Насіння коноплі Medical Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


На світовому ринку насіння коноплі від сідбанку Medical Seeds (Іспанія) особливо цінують за їхню адаптивність до будь-якого клімату. Причому це не маркетинговий хід, а реальність – селекціонерам компанії вдалося пристосувати генетику стрейнів з Голландії, США, Канади до іспанського клімату, тож сьогодні їх активно вирощують також у Франції, Італії, Греції, Північній Африці.

Попри те, що сідбанку ще немає й 20 років, сьогодні він – один із найпопулярніших у кана-індустрії завдяки колекції сортів із розмаїттям смаків, ароматів, відчуттів. В асортименті виробника є також штами, які стали неодноразовими переможцями престижних конкурсів та увійшли до рейтингу найкращих.

В Україні вибрати та замовити такі сорти можна в Semena Konopli – сідшопі з найширшим асортиментом посівного матеріалу від провідних світових виробників.

Medical Seeds – гучне ім'я у сфері медичного канабісу

Заснований 2005 року в Барселоні, сідбанк Medical Seeds з перших днів своєї діяльності був орієнтований на виведення сортів із поліпшеною генетикою. Нині, як зазначається на офіційному сайті компанії, їхня команда ставить на перше місце у своїй роботі саме якість стрейнів, а не кількість нових штамів. Селекціонери та біологи ретельно вивчають оптимальні умови для вирощування рослин, подовгу спостерігають за їхньою реакцією на різні види добрив, частоту поливу, здатність протистояти різним шкідникам та захворюванням. Науковці сідбанку також регулярно проводять дослідження для визначення концентрації ТГК (тетрагідроканабінолу) в кожному сорті, а також тестують, які добрива та стимулятори, у якому режимі та як впливають на смакоароматичні властивості кожного сорту.

До речі, компанія з виведенням першого сорту під назвою 1024 одразу зарекомендувала себе на міжнародному ринку як дуже конкурентоспроможний гравець. Рослина привернула увагу гурманів чудовим смаком та ароматом, потужною дією, а також продемонструвала чудову врожайність – у відкритому ґрунті з неї можна отримати до 1 кг сухого продукту. Такі властивості високо оцінили знавці канабісу, оскільки сорт посів провідні місця на найпрестижніших конкурсах:

 • став переможцем Cannabis HighLife 2008 у номінації Extraction;
 • посів друге місце на Zaragoza Cup 2009 у номінації Індор;
 • отримав золото на Spannabis 2011 у категорії Extraction.

Серед інших відомих та популярних сортів можна назвати:

 • Mendocino Purple Kush (також став володарем 7 титулів на престижних конкурсах канабісу 2015 року);
 • Deep Neville – перший та дуже вдалий регулярний сорт сідбанку;
 • Greek CBD – культура з досить високим вмістом КБД (канабідіолу), тому дуже популярна в медицині.

На даний час Medical Seeds орієнтований на виробництво рослин, максимально призначених для застосування у медичній галузі. У більшості пропонованих ним штамів співвідношення КБД до ТГК 1:1. Компанія також часто публікує медичні дослідження та статті про можливість застосування канабісу при різних захворюваннях.

5 аргументів на користь замовлення насіння коноплі у нашому сідшопі

 1. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними сідбанками та пропонуємо насіння в оригінальній упаковці. Тому купуючи його у нас, завжди можна бути впевненим у високій якості, відповідності заявленим параметрам та відмінній схожості.
 2. У нас – доступна ціна на представлену продукцію, ми постійно проводимо різні акції, надаємо знижки та бонуси, щоб кожна покупка була вигідна для клієнта.
 3. Наші менеджери готові приймати й оформляти замовлення навіть у вихідні дні.
 4. Ми забезпечуємо оперативну доставку через службу "Нова пошта".
 5. При оформленні покупки ми завжди дотримуємося конфіденційності – персональні дані покупця та вміст посилки завжди залишаються анонімними і не розголошуються третім особам.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории