Насіння коноплі Bulk Seed Bank

Популярні фільтри
Тип сорту
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Bulk Seed Bank Auto Zkittly Zi Zi Feminised

Auto Zkittly Zi Zi Feminised - фемінізовані насіння автоквітучого типу з високим рівнем ТГК (24%) і ..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Wild Dwarf Feminised

Auto Wild Dwarf Feminised - автоквітучий сорт з характерним ароматом і солодким смаком. Це магічне п..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto White Widow Feminised

Auto White Widow Feminised - це помісь спеціально відібраної White Widow, яка дає високі врожаї, і Р..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto White Prussian Feminised

White Prussian Feminised - сорт відомий серед гроверів по всьому світу, і створення його автоквітучо..

112.00 грн

  1 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Sweet Tooth Feminised

Auto Sweet Tooth Feminised - продуктивний автоквітучий гібрид, помісь Sweet Tooth і Рудераліс / Інди..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Sunmango Feminised

Auto Sunmango Feminised - автоквітуча екзотична версія оригінального фотоперіодного сорту Sunmango в..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Special Skunk Feminised

Auto Special Skunk Feminised - один з кращих універсальних сортів і один з найстабільніших в світі. ..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Sour Diesel Feminised

Auto Sour Diesel Feminised - фемінізовані насіння автоквітучого типу з 50% Сативи. Схрестивши спеціа..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Purple Glam Kush Feminised

Auto Purple Glam Kush Feminised - це фемінізований сорт автоквітучого типу від майстрів селекції Bul..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Psychedelic Feminised

Auto Psychedelic Feminised - це гібрид, отриманий в результаті схрещування Skunk 1 і Mazar з генетич..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Perfect Power Plant Feminised

Auto Perfect Power Plant Feminised - цей сорт являє собою автоквітучий ІБЛ штам Сатива з Південної А..

112.00 грн

  1 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Original Orange Bud Feminised

Auto Original Orange Bud Feminised - це фемінізовані насіння автоквітучого типу, отримані в результа..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto OG Kush Feminised

Auto OG Kush Feminised - авто фемінізований сорт, отриманий шляхом схрещування добірного Рудераліс з..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Northern Light Feminised

Auto Northern Light Feminised - авто фемінізована форма легендарного чемпіона. Це один з найвідоміши..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Auto NBA Diesel Feminised

Auto Nba Diesel Feminised - насіння марихуани, які з'явилися на світ в Нью-Йорку, в місті Великого Я..

112.00 грн

  0 відгуків

5.0

3 Відгуків


Bulk Seed Bank - надійний європейський сідбанк

Bulk Seed Bank - відносно молодий європейський сідбанк, що з'явився на світ в 2003 році. Це невеликий, але дружний колектив селекціонерів і ентузіастів канабісу, які присвятили весь свій час створенню стабільного насіння коноплі, призначеного для терапевтичного та рекреаційного використання. Мета сідбанка - надавати високоякісну стабільну генетику за розумною ціною. При цьому компанія прагне зберегти всю генетичну різноманітність марихуани для майбутніх поколінь за рахунок реалізації сувенірного насіння коноплі. Сувора політика, яка діє в деяких державах, може призвести до тотального зникнення безлічі класичних штамів з потенційною втратою медичних, харчових і наукових ресурсів.

Насіння коноплі Bulk Seed Bank

Александер, головний ідеолог і засновник Bulk Seed Bank так описує свою діяльність і прихильність до канна-культури: "Чим більше насіння ми зможемо зібрати, тим з більшою генетичною базою нам доведеться працювати в той час, коли канабіс знову стане законним. Як і у випадку з іншими культурами, чим більше у нас буде генетичних прикладів, тим кращим буде захист від шкідників і хвороб. Тому ми постійно шукаємо нові сорти, щоб додати їх в наш насіннєвий фонд. Інформація, надана для стрейнів, які ми продаємо, дає фахівцям з генетичної консервації необхідні знання про штам, що було збережено, а також доступна для тих, хто живе в країнах легалізації."

Індика і Сатива - найкраща генетика з усіх куточків земної кулі

У колекції сідбанка представлений широкий асортимент насіння Сативи, індики і гібридних сортів. У своїх творіннях селекціонери використовують комбінації з кращою генетикою планети, що гарантує їх продуктивність і надійність. Все фемінізовані і автоквітучі насіння коноплі Bulk Seed Bank отримані і ретельно відібрані з рослин найвищої якості, які добре підходять для використання в медицині. Команда сідбанка спеціалізується на селекційному розведенні найвідоміших у світі сортів. Їх мета - взяти популярну і зазначену нагородами генетику і поліпшити її, наскільки це можливо, приділяючи особливу увагу вмісту ТГК і КБД, ароматичним і лікувальними властивостями, зовнішнім характеристикам, смаку і активності. Всі насіння канабісу Bulk Seed Bank виробляються виключно з використанням органічних поживних речовин і інсектицидів.

Всі насіння коноплі від Bulk проходять строгий контроль якості

Насіння Bulk Seed Bank - ідеальний баланс сили, потужності, якості і продуктивності. Брідери використовують тільки оригінальну стабілізовану генетику, яка проходить регулярний контроль якості. Насіння канабісу відбираються вручну для забезпечення зрілості і схожості. Після цього їх зазвичай поміщають в спеціальні шафи, які утримують вологу всередині насіння. Культивування батьківських рослин відбувається виключно органічним способом в строго контрольованих умовах індора. Колекція сідбанка складається з 57 фемінізованих, 41 автоквітучого і 3 КБД сортів. Всього 101 оригінальний штам. Всі насіння Bulk Seed Bank продаються тільки в якості сувенірної продукції для осіб, які досягли повноліття.

Врожайні сорти коноплі в оригінальній упаковці

Після того, як чергова партія насіння пройшла різні перевірки на схожість, стрес-тести і контроль якості - настає час подбати про збереження кожної насінини. Тут на допомогу команді Bulk Seed приходить ретельно продумана і надійна упаковка.

Насіння канабісу Bulk Seed Bank

Фемінізовані насіння від Bulk Seed Bank упаковані в міцну пластикову колбу, запечатану в картонну пачку преміальної якості. Всередині картонної упаковки колба перебуває в формі для зберігання, що виконана з пінополістиролу. Це жорсткий пінопласт, який діє як утеплювач. Він не тільки запобігає руйнуванню насіння, але і захищає його від різких перепадів температур. Така упаковка повністю підготовлена ​​для поїздок - вона стійка до ударів і будь-яких інших ушкоджень, які можуть трапитися під час пересилки поштою. Крім того, колба не пропускає сонячне світло і вологу. Щоб запобігти появі підробок і убезпечити клієнта на лицьовій частині пачки розташовані такі елементи:

  • офіційний сайт компанії;
  • логотип Bulk Seed Bank;
  • серійний номер;
  • назва сорту;
  • кількість насіння в упаковці.

Фемінізовані насіння в каталозі Bulk Seed Bank

Рослина коноплі є дводомною і, отже, може розвивати як жіночі, так і чоловічі особини. І ті, і інші отримали широке застосування в медицині, кулінарії, текстильній промисловості та інших сферах людської життєдіяльності. Однак, розробляючи насіння особливим способом, брідери змогли отримати сенсімілью. Це різновид, який не утворює нового насіння, тому що не проходить через етап природного запилення чоловічою рослиною. Замість цього сенсімілья задіює всі свої життєві сили на вироблення смол і першокласних суцвіть. Саме в них містяться ароматичні терпени і найбільша концентрація канабіноїдів, які так високо цінують американські і західноєвропейські гровери. Отже, фемінізовані насіння - генетично стабілізований продукт без включень чоловічих хромосом. Це сильні і врожайні сорти коноплі.

Перші фемінізовані штами з'явилися ще в далеких 90-х, роках і в даний час є найбільш продаваним насінням в світі. В оптимальних умовах такий посівний матеріал дає 99% жіночих рослин. На думку експертів, фемінізовані сорти Bulk Seed - це шедеври. Оскільки селекціонери сідбанка відбирали тільки кращі жіночі особини різних іменитих виробників і потім додали дрібку свого індивідуального підходу до кожного штаму. Таким чином, вони справили і створили безліч різновидів, які мають більшу ефективність, продуктивність і аромат. Це сорти, які без проблем адаптуються до будь-якого клімату і середовища.

Медичні насіння з високим рівнем КБД і ТГК

З кожним роком конопляне насіння все частіше привертають увагу медиків і громадськості. Це пов'язано з новітніми дослідженнями, які підтверджують, що канабіноїди (ТГК, КБД, КБН) володіють певними властивостями, які мають високий потенціал для медичного застосування. Досконально ця область ще не вивчена, але в державах, де діє більш гнучка законодавча політика щодо канабісу, вже з'явилися діючі лікувальні програми по застосуванню лікарських сортів на практиці.

Медичні сорти марихуани Bulk Seed Bank

Саме тому брідери сідбанка почали проводити роботи над удосконаленням лікарського потенціалу своїх рослин. Безсумнівно, Bulk Seed Bank має велике майбутнє в цій галузі, так як селекціонери самостійно розробляють нову генетику, багату КБД і ТГК, щоб зробити свій каталог більш привабливим і збільшити асортимент насіння, придатного не тільки для рекреаційного, але і для терапевтичного використання. Але чи всі сорти можна вважати лікувальними і що взагалі таке медична конопля? Все просто. Це марихуана (або продукти на її основі), яка застосовується для лікування різних недуг. За хімічним складом вона ніяк не відрізняється від рекреаційної, але пацієнт обирає відповідний сорт з урахуванням індивідуальних симптомів і історії хвороби. Так, наприклад, тетрагідроканабінол (одна з найбільш вивчених сполук в марихуані) може ефективно використовуватися для полегшення хронічного болю, розладів сну, контролю тривожності і стимуляції апетиту.

У той же час, особливе місце в каталозі сідбанка займають і фемінізовані насіння марихуани з високим вмістом канабідіолу. КБД не володіє психоактивним п'янким ефектом і зазвичай використовується для лікування тривожності, запальних процесів і судом. Але це ще не все. Згідно з останніми дослідженнями, все хімічні елементи рослини найефективніше працюють разом, забезпечуючи широкий і всебічний вплив. Так, наприклад, конопляне насіння, що містить і КБД, і ТГК допомагають впоратися зі значним списком серйозних захворювань. Ця взаємодія між канабіноїдами отримала назву “ефект оточення” або антуражу. Так як багато пацієнтів можуть отримати користь відразу з декількох канабіноїдів, сідбанки, що створюють насіння канабісу, почали виробляти стрейни з пристойним співвідношенням ТГК:КБД. Ось чому в характеристиках більшості штамів Bulk Seed Bank зазначений не тільки рівень ТГК, а й кількість КБД.

Потужні сорти коноплі: насіння-чемпіони від Bulk Seed Bank

Незважаючи на свою молодість Bulk Seed Bank вже встиг завоювати серця західноєвропейських гроверів. Стабільна генетика і висока якість продукції сідбанка зуміли закрити суттєву прогалину на сучасному ринку. Сорти Булк - прості в догляді, відрізняються високою врожайністю, підходять як для індора, так і відкритого грунту. Брідери також не забули і про органолептику. Все насіння коноплі цього насіннєвого фонду мають дивовижні ароматичні і смакові властивості. Можна сміливо стверджувати, що Bulk Seed Bank - це компанія з великим майбутнім.

Популярні насіння коноплі Bulk Seed Bank

За роки її існування безліч стрейнів сідбанка було удостоєно призових місць і нагород на різних кубках канабісу в Європі і США. Серед них варто виділити:

  1. Critical Feminised. Справжній чемпіон, який отримав 1-е місце на High Life Cup в Барселоні. Штам славиться своїм фруктовим ароматом і солодким смаком. Це потужний різновид домінантної індики з концентрацією ТГК на рівні 22-26%.
  2. Amnesia Haze Feminised. Це одна з найбільш нагороджених сатівних генетик сідбанка. Штам займав перші місця в 3 різних конкурсах канабісу в Нідерландах, включаючи Кубок High Times Cannabis Cup 2004. Його органолептичні властивості відзначені вражаючим смаком, в якому відчуваються нотки лимона з відтінками перцю.
  3. Auto Blueberry Berry Feminised. Відмінна риса цього сорту - незвичайне пурпурово-синє забарвлення, що виявляється при низьких нічних температурах. Чорничний смак Blueberry - це запрошення в ягідний світ задоволення з якого не хочеться повертатися.
  4. Auto AK Feminised - штам, створений шляхом схрещування легендарного АК-47 з не менш відомим Lowryder. Цей Сатива-домінантний гібрид з коротким цвітінням має гарну стійкість до шкідників і перепадів температур. Аромат Auto AK - делікатне переплетення ноток екзотичного дерева, цитрусових і спецій.
  5. CBD Nepal Gold Feminised. Це сорт з переважанням індики і високим вмістом канабідіолу (7-10%). Лікувальний КБД ефект штаму користується великою популярністю серед західноєвропейських пацієнтів медичного канабісу. Він допомагає впоратися з хронічним болем, нудотою, депресивними станами і порушеннями сну.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории