Сорти марихуани з карамельним смаком

Популярні фільтри
Вміст ТГК (THC)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Bulk Seed Bank Auto Caramel King Feminised

Auto Caramel King Feminised - автофем насіння марихуани, отримані шляхом схрещування Рудераліс з ори..

112.00 грн

  0 відгуків

Green House Seed Auto Bomb Feminised

З автоквітучого насіння коноплі Bomb Feminised розвиваються особини жіночої статі. Кущі вироста..

155.00 грн

  0 відгуків

Master-Seed Auto Black Domina Feminised

Представляємо чудовий сорт коноплі Auto Black Domina, який є ексклюзивною автоквітучою культурою. Ро..

119.00 грн

  12 відгуків

Master-Seed Auto Hindu Kush Feminised

Затребуваність насіння коноплі Auto Hindu Kush не зменшується. Це пов'язано з його здатністю дивуват..

119.00 грн

  9 відгуків

0.0

0 Відгуків


У категорії солодких сортів карамельний смак коноплі вважається одним із найяскравіших, хоча й не найпоширеніших. Тому унікальні штами з ароматом суцвіть, що чимось нагадують насичений цукром тютюн або вершкову цукерку-карамельку, швидко стали фаворитами серед гурманів. У країнах з лояльним ставленням державної політики до легалізації канабісу насіння коноплі з карамельним смаком купують як досвідчені садівники, так і новачки.

У сідшопі Semena Konopli можна замовити сорти коноплі зі смаком карамелі від провідних сідбанків Іспанії, Нідерландів та інших країн. Така покупка – чудова можливість зробити оригінальний сюрприз тим, хто цікавиться тематикою канабісу та може легально займатися культивацією рослин.

Походження штамів коноплі карамельного смаку

Специфічний смак карамелі присутній у гібридів, у генетиці яких є афганська Індика у поєднанні з домішкою Сативи. Батьківські рослини віддають найкращі якості новим версіям. Причому це стосується не тільки смаку та аромату, а й урожайності, потужності. Такі сорти бувають як фотоперіодними, так і автоквітучими, всі вони, як правило, фемінізовані.

Генетичні чинники впливають також на особливості гровінгу. Якщо фотоперіодним потрібно більше часу для цвітіння та дозрівання, то автоквіти мають дуже короткий період життя і здатні швидко порадувати харвестом, до того ж у сприятливих для розвитку стрейнів умовах збирати врожай можна кілька разів за сезон.

Чому сорти коноплі мають карамельний смак?

Основний терпен, що відповідає за солодкий смак марихуани, – лімонен. Він має цитрусовий аромат та надає коноплі карамельних відтінків. У списку інших речовин, що додають в остаточний смак інші ноти:

  • мірцен – надає фруктові смаки;
  • ліналоол – забезпечує квітковий аромат;
  • бета-каріофілен – це спеції та мускатний профіль;
  • терпінолен – підсилює відтінками квітів, спецій, деревини.

Смакоароматичні ноти можуть варіюватися, залежно від генетики штамів, умов вирощування та обробки. Щоб отримати канабіс із карамельним смаком, часто використовують сорти, багаті цими терпенами, а також контролюють процес зростання, сушіння, щоб зберегти бажаний аромат та смак.

Купити насіння канабісу з карамельним смаком у Semena Konopli

У категорії карамельних сортів, представлених у нашому інтернет-магазині, можна знайти версії, які вважаються найяскравішими представниками:

  • Auto Cream Caramel Feminised від сідбанка Master Seed (Іспанія) любителі канабісу особливо цінують за цукерковий смак та солодкий аромат, а також за ефект релаксації та максимального заспокоєння. Умови вирощування підходять навіть для гроверів-початківців. Фемінізований автоквіт здатний порадувати харвестом вже після 60-65 днів від початку цвітіння. Урожайність – близько 85 г з куща. Концентрація ТГК (тетрагідроканабінолу) – 20%, що дає змогу віднести його до досить потужних штамів.
  • Fresh Candy Auto – сорт, виведений іспанським сідбанком Pyramid Seeds, має фруктовий смак та аромат, прихильники кана-культури йому часто віддають перевагу за ефективне лікування безсоння, тривожних симптомів. Генетика цього автоквіту – результат схрещування рудераліса та штаму Sweet Tooth, у якому домінує Індика. Гроверів приваблює швидким отриманням врожаю – до 400 г з 1 кв. м в індорі (закритому ґрунті), і до 200 г з рослини в аутдорі (на відкритих плантаціях). Вміст ТГК – 13%.

Насіння марихуани з карамельним ароматом цих та інших сортів у нашому сідшопі можна замовити зі знижками та бонусами, що зробить ціну на продукцію дуже привабливою. Наприклад, скориставшись акцією "5+1", можна заплатити за 5 насінин, а шосте гарантовано отримати в подарунок. Ми забезпечуємо також швидку доставку замовлень клієнтам, відправляючи посилки "Новою поштою".

При оформленні замовлень ми нагадуємо клієнтам, що закон в Україні забороняє вирощування канабісу на своїй території, тому посівний матеріал можна купити тільки для культивації в тих країнах, де дозволена ця діяльність.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории