізованих


Розмір куща Розмноження Термін життя Сезонність Складність
Автофем. Маленький Тільки насіння Короткий 2 - 3 врожаї Новачкам
Фотофем. Великий Насіння і клони Довгий 1 урожай Досвідченим

Конопля-автоквіт - скоростигла невисока рослина

І тільки цей вид канабісу підходить для вирощування новачками в країнах, де таке вирощування дозволено законом. В Україні купити насіння автоквітів можна виключно для сувенірних цілей, як спадщина генного фонду від закордонних умільців.

"Автік" - це невисокий і скоростиглий вид марихуани, він не вимагає великий горщик і не потребує надто просторих умов. Якщо поспостерігати за спільнотою в Голландії, де вирощування рослин з насіння канабісу дозволено тільки на приватних закритих від сторонніх осіб територіях і освітлено на інтернет-форумах країни, то тісна висадка чотирьох і більше кущів в одному приміщенні - це норма. Так само практикується вирощування взимку на підвіконні з дешевим додатковим освітленням - лампою ЕСЛ (економка), такий спосіб часто практикують канадські любителі насіння авто квітів. У Чехії найпопулярнішим вважається ультраскоростиглий "Лоурайдер 2", який в народі ще називають "Сорокодневка", найшвидший автоквітучий сорт, котрий отримав свою народну назву через характерний короткий період цвітіння в 40 діб.


Автоквітучі фемінізовані насіння марихуани - це жіночі особини!

Це і є суперпрактичність, коли конопля зацвітає самостійно і це буде гарантовано жіночий представник сортового канабісу. Тут слід зазначити що фемінізація часто працює на 99%, це означає що кілька авто фемінізованих рослин на тисячу швидше за все покажуть чоловічі гендерні ознаки. Таке явище прийнятно і таке насіння вважаються повністю кондиційним екстра-класу.

Різниця автоквітучих сортів коноплі від звичайних

В результаті авто фем - це сорт коноплі, який:

  • самостійно зацвітає і немає необхідності створювати 12/12 (цикл зміни дня і ночі в годинах);
  • є жіночою особиною і не потрібна пересадка, відразу висаджується в просторий горщик.

Автоквіти, вирощування коноплі вдома у Іспанії

В Україні і багатьох інших країнах вирощування автоквітів у відкритому грунті заборонено, на практиці купити автоквітуче насіння коноплі можна, але тільки не з метою вирощування. А в Іспанії навпаки: культура канабісу видніється повсюдно, як виростити автоквіт знає кожен і вирощуванням автоквітучих сортів в домашніх умовах займаються частіше в некомерційних особистих цілях. Горщики з цими рослинами можна бачити на балконах і вікнах, цю красиву рослину виносять прямо в горщиках на терасу, часто і для декоративних цілей.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Херсон, Біла Церква, Маріуполь, Кременчук, Мелітополь, Полтава, Чернівці, Бахмут, Кам'янське, Луцьк, Кропивницький, Умань, Черкаси, Вінниця, Житомир, Рівне.