Насіння коноплі Paradise Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Назва сідбанку Paradise Seeds з англійської перекладається як "Райське насіння", оскільки його засновник вважає, що таке насіння – подарунок природи і спадкоємець тих сортів, які Адам і Єва взяли з Едему. Цей сідбанк добре знають на світовому ринку по підходу до виробництва насіння – компанія практикує тільки ручний збір та сортування, під час якого відбирають недозріле та не придатне насіння. Тому покупець купує посівний матеріал з ідеальною схожістю, що підтверджує гарантія виробника.

У колекції Paradise Seeds в даний час – велика кількість популярних штамів, які високо цінують гурмани та гровери, котрі вирощують канабіс як в Європі, так і в США, Канаді та інших країнах, де офіційно дозволена культивація марихуани.

Якщо ви в Україні шукаєте насіннєвий матеріал від Paradise Seeds, замовити його можна у магазині Semena Konopli. Ми співпрацюємо з провідними міжнародними сідбанками, перевіреними та надійними, тому купуючи продукцію у нас, можна завжди бути впевненим у її високій якості.

"Райські" сорти з Амстердама

Сідбанк Paradise Seeds був створений 1994 року в Нідерландах, але цьому передувало ще 12 років кропіткої роботи над тестуванням та вивченням різних сортів коноплі. Головна мета, що стояла перед виробником на початку своєї діяльності, – відбір стрейнів з найкращою генетикою та створення на їхній основі нових, потужних сортів, з оригінальними смакоароматичними властивостями.

Сьогодні в асортименті компанії – ціла колекція штамів, які отримали чимало престижних нагород:

  • Sensi Star – індико-домінантний сорт, який стоїть в рейтингу найпотужніших у світі (рівень ТГК – тетрагідроканабінолу – понад 20%);
  • Nebula – сативо-домінантний, з потужним впливом та унікальним медовим смаком, який високо оцінили гурмани, віддаючи сорту чимало нагород на різних конкурсах;
  • IceCream – гібрид першого покоління з вершковим смаком, який цінують також за високу продуктивність та потужний ефект;
  • Vertigo – один із найбільш невибагливих у вирощуванні, тому його часто обирають гровери Нідерландів для комерційного вирощування;
  • Auto White Berry – швидкозростаючий автоквіт мініатюрного зросту, який ідеально підходить для стелс-боксів, привертає увагу солодким ягідним смаком, тривалим ефектом та високою смолистістю.

У пропозиції сідбанку також широке розмаїття інших сортів, усі вони виробляються органічно, містять необхідні мікроелементи для успішного розвитку. Селекціонери жорстко контролюють дотримання всіх вимог щодо запилення рослин, щоб унеможливити виробництво насіння низької якості.

Наразі Paradise Seeds також працює над створенням сортів, де рівень ТГК/КБД (тетрагідроканабінолу/канабідіолу) буде 1:1.

Semena Konopli – "райські" умови для купівлі насіння

Наш інтернет-магазин представляє можливість замовити насіння коноплі сідбанку "Парадайз сідс" та інших іменитих виробників на дуже вигідних умовах. У нашій пропозиції – тільки насіння в оригінальній упаковці, протестоване перед продажем на основні параметри та з гарантією якості.

Ціна на висококласну продукцію у нас максимально доступна завдяки знижкам, акціям та різним бонусам, якими легко скористатися при оформленні замовлення.

Наші менеджери завжди нададуть підтримку при виборі сорту, а також забезпечать швидку доставку товару покупцеві, користуючись послугами "Нової пошти".

Клієнти нашого сідшопу знають, що покупка у нас – це гарантія конфіденційності, всі персональні дані покупців ніколи не передаються третім особам, а вміст залишається анонімним у процесі транспортування.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории