Насіння коноплі ACE Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Іспанський виробник ACE Seeds на світовому ринку канабісу добре відомий ексклюзивними сортами з унікальною генетикою, багато з них займають верхні рядки рейтингів. На своєму офіційному сайті компанія заявляє, що головна мета команди – максимально вивчити та зберегти цю рослину. Тому поряд з удосконаленням своєї класичної колекції, ACE Seeds багато інвестує у дослідження та розробки, створюючи нові сорти Сативи, Індики, гібриди.

У цьому розділі каталогу можна ознайомитися з асортиментом сідбанку, а також замовити посівний матеріал відмінної якості на вигідних умовах.

ACE Seeds тільки якість та оригінал

Головна спеціалізація сідбанку – "одомашнення" чистокровних сортів landrace (ландрейсів), які самостійно, без участі людини еволюціонували. Їхня генетика представляє нині зразок ідеальної адаптації рослини до різних екосистем. Як вважають у компанії, нині ці безпримісні сорти поступово зникають через війни, втрати насіннєвого матеріалу, законодавчі заборони у різних країнах, які не дають змоги вести дослідження та використовувати рослини.

В асортименті виробника представлені landrace з Центральної Америки та Карибського басейну, Центральної та Східної Азії, а також з низки регіонів Африканського континенту. У каталозі компанії – велика колекція сучасних "одомашнених" гібридів канабісу.

Один з найпопулярніших сортів сідбанку – Super Malawi Haze, прямий гібрид, отриманий від материнської рослини Nevil's Haze та фенотипу Malawi Killer. Це домінуюча Сатива (90%), яка дає високі стрейни, з дуже смолистими гілками. Смакоароматичні ноти гібрида привертають увагу солодкими та квітковими ароматами, які оцінили багато гурманів. Сорт має високий рівень ТГК (тетрагідроканабінолу) та краще пристосовується до гровінгу (культивації), вирізняється коротшим періодом цвітіння, що зробило його досить затребуваним у країнах, де дозволена культивація канабісу.

Важлива відмінність багатьох штамів, запропонованих цим сідбанком, – їхнє використання у медичних цілях завдяки вмісту різних профілів канабіноїдів. У компанії вважають, що конопля як лікарський засіб ще має дуже багато нерозкритого потенціалу.

Купити насіння від ACE Seeds в Semena Konopli

Сідшоп Semena Konopli пропонує ознайомитися та купити сорти канабісу, розроблені селекціонерами сідбанку ACE Seeds. У нас в магазині представлено насіння з гарантією якості від виробника, в оригінальній упаковці, після лабораторного контролю на ступінь кондиції, фемінізацію, ген автоквіту та інші параметри.

У нас – оперативна доставка замовлень (1-2 дні) через службу "Нова пошта". Ми не вимагаємо обов'язкову передоплату, розрахуватися можна післяплатою при отриманні посилки. Наші менеджери забезпечують повну конфіденційність кожному замовленню: посилка упаковується в міцний, непрозорий термопакет або стелс-упаковку, інформація про оформлення відома тільки оператору та покупцеві.

Незважаючи на те, що в Україні заборонено вирощування марихуани, замовити насіння можна на абсолютно законних підставах. Насіння не містить психоактивних речовин, які впливають на організм людини. Тому його можна продавати, купувати, дарувати, але використовувати як посівний матеріал тільки на території тих країн, де це дозволено законодавством.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории