Насіння коноплі Strain Hunters

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Strain Hunters належить відомій у кана-індустрії компанії Green House Seeds. Саме її знамениті селекціонери Ар'ян, Франко та Симон заснували новий сідбанк, поставивши собі за головну мету – відновити давно забуті фенотипи канабісу. Вирушивши в подорож Індією, Африкою та Південною Америкою, фахівці шукали сорти коноплі, яка загубилася у віддалених місцях, але вирізняється сильною генетикою. Через деякий час команді брідерів (фахівців з розведення та схрещування рослин) вдалося не просто відшукати рідкісних представників сімейства Cannabis, а й створити на їх основі унікальні штами зі збалансованою стабільністю, високоврожайні, максимально потужні та з особливими смакоароматичними властивостями.

Нині багато сортів від "Стрейн Хантерс" стали володарями численних нагород престижних конкурсів та лідерами рейтингів за популярністю. Дізнатися про них детальніше та замовити в Україні можна в магазині Semena Konopli.

Сорти Strain Hunters – поціновувачам насіння канабісу

Кропітка робота фахівців на різних континентах з вивчення, схрещування і вирощування марихуани увінчалася приголомшливим успіхом для сідбанку. Його виробництво швидко отримало статус культового та вважається одним із найкращих на світовому ринку. У трійці головних фаворитів гурмани та гровери, які професійно займаються культивацією марихуани в країнах, де це дозволено на офіційному рівні, називають:

  • Money Maker – фемінізована версія знаменитого Master Kush, що вирізняється швидким зростанням, незважаючи на приналежність до сативо-домінантного типу. Унікальний запах лісових ягід, із земляними нотами та солодким смаком зробив цей сорт одним з найпопулярніших у багатьох кавашопах Амстердама;
  • Flower Bomb Kush – переможець High Times Cannabis Cup, з дивовижним поєднанням квіткових ароматів з відтінками деревини. Сорт з'явився у процесі схрещування Green Crack від насіння Humboldt Seeds та OG Kush. Відрізняється швидким ростом та сильним, тривалим сативним ефектом;
  • Damnesia Feminised – це одна з версій дуже популярної у Голландії Amnesia, яка заворожує фруктовим смаком та сильним стимулюючим впливом. Цей фемінізований гібрид вивели, схрестивши ретро-стрейни A.M.S та Amnesia. Сативо-домінантна рослина вирізняється коротшим періодом цвітіння, що робить її доречною для гровінгу навіть у непростому кліматі.

Крім цих сортів, асортимент сідбанку складають фемінізовані штами, гібриди, автоквітучі і фотоперіодні рослини, що вирізняються високою якістю, високим рівнем ТГК і КБД (тетрагідроканабінолу і канабідіолу), більшою толерантністю до помилок гроверів.

Semena Konopli – оригінальне насіння марихуани Strain Hunters

У каталозі нашого магазину представлена колекція сортів канабісу від Strain Hunters, в розмаїтті якої можна знайти варіанти як для досвідчених рослинників, так і для початківців гроверів. Вся продукція пропонується в оригінальній упаковці, що свідчить про справжність та гарантії якості від виробника.

В Україні поки що заборонено виробництво канабісу, але на законних підставах його насіння можна замовити для тих, хто має можливість займатися гровінгом у країнах, де легалізована культивація цієї рослини.

Ми пропонуємо дуже привабливі ціни на посівний матеріал навіть преміум-класу. Покупцеві досить просто скористатися акціями або знижками, які регулярно оголошує наш магазин.

Роблячи замовлення у нас, можна отримати товар дуже швидко – доставка "Новою поштою" займає не більше двох днів від оформлення та до отримання посилки у найближчому відділенні.

Наші менеджери також нададуть підтримку щодо вибору продукції, забезпечать максимальну конфіденційність кожного замовлення.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории