Насіння коноплі за зростом

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Для більшості гроверів, які займаються вирощуванням коноплі у країнах, де ця діяльність дозволена на офіційному рівні, насіння марихуани за зростом – один із ключових параметрів вибору. Саме розмір майбутнього стрейна дає змогу визначитися зі способом культивації – відкритий ґрунт або гроубокси та теплиці, а також дає уявлення про потенціал врожаю. Як показує практика іспанських садівників, саме високорослі сорти – найпродуктивніші.

У даній категорії каталогу представлена більш детальна інформація про те, в чому особливості високо-, середньо- і низькорослого канабісу, а також є чудова можливість вибрати та купити насіння коноплі різного зросту від провідних світових сідбанків. Semena Konopli – сучасний сідшоп, який пропонує широкий асортимент якісного посівного матеріалу за доступними цінами.

Який зріст буває у кущів марихуани?

Рослини сімейства Cannabis поділяють на три великі категорії, враховуючи їхню висоту.

  • Низькорослі – це стрейни до 1 м, компактні, ростуть більше вшир, тому ідеально підходять для вирощування в індорі (закритому ґрунті). Завдяки компактності, в Ізраїлі їх часто вирощують на балконах або підвіконнях, це чудовий варіант для прихованого гровінгу.
  • Середнього зросту – рослини, що досягають до 1,5-1,6 м у висоту. Садівники називають їх "золотою" серединою, тому що при менших розмірах, ніж високорослі, вони займають менше площі, підходять для аутдору (відкритих просторів) та закритого ґрунту. А порівняно з низькорослими обіцяють більш високий врожай.
  • Високорослі – від 1,6 м і можуть досягати на відкритому повітрі до 5 м. Як правило, це сативо-домінантні сорти. Відрізняються високою продуктивністю, але потребують більше уваги до створення умов для росту.

Вплив зовнішніх факторів на ріст канабісу

Зовнішні умови, а це світло, температура повітря, вологість ґрунту тощо, безпосередньо впливають на розвиток та ріст рослин.

  • Світло – це обов'язковий параметр для фотосинтезу канабісу. В аутдорі його джерело – сонячне випромінювання. Тому гровери з Нідерландів або Канади для вирощування коноплі на відкритому повітрі вибирають ті сорти, які генетично здатні прижитися та дати врожай у непростому кліматі. В індорі (закритому ґрунті) достатню кількість світла створюють з використанням спеціального обладнання.
  • Температура повітря – не менш важлива умова. Канабіс – теплолюбна рослина, незалежно від фенотипу, тому необхідно враховувати цей фактор у гровінгу.
  • Вологість повітря допомагає стрейну вбирати корисні речовини та вологу. Але за її надлишку рослині загрожує поява цвілі або грибка, тому важливо контролювати цей параметр в індорі, а в аутдорі вибирати невибагливі та стресостійкі сорти.
  • Полив коноплі, як показує практика голландських гроверів, має бути правильно розрахований: надлишок води може призвести до загнивання коренів, а нестача стане причиною стресу рослин та сповільнить зростання.
  • Якість ґрунту, макро- і мікроелементи – обов'язкові умови для швидкого росту рослин, тому важливо грамотно підібрати комплекс добрив під кожен сорт.
  • Вентиляція – ще одна важлива умова для циркуляції повітря і фотосинтезу.
  • Рівень рН у воді та ґрунті – це можливість паростку отримати необхідні поживні речовини та розвиватися.

Вибираючи насіння коноплі за ростом, виробники радять гроверам звертати увагу на те, що кожен сорт висуває свої вимоги до умов розвитку.

Вибір насіння канабісу різного зросту в Semena Konopli

У нашому сідшопі – широкий асортимент насіння коноплі різного зросту. Є можливість знайти наймініатюрніші та невибагливі штами для вирощування у дуже обмежених просторах та сорти-гіганти, які стануть приємним викликом для досвідчених гроверів. Якщо ви шукаєте такі сорти на подарунок у країну, де більш лояльне ставлення до культивації марихуани, варто вивчити пропозицію нашого каталогу. Досвідчені менеджери також проконсультують про особливості кожного сорту.

В Україні насіння коноплі можна купити вільно, але не для вирощування на території країни. Тому ми нагадуємо своїм клієнтам про необхідність дотримуватися норм чинного законодавства.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории