Сорти марихуани з мускатним смаком

Популярні фільтри
Вміст ТГК (THC)
Висота рослини
Фенотип
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto Big Bud Feminised

Серед основних особливостей фемінізованого насіння коноплі Auto Big Bud варто назвати досягненн..

139.00 грн

  151 відгуків

Errors-Seeds Auto Chemdawg Feminised Україна

Насіння коноплі Auto Chemdawg виділяються серед аналогічних фемінізованих культур підвищеною врожайн..

61.00 грн

  2 відгуків

4.5

151 Відгуків


Мускатний смак коноплі присутній у багатьох популярних сортах. Обволікаючий запах, що нагадує водночас аромат свіжозрізаного дерева з відтінком солодощів, у канабісі часто йде як елегантне доповнення до смакоароматичних нот деревини або земляних смаків. Для тих, хто добре знається на кана-культурі, цей специфічний смак – свідчення того, що канабіс якісний та потужний, адже вміст ТГК (тетрагідроканабінолу) в ньому становить щонайменше 20%.

Насіння марихуани з мускатним ароматом у магазині Semena Konopli, представлене в цій категорії, - це продукція іменитих сідбанків, яка відповідає всім міжнародним стандартам. Ми пропонуємо тільки свіже насіння, в оригінальній упаковці, після ретельного лабораторного контролю виробником.

Походження штамів канабісу мускатного смаку

Генетика штамів зі смаком мускатного горіха – це гібриди фенотипів Індики та Сативи, де у результаті схрещування від батьківських рослин обрані кращі якості. Поряд із фотоперіодними, що дають вищі врожаї, але потребують більше часу для розвитку, представлені також автоквітучі версії, з коротким періодом життя та простішими умовами вирощування.

Для багатьох сортів процес культивації можливий як в аутдорі (на відкритому ґрунті), так і в індорі (у гроубоксах та теплицях).

Чому різновиди марихуани з мускатним смаком так пахнуть?

За мускатний аромат суцвіть у коноплі відповідає монотерпен мірцен. Остаточний смак у нього – земляний, але помітно присутній аромат мускатного горіха – теплий, з легкою перчинкою та дурманно-пряний. Мірцен вважається одним із найважливіших терпенів канабісу, який має чимало медичних показань. Він вирізняється седативними, протизапальними та болезаспокійливими властивостями, сприяє розслабленню м'язів. Мірцен – це також потужний афродизіак.

Насіння коноплі з мускатним ароматом у нашому магазині

Кількість сортів канабісу з мускатним смаком досить велика. Багато сідбанків намагаються запропонувати унікальні штами, у яких би ідеально поєднувалися органолептичні властивості з передбачуваним ефектом, а для гровінгу рослини були максимально простими та невибагливими.

У нашому каталозі насіння коноплі з мускатним смаком представлено багатьма сортами, з яких можна виділити кілька найпопулярніших у тих країнах, де легалізовано марихуану:

  • Auto Opium Feminised від MASTER SEED – один з найбільш затребуваних, його генетика – це рівні пропорції Сативи та Індики (50/50). Сорт приваблює приємним ароматом та знеболювальним, розслаблюючим ефектом. Гровери в Іспанії дуже часто віддають йому перевагу за те, що він має короткий життєвий цикл (не більше 80 днів), стійкий до шкідників, хвороб. Але при цьому здатний дати хороший (понад 100 г з рослини) та потужний урожай (концентрація ТГК у ньому від 17 до 21%);
  • Auto Hindu Kush Feminised від сідбанку Bulk Seed Bank – це індико-домінантний сорт із землистим основним смаком і мускатно-пряним присмаком, високим рівнем ТГК (20-24%) та гарним урожаєм (до 90 г з куща). Має високу стресостійкість, може рости навіть у холодному кліматі в Канаді, стійкий до хвороб та шкідників.

Замовити ці та інші сорти можна за доступними цінами. Ми часто проводимо акції, що дозволяють вигідно придбати насіння, а також отримати компліментарні подарунки від магазину. Забезпечуємо швидку доставку, користуючись послугами "Нової пошти".

Враховуючи, що в Україні культивація канабісу заборонена чинним законодавством, ми закликаємо своїх клієнтів дотримуватися норм закону. Купити насіння з цікавими смаками коноплі у нас можна для вирощування тільки у тих країнах, де це дозволено на офіційному рівні.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории