Насіння марихуани від популярних сідбанків

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Тенденції сучасної кана-індустрії підкреслюють, що найкращі сідбанки світу знаходяться у тих країнах, де конопля як рослина має легальний статус. Це дає змогу розвивати науку на офіційному рівні, впроваджуючи нові технології у селекцію та гровінг (вирощування рослин). Чудовий приклад – Нідерланди, Іспанія, окремі штати США, Канада та інші країни, де дозволена культивація канабісу на законодавчому рівні. Саме тут зосереджено багато великих сідбанків з багаторічною історією та серйозними напрацюваннями у галузі генетики, сюди приїжджають найдосвідченіші та найталановитіші брідери з різних країн, звідси поставляється елітний посівний матеріал у різні куточки планети.

Голландські сідбанки в Україні, інші імениті виробники насіння коноплі Європи, наприклад, Іспанії, Чехії, а також кращі сідбанки Канади, США зі своїм унікальним асортиментом широко представлені в інтернет-магазині Semena Konopli. Замовити насіння у нас можна за дуже привабливими цінами, користуючись постійними акціями та знижками, які пропонує наша команда для покупців. У нас також швидка доставка "Новою поштою".

Популярні світові сідбанки тільки в Semena Konopli

Кожен сідбанк (у перекладі з англ. seedbank – банк насіння), з огляду на зростаючу конкуренцію на ринку, намагається експериментувати в галузі селекції, розробляючи нові стрейни з високою врожайністю та рівнем ТГК (тетрагідроканабінолу). Більшість запропонованих сортів – максимально адаптовані під різні умови вирощування (як у відкритому ґрунті – аутдорі, так і в закритому – індорі), здатні тішити хорошим харвестом (врожаєм).

Нині рейтинг провідних світових виробників очолюють компанії, продукти яких мають найвищі показники якості на світовому ринку посівного матеріалу. У числі лідерів:

  • Barney's Farm – голландський сідбанк з більш ніж 40-річною історією, у колекції якого понад 40 нагород та кубків, отриманих за якість, стабільність та унікальність генетики;
  • Dutch Passion – ще один голландський банк насіння, який першим запропонував фемінізовані сорти марихуани, здійснивши, по суті, революцію у коноплярстві, забезпечивши тільки "жіночу" генетику рослинам, їхню високу продуктивність та потужність;
  • Buddha Seeds – це іспанський виробник, який має понад 15 років досвіду у створенні унікальних сортів марихуани. Компанія широко використовує найсучасніші технології, наприклад, метод, що дає можливість аналізувати геном паростків та прогнозувати профіль канабіноїдів.

Це тільки трійка топових сідбанків, що пропонують чудовий насіннєвий матеріал, але їм не поступаються багато компаній зі США, Канади, Швейцарії та багатьох інших країн.

Оригінальне насіння від світових виробників

У нашому сідшопі можна купити насіння від виробників зі світовим ім'ям на дуже вигідних умовах. Ми пропонуємо продукцію в оригінальній упаковці, що зайвий раз підкреслює її походження. Кожен провідний сідбанк ретельно перевіряє свою продукцію на ступінь кондиції, ген автоквіта, фемінізацію та багато інших параметрів, тому замовляючи насіння у нас, можна завжди бути впевненим у його чудовій схожості, високій врожайності, стабільності генетики.

Попри те, що в Україні поки що заборонена культивація коноплі, інтерес до рослини зростає. Багато наших співвітчизників купують насіння на подарунок гроверам, які вирощують канабіс у тих країнах, де це легалізовано. Наші фахівці, які мають багаторічний досвід роботи у сфері продажів насіння, радять під час вибору орієнтуватися на ім'я сідбанку та його репутацію на ринку.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории