Генетика коноплі

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Рослини родини Cannabis, як і люди, мають свої особливості, які передаються у спадок. Саме генетика коноплі – ключовий фактор, що впливає на зовнішній вигляд стрейнів, смакоароматичні особливості, вміст у них канабіноїдів, урожай, здатність розвиватися у конкретних кліматичних умовах, стійкість до хвороб, шкідників. Незважаючи на те, що канабіс довгий час був під забороною, інтерес до нього був завжди. Фахівці не припиняли досліджувати цю культуру, знаходячи унікальні ландрейси в усіх куточках земної кулі, а селекціонери вивели на їхній основі чимало цікавих гібридів із видатними властивостями.

Якщо вас цікавлять досягнення сучасної кана-індустрії, і ви збираєтеся купити сорти конкретних генетичних ліній, варто детальніше вивчити пропозиції у нашому каталозі. Магазин Semena Konopli співпрацює з багатьма сідбанками, добре відомими на світовому ринку, і може запропонувати якісну продукцію на дуже вигідних умовах.

Різновиди генетики коноплі

Генетика марихуани найчастіше класифікується фахівцями на три категорії:

  • Сатива – рослини високого зросту (можуть досягати 5-6 м), з вузьким листям, ростуть у регіонах з тропічним та екваторіальним кліматом, їх можна зустріти у Колумбії, Мексиці, Таїланді. Сорти з генами Сативи містять вищий рівень ТГК (тетрагідроканабінолу) і менше КБД (канабідіолу), що робить їх популярними серед рекреаційних користувачів. Вони мають свої унікальні характеристики, смак та аромат, асоціюються з енергійними, надихаючими ефектами;
  • Індика – зазвичай короткі, кущисті та широколисті стрейни. Батьківщиною рослин вважаються райони гірської системи Гіндукуш. Індико-домінантні сорти часто мають вищу концентрацію КБД (канабідіолу), асоціюються з розслаблювальними, седативними ефектами та нерідко використовуються для медичних цілей;
  • Гібриди – сорти, створені шляхом схрещування Сативи та Індики, можуть мати різні характеристики, залежно від того, які рослини-предки були використані при схрещуванні.

Вплив генетики на фенотипічні особливості

Генетика відіграє важливу роль у визначенні властивостей марихуани, включно з вмістом активних сполук та фенотипічними характеристиками, з яких можна виділити кілька ключових:

  • склад канабіноїдів;
  • аромат та смак (можуть варіюватися від фруктових та квіткових нот до земляних і деревних відтінків);
  • фізичні характеристики (висота, форма та колір листя) – є важливими для комерційного та домашнього вирощування;
  • час цвітіння та дозрівання – гени впливають на те, що одні сорти мають коротший період життя, інші – триваліший;
  • стійкість до хвороб та шкідників;
  • реакція на умови довкілля, включно з кліматом, типом ґрунту та рівнем освітлення також визначається генетикою.

Важливо зазначити, що селекціонери працюють із сортами різних генетичних ліній, щоб створювати нові гібриди з бажаними властивостями. Цей процес дозволяє помітно змінювати профіль канабіноїдів та інші характеристики рослин.

Генетика канабісу та медичне застосування

Останніми роками селекціонери активно працюють над створенням сортів з високим вмістом КБД та низьким вмістом ТГК. Ці сорти використовують як ліки від різних захворювань та симптомів: хвороби Альцгеймера, онкології, анорексії, безсоння, депресії та багатьох інших. Медичний канабіс найчастіше представлений штамами з переважанням генів Індики. Такі сорти можна купити в нашому сідшопі.

У нас можна також замовити штами коноплі відомих генетичних ліній, які отримали чимало нагород на міжнародних конкурсах: Amnesia, Big Bang, Haze, Kush, Skunk, White Widow і багато інших. Ми пропонуємо продукцію від сідбанків зі світовим ім'ям, у фірмовій упаковці. Тому купуючи насіння у нас, завжди можна бути впевненим у відмінній схожості, відповідності сорту, стабільності врожаю. Ми реалізуємо тільки свіже насіння, у нас немає залежаного або зіпсованого товару, оскільки ретельно дотримуються всіх необхідних умов зберігання.

Замовити його можна за дуже вигідними цінами, користуючись знижками, акціями та бонусами від магазину. Ми забезпечуємо швидку доставку (1-2 дні), відправляючи замовлення "Новою поштою".

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории