Регулярне насіння коноплі

Популярні фільтри
Тип сорту
Вміст ТГК (THC)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Errors-Seeds Bubblelicious Regular Україна

Серед властивостей регулярного насіння коноплі Bubblelicious відзначимо стрімкість дозрівання. ..

19.00 грн

  0 відгуків

Kannabia NeiL Haze Regular

NeiL Haze Regular - це регулярні насіння марихуани родом з теплої Іспанії, отримані шляхом схрещуван..

305.00 грн

  0 відгуків

Kannabia McEarly Regular

McEarly Regular - це насіння марихуани родом з теплої Іспанії, отримані шляхом схрещування штамів Ea..

305.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Passion #1 Regular Україна

Passion #1 Regular - регулярні насіння коноплі, створені на основі легендарних каліфорнійських IBL ш..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Mix Regular Україна

Auto Mix Regular напевно зацікавить кожного, хто любить експерименти і сюрпризи. Він просто створени..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Lowryder #3 Regular Україна

Auto Lowryder # 3 - регулярна версія класичного Авто Лоурайдер. Сорт є результатом схрещування оригі..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Lowryder #2 Regular Україна

Auto Lowryder #2 Regular є результатом схрещування оригінального Лоурайдер з бразильським стрейном S..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Power Plant Regular Украина

Auto Power Plant - регулярні насіння коноплі автоквітучого типу з переважанням Сативи. Це міцний і с..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Little Russian Regular Україна

Auto Little Russian - регулярні насіння коноплі автоквітучого типу з переважанням індики. Даний сорт..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Diesel Regular Україна

Період дозрівання регулярного насіння коноплі Auto Diesel Regular від сідбанку Errors-Seed..

19.00 грн

  1 відгуків

Errors-Seeds Auto Critical Regular Україна

Насіння коноплі Auto Critical Regular від сідбанку Errors-Seeds. Фемінізовану версію даног..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds White Russian Regular

Перевагою регулярного насіння коноплі White Russian від сідбанку Errors-Seeds є виробництв..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Russian Snow Regular Україна

Про фемінізоване насіння коноплі Russian Snow Regular навіть фахівці відгукуються, як про невибаглив..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto White Widow Regular

Завдяки стійкості до цвілі регулярних насіннь Auto White Widow від сідбанку Errors-Seeds п..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Lavender Regular Україна

Перевагою насіння Auto Lavender Regular від сідбанку Errors-Seeds визнають можливість прод..

19.00 грн

  16 відгуків

2.0

1 Відгуків


Основні види конопляного насіння

Насіння канабісу доступні в двох основних категоріях: регулярні і фемінізовані. Кожен тип має унікальні переваги і недоліки, привертає різних гроверів в залежності від їх цілей і навичок. Для створення генетично стійких клонів найкраще підійдуть реги - вони мають 50% вірогідність проростання чоловічих або жіночих особин. Регулярна конопля популярна серед селекціонерів, що створюють нові сорти. А фемки були створені, щоб максимізувати шанси проростання жіночих рослин. Імовірність виникнення самки від такого посівного матеріалу становить близько 99,9%.

Регулярне насіння коноплі

Але якщо фемінізовані сорти завжди на слуху, то на регуляри зараз мало хто звертає увагу. Здається, що за останні 10 років гровери майже забули про їхнє існування. Проте реги мають безліч неочевидних переваг і заслуговують на більшу увагу. Давайте ж розберемося, що таке регуляри, чим вони відрізняються від фем. сортів, які їхні плюси і мінуси, та й взагалі чому вони так важливі.

Що таке регулярні насіння коноплі?

Насіння регулярів діють саме так, як задумано самою природою. Вони цілком природні і не постраждали від втручання людини - ніяких маніпуляцій і налаштувань. Це чистокровна генетика, висхідна до старих ландрейсів, що мешкають у всьому світі: від гір Індії до пляжів Ямайки. Реги з'являються на світ класичним способом - так само, як і сотні років тому.

Канабіс - роздільностатевий вид. Це означає, що він виробляє окремі чоловічі та жіночі особини. Регулярні насіння утворюються, коли чоловіча рослина коноплі запилює жіночу. Чоловічий пилок випускається з стиглих пилкових мішечків і розноситься вітром (або переноситься обережною рукою селекціонера) до тих пір, поки не виявляє рецептивні рильця в жіночих квітках. Відповідно, регуляри, які виростали на планеті споконвіку, можуть давати особини обох статей в рівному співвідношенні - квітучих самок і самців, виробляють пилок. І хоча це цілком природний процес - кожен садівник знає, що поява в саду останніх є вкрай небажаним чинником. Але чим гроверам так не догодили чоловічі рослини марихуани? Відповідь проста. Жіноча конопля виробляє пишні, багаті ТГК суцвіття, які так цінують ентузіасти канабісу з країн легалайза. Саме ця їх якість призвела до створення і популяризації фемінізованого насіння - штамів, призначених для виробництва жіночих особин. Регуляри ж дають потомство обох статей. Але якщо для когось це здається недоліком, для інших робота з регами - невичерпне джерело можливостей для експериментів.

Конопля чоловічі і жіночі: як визначити стать марихуани?

Перші ознаки квіток або пилкових мішечків з'являються в вузлах - місцях, в яких гілки зустрічаються з основним стеблом. Жіночі квітки з'являються у вигляді крихітних бутонів з маленькими білими волосками, а пилкові мішечки являють собою круглі безволосі стручки.

Регулярні насіння марихуани

Їх можна розрізнити до того, як рослини стануть досить зрілими для розмноження. Вони починають розкривати свою стать в кінці вегетативної фази. Важливо якомога раніше ідентифікувати чоловіків і жінок. Цей захід дозволить розділити їх задовго до того, як повітря наповниться пилком. Для цього деякі гровери навіть виділяють окреме приміщення для самців. Коли вони дозріють, селекціонери зможуть зібрати їх пилок для майбутніх проектів з розведення. А чоловіча конопля в одній кімнаті з самкою дозволить виробляти посівний матеріал природним шляхом.

Неочевидні переваги регулярних сортів

Регуляри виробляють сильні рослини. Ці екземпляри досить витривалі, добре переносять стрес і дають живці, що демонструють стрімке зростання і приголомшливу врожайність. Регулярні насіння марихуани надзвичайно важливі для створення і збереження різноманітного генофонду. Однак це не означає, що у них немає власного набору проблем. Щоб намалювати чітку картину, давайте розглянемо їх основні плюси і мінуси. Серед переваг цього посівного матеріалу слід виділити:

 • унікальність. Деякі класичні штами старої школи 1990-х доступні тільки в регулярній версії та раніше ніколи не потрапляли на фемінізований ринок;
 • витривалість. Завдяки незмінній генетиці реги мають підвищену стійкість до шкідників і хвороб, до того ж добре ростуть в будь-якому середовищі і умовах;
 • натуральність. На відміну від фемок, для виробництва регулярних сортів ніякі хімічні агенти не застосовуються;
 • дешеві насіння марихуани. Створення регів не вимагає додаткової обробки, що значно знижує їх вартість. Друга причина - не весь посівний матеріал дає жіночі особини;
 • розведення. Тільки регулярна конопля дає рівномірне поєднання і самців, і самок, які необхідні для отримання насіння марихуани;
 • сильні і здорові клони. Клонування дозволяє пропустити фазу проростання і створити точну генетичну копію обраного штаму;
 • створення нових генетичних профілів. Тільки реги виробляють нові цікаві фенотипи штамів, на відміну від постійного розведення з однотипною генетикою.

Незаперечні достоїнства регулярного насіння значно перевищують перелік недоліків. Але на деякі мінуси все ж слід звернути увагу: низька врожайність (тому що частина рослин може виявитися чоловічими), в більшості випадків необхідно видаляти самців, виявлення чоловічих особин і безпечне віддалення їх від жіночих вимагає деяких додаткових знань.

Регулярна конопля - сильні материнські рослини і клони

Регуляри дають міцних і здорових клонів, здатних добре укорінюватися і швидко рости. Клонування дозволяє виробникам зробити точну генетичну копію певної рослини. Брідери використовують цю техніку для того, щоб скопіювати будь-які властивості, вподобаного сорту. Наприклад, аромат, структуру чагарнику або незвичайний колір. Як і у випадку з селекцією, цей метод підходить для культур, які мають повний набір хромосом і всі відповідні якості.

Регулярні насіння канабісу

У порівнянні з фемінізованими аналогами, реги є ідеальним джерелом для створення клонів. Це обумовлено природною стабільністю і генетикою. З цієї ж причини знижується і ймовірність появи гермафродитів. Генетика фемок, навпаки має тенденцію ставати нестабільною при клонуванні.

Для створення ідеальних клонів з урожаю регулярного насіння, відбирається краща жіноча рослина коноплі - «материнська особина». У дбайливих руках вона може привести на світ сотні «дітей» протягом декількох років. Укорінення живців дозволяє отримати більше чагарників в короткі терміни так як при клонуванні відсутня фаза проростання. Клони, отримані від материнських особин, є їх крихітними копіями до останнього шматочка генетичного зразка, включаючи їх жіночу стать.

Регуляри - розведення власних штамів

Селективні схрещування одного сорту з іншим відбувалися з усіма видами рослин з перших днів ведення сільського господарства. Раніше це робилося для того, щоб збільшити кількість врожаю. Зараз генетичне комбінування культур - багате підґрунтя для експериментів, здатне надати вже знайомим сортам нові характеристики та якості. Якою б не була мета селекції, найкраще почати з природного посівного матеріалу. Це дасть новому схрещуванню максимальні шанси на успіх і дозволить не втратити ті хромосоми, які відсутні в фемінізованому насінні. Тому для садівника, якому подобається вирощувати свій власний насіннєвий матеріал, реги є життєво важливою частиною процесу. З їх допомогою можна регулювати цілий ряд якостей які так цінують ентузіасти канабісу. наприклад:

 • терпеновий профіль;
 • забарвлення;
 • врожайність;
 • смакові/ароматичні властивості;
 • переважання фенотипу Індика/Сатива;
 • рівень канабіноїдів ТГК і КБД.

У процесі схрещування перед виробником стоїть завдання вибрати відповідні чоловічі та жіночі особини для подальшого об'єднання кращих рис батьківських сортів в одному штамі. І з кожним наступним поколінням навіть конопляр-початківець буде на крок ближче до створення власного шедевра!

Чим регулярні насіння відрізняються від фемінізованих?

Зовні фемінізовані насіння коноплі виглядають точно так само, як і регуляри. Але під їх скромною коричневою оболонкою криється принципова різниця. У фемінізованих штамів відсутні чоловічі хромосоми, в той час як регі містять повний набір генетичних факторів, які дозволяють їм бути чоловічими або жіночими. Головна перевага виробників, що надають перевагу фем. стрейнам, полягає в тому, що їм не потрібно виявляти і видаляти чоловічі особини, які можуть викликати запилення. Конопля фемінізована створюється шляхом схрещування однієї самки з іншою.

Відмінність регулярного та фемінізованого насіння конопель

Однак такі культури не дають насіння. Звичайно, це добре для вирощування прекрасних шишок, але жахливо для розмноження. Тому селекціонери використовують регулярні стрейни, щоб отримати обидві статі. Для селективного розмноження вони відокремлюють самців від самок, відбирають кращі екземпляри і дозволяють запиленню відбуватися в контрольованому середовищі. До того ж не всі класичні та рідкісні стрейни доступні в фемінізованій формі. Навіть деякі з найбільш знакових штамів 90-х, доступні тільки в регулярному вигляді. Реги залишаються незмінними і гарантують, що конкретний сорт знаходиться якомога ближче до свого коріння.

Існує кілька міфів про відмінності між регулярними і фемінізованими сортами. Багато хто думає, що з фемок виходять менш сильнодіючі та ароматні чагарники, в порівнянні з регулярами. Але це не зовсім так. Здебільшого культури, вирощені з регулярного і фемінізованого насіння, повністю рівні за якістю. Якщо і є відмінності, то зазвичай це пов'язано з методами розведення і використовуваними материнськими особинами.

Насіння канабісу для відкритого грунту: індор або аутдор?

При роботі з регулярними сортами важливо визначитися з підходящим місцем. Індор або ж відкритий грунт? У обох середовищ є свої плюси і мінуси.

Таблиця різниці аутдору та індору


Вартість Умови Сезонність Складність Витрата часу
Аутдор Дешево Натуральні 1 сезон/рік Середня Мала
Індор Дорого Штучні Круглий рік Складно Велика

Індор насіння коноплі дають гроверу набагато більший контроль над простором для культивації. Брідери можуть управляти розкладом освітлення одним натисканням кнопки і регулювати полив. Температуру і вологість можна змінювати за допомогою вентиляторів, обігрівачів і зволожувачів. Основне обмеження індора - простір. У закритому грунті складно працювати з високорослими сортами.

Навпаки насіння марихуани для відкритого грунту Україна матимуть можливість поніжитись на сонці, але ось садівник навряд чи зможе контролювати хвилі спеки, шторму, повені або посухи. Вуличні культури більш сприйнятливі до шкідників і грибкових захворювань. Однак в аутдорі обмежений простір зазвичай не є перешкодою. Наприклад, європейські фермери можуть вирощувати високі і продуктивні культури, що дають більший урожай.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории