Насіння медичної марихуани

Популярні фільтри
Тип сорту
Стать
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto AK-47 Feminised

Даний фемінізований різновид насіння коноплі Auto АК-47 вважають одним з кращих автоквітів, які воло..

139.00 грн

  358 відгуків

Master-Seed Auto LSD Feminised

Фемінізований сорт коноплі Auto LSD є визнаним експертами високоякісним посівним матеріалом. Ідеальн..

139.00 грн

  186 відгуків

Master-Seed Auto Satori Feminised

Auto Satori Feminised від Master-Seed - це потужні автоквітучі насіння коноплі з Непалу. Штам прости..

139.00 грн

  75 відгуків

Master-Seed Auto Amnesia Feminised

Особливістю даного автоквітучого насіння коноплі Auto Amnesia вважають переважну генетику Сатив..

125.00 грн

  161 відгуків

Master-Seed Auto Big Bud Feminised

Серед основних особливостей фемінізованого насіння коноплі Auto Big Bud варто назвати досягненн..

139.00 грн

  151 відгуків

Master-Seed Auto Kabool Feminised

Auto Kabool Feminised - це визначна афганська Індика. Автоквітучі насіння коноплі є продуктом селект..

139.00 грн

  13 відгуків

Master-Seed Auto Original Haze Feminised

Auto Original Haze Feminised - автоквітучі фемінізовані насіння марихуани, які сміливо можна назвати..

139.00 грн

  20 відгуків

Master-Seed Auto Afghan Feminised

Насіння коноплі Аfghan від "Master Seed" володіють генетичними властивостями афганських прабатьків з..

139.00 грн

  37 відгуків

Master-Seed Auto Afghan Kush Feminised

Auto Afghan Kush Feminised - це авто фемінізовані насіння марихуани від сідбанка Master Seed. Це про..

139.00 грн

  38 відгуків

Green House Seed Auto Green-O-Matic Feminised

Рослини з автоквітучого насіння коноплі Green-O-Matic зацвітають автоматично, незалежно від циклу зм..

176.00 грн

  1 відгуків

Master-Seed Auto Dutch Driver Feminised

Auto Dutch Driver Feminised від сідбанка Master Seed - авто фемінізовані насіння з переважанням гене..

139.00 грн

  40 відгуків

Errors-Seeds Auto Super Silver Haze Feminised імпорт

Сорт коноплі Auto Super Silver Haze містить комплекс генетичних характеристик, які дісталися йому ві..

125.00 грн

  0 відгуків

Master-Seed Auto Pineapple Express Feminised

Представляємо цінителям автоквітучий сорт коноплі Pineapple Express, що є визнаною універсальною кул..

125.00 грн

  56 відгуків

Master-Seed Auto Kali Mist Feminised

Фемінізованому насінню коноплі Auto Kali Mist властива унікальність генетики. Завдяки турботі фахівц..

119.00 грн

  53 відгуків

Master-Seed Big Devil Feminised

Чудовий сорт канабісу Big Devil з високою продуктивністю, що досягає п'ятисот грам з метра квадратно..

110.00 грн

  11 відгуків

4.5

1479 Відгуків


Що таке медична конопля

Медична марихуана - це канабіс, який використовується спеціально в лікувальних цілях. За хімічним складом вона нічим не відрізняється від рекреаційної, але споживач обирає сорти і продукти з метою лікування власних специфічних симптомів. В останні роки насіння марихуани привернули до себе набагато більше уваги з боку медичної спільноти. Це пов'язано з новим дослідженням, яке доводить, що канабіноїди (хімічні речовини, що містяться в рослині), такі, як ТГК і КБД, мають певні ефекти, корисні для використання в медичних умовах.

Медичні сорти коноплі

Сьогодні в багатьох країнах створені діючі, хоча і абсолютно різні програми по використанню лікувальної марихуани. Вони дозволяють людині отримувати доступ до канабісу при наявності спеціального дозволу від медичного працівника. Кваліфікаційні умови, схвалені для вживання марихуани, варіюються від штату до штату і від держави до держави. Аналогічним чином, в ряді країн тепер також дозволено вирощування коноплі для приватного рекреаційного або медичного використання.

Як працює лікарський канабіс?

Вченим вдалося встановити, що канабіноїди взаємодіють з ендоканабіноїдною системою (ЕКС), яка діє як свого роду «наглядач» багатьох функцій організму людини. Це регулююча система, що розташована у всій нервовій та імунній системах, шкірі і т.д. При взаємодії з канабіноїдами отриманими з рослин, ЕКС активує канабіноїдні рецептори в головному мозку і по всьому нашому тілу, викликаючи різноманітні інтоксикаційні ефекти. Ось чому насіння марихуани мають такий великий список медичних застосувань.

ЕКС грає важливу роль в таких процесах, як: регуляція метаболізму і апетиту, функція пам'яті, настрій, сон, імунна функція і багато іншого. Це відкриває безліч потенційних терапевтичних застосувань лікарських сортів.

Насіння коноплі в медицині

Канабіс містить сотні різних канабіноїдів, а також унікальні ароматичні терпени, які надають різноманітну дію. Хоча більшість досліджень зосереджено на індивідуальних властивостях і ефектах цих з'єднань, наші знання про рослину і про те, як вона впливає на організм, все ще знаходяться в зародковому стані.

Насіння медичної коноплі

Вченим вдалося виділити кілька областей, в яких використання насіння коноплі має великий терапевтичний потенціал.

 1. Запалення. Ендоканабіноїдна система відіграє ключову роль в регуляції запальних процесів. Канабіноїди можуть полегшити симптоми остеоартриту за рахунок посилення протизапальної і знеболюючої дії ЕКС.
 2. Епілепсія. Медична конопля, особливо КБД сорти, може значно знизити частоту нападів при важко виліковних формах епілепсії, потенційно запобігаючи їх виникненню.
 3. Терапевтично резистентна глаукома. І медичний канабіс, і ізольований ТГК знижують внутрішньоочний тиск, що є основною причиною цієї хвороби.
 4. Психічні розлади. Дослідження показали, що канабіноїди володіють нейропротекторним потенціалом. Більш того, вважається, що КБД і ТГК сприяють нейрогенезу (створенню нових клітин) в ключових областях мозку, пов'язаних з психічним здоров'ям.
 5. Хвороба Альцгеймера. ТГК може зменшувати утворення бета-амілоїду, липкого білка, який накопичується в головному мозку людини, що страждає хворобою Альцгеймера.

Переваги медичної марихуани

Автоквітучі насіння коноплі також мають безліч інших лікувальних переваг - дослідження в цій області продовжують розширюватися. Лікарським може вважатися будь-який сорт, який містить ефективну кількість канабіноїдів, якщо він використовується для цієї мети. Але для чого ж призначають лікарський канабіс? Деякі загальні кваліфікаційні умови для медичних сортів в Західній Європі і США включають:

 • хронічний біль;
 • кахексію/синдром виснаження;
 • рак і наслідки хіміотерапії;
 • епілепсію та судомні розлади;
 • розсіяний склероз;
 • посттравматичний стресовий розлад (ПТСР);
 • нейродегенеративні захворювання (наприклад, БАС, хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона).

У країнах легалайза всі перераховані вище стани є розумними критеріями для призначення медичної марихуани, в якості методу лікування. Насправді перелік симптомів і станів, які вона може вилікувати, набагато довший.

Рівні КБД і ТГК

Останні дослідження показали, що насіння коноплі допомагають при лікуванні досить великого списку хвороб і розладів. Але як в такій маленькій рослині вміщується такий величезний терапевтичний потенціал? Вся справа в канабіноїдах. Канабіс медичний містить понад 100 хімічних сполук, які надають унікальний вплив на наш організм. Найбільш поширеними з них є дельта-9-тетрагідроканнабінол (ТГК) і канабідіол (КБД). Лікувальна марихуана може допомогти полегшити симптоми багатьох захворювань і станів, проте важливо відзначити, що не всі медичні сорти коноплі однаково корисні.

Насіння медичного канабісу

Існує поширена помилка, що канабідіол призначений для використання в медицині, а тетрагідроканабінол - для рекреаційних цілей, проте це зовсім не так. Більшість сортів містять велику кількість ТГК, який краще за певних симптомах, таких як безсоння, нудота і втрата апетиту. Інші різновиди та продукти можуть містити тільки КБД - з'єднання, що не викликає сп'яніння, зазвичай визначене для лікування занепокоєння, запалень і судом. Деякі можуть отримати вигоду з обох канабіноїдів. Тому компанії, що виробляють фемінізовані насіння коноплі, тепер створюють штами з переконливим співвідношенням ТГК:КБД. Крім того, вважається, що всі хімічні речовини рослини канабісу найкраще працюють спільно, забезпечуючи більш широкий і всебічний ефект.

Цілюща Індика: лікарські властивості індичних сортів

Штами індики відомі своєю інтенсивною заспокійливою дією. На відміну від штамів з домінацією Сативи, Індику можна використовувати для лікування тривоги та панічних атак. З іншого боку Індика-домінантні сорти категорично не підходять для лікування депресії. Це обумовлено тим, що пацієнти, які страждають даними розладом, і так вже знаходяться в досить уповільненому стані. Їм необхідний заряд бадьорості і ейфорії, а не плавне занурення в сон і апатію. Насіння індики коноплі також допомагають при лікуванні цілого ряду не менш серйозних захворювань. Серед них:

 • безсоння;
 • тривожний розлад;
 • артритна/ревматична жорсткість і набряк;
 • м'язові спазми і тремор;
 • головні болі;
 • фіброміалгія;
 • хвороба Крона;
 • епілепсія.

Насіння Сативи коноплі в сучасній медицині

Штами Сативи відомі своїм в цілому енергійним і ейфоричним впливом. Це означає, що Сатива не підходить для лікування тривожного розладу і інших захворювань зі схожими симптомами. Нерідкі випадки, коли використання Сатива-домінантних стрейнів в якості терапевтичного лікування викликало панічні атаки у пацієнтів. З іншого боку, насіння Сативи здатні зменшити нудоту, стрес і фізичний біль. Вони також допоможуть підвищити концентрацію і творчі здібності, надати заряд бадьорості і поліпшити настрій. Лікарські сорти особливо показані при депресії, СДУГ, глаукомі, хвороби Альцгеймера, СНІД, хронічному болю і т. д.

Чи використовують гібридний канабіс в медичних цілях?

Коли Індика схрещується з Сативою, в результаті виходить гібридний (або «схрещений») штам марихуани. Більшість наявного у продажу конопляного насіння є гібридами. Однак, коли в складі сорту переважає один фенотип в порівнянні з іншим, їх описують просто як Індику або Сативу (з переважанням індики/з переважанням Сативи).

Збалансовані гібриди мають характеристики обох типів канабісу. Це може бути перевагою, наприклад, коли лікарська марихуана була призначена для полегшення хронічного болю. В цьому випадку підходить як Індика, так і Сатива. Додавання генів Сативи до Індика-домінантного штаму може допомогти ясності розуму і зменшити седативний ефект. Додавання індики до сативних сортів може знизити схильність до тривоги і параної.

Популярні медичні сорти марихуани

Існують сотні штамів конопляного насіння. Всі вони містять різні концентрації канабіноїдів і виробляють різні ефекти.Лікарський вплив того чи іншого стрейну багато в чому залежить від вибору відповідного сортового насіння канабісу.

Медичні сорти марихуани

Ми зібрали невелику добірку сортів від Master Seed насіння коноплі, які славляться своїми лікувальними властивостями. Насправді ж їх набагато більше.

 1. Auto CBD Northern Lights Feminised є одним з найпопулярніших індичних сортів з високим рівнем КБД. Його рекомендовано для зняття болю і тотального тілесного розслаблення.
 2. Sour Diesel - це насіння Сативи коноплі, які не тільки лікують, а й заряджають енергією на весь день. Високий рівень ТГК сприяє полегшенню болю, викликає бадьорість і ейфорію.
 3. Auto Afghan Kush Feminised чудово знімає нервовий біль. Крім того, Афган Куш - це відмінний сорт для садівників-початківців. Він ідеально підходить для тих, хто не любить або не знайомий зі штамами сімейства Індика.
 4. Біла вдова - ще один потужний сорт канабісу для новачків. Біла конопля - один з найвідоміших і найтитулованіших штамів в світі. У Західній Європі його зазвичай використовують пацієнти, які страждають болем, безсонням і тривогою.
 5. Blueberry Feminised. Це ідеальний штам для пацієнтів, які страждають від неспокою, нервового напруження і хронічних болів.
 6. Auto Kali Mist Feminised - один з кращих лікарських штамів. Як і всі хороші Сативи, він підходить для лікування депресії, розладів харчової поведінки і хронічної втоми.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Популярні питання

Рослини, які виростають із цього насіння, мають цілющі ефекти. Ефект від вживання цих сортів можна використовувати для лікування. Наприклад, підвищений апетит від афганки можна застосовувати хворим на анорексію або людям без апетиту, які проходять хіміотерапію в разі ракових захворювань. Під час реабілітації після травми, у разі постійних болів ефект від коноплі допомагає знизити больовий поріг. У разі депресії медичні сорти допомагають переключитися на позитивну хвилю і цим підвищити якість життя.

Серед автоквітів це: Auto Afghan, Auto White Widow, Auto Kali Mist. Серед фотоперіодичних культур: Sweet Mango, Northern Lights.

Людям із ментальними розладами канабіс допомагає стабілізувати психо-емоційний фон. Пацієнтам, які страждають на онкологію, коноплі допомагають знизити больові відчуття. А люди, які страждають від булімії та анорексії, за допомогою коноплі коригують харчові звички. Крім того, марихуана допомагає при захворюваннях органів дихання; знімає м'язові затиски, спазми і судоми.

Звичайно. Медичні сорти не потребують створення особливих умов культивації. Єдине, на що слід звертати увагу, - це законність процесу культивації у вашій країні. В Україні, наприклад, вирощування коноплі під забороною.

Доставка здійснюється компаніями Нова пошта та Укрпошта.

Купити медичне насіння можна за передоплатою на картку ПриватБанку або оплативши покупку під час отримання на пошті. Якщо сума замовлення перевищує 5 тисяч гривень, то слід внести передоплату в розмірі 10% від загальної суми.

ТОП категории