Насіння коноплі Buddha Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Іспанський сідбанк Buddha Seeds швидко здобув визнання на світовому ринку завдяки ефективній діяльності в галузі поліпшення генетики канабісу. У каталозі виробника – сорти, здатні задовольнити будь-які запити за смаковими уподобаннями, потужністю ефектів та умовами для гровінгу. Селекціонери та біотехнологи компанії займаються складними дослідженнями з використанням інноваційних технологій, постійно працюють над тим, щоб запропонувати видатні штами марихуани. Компанія більше орієнтована не на кількість сортів в асортименті, а на їхню якість та споживчі характеристики.

У цьому розділі каталогу є унікальна можливість замовити продукцію від сідбанку зі світовим ім'ям за найдоступнішими в Україні цінами.

Buddha Seeds – іспанський сідбанк зі світовим ім'ям

За більш ніж 15 років діяльності Buddha Seeds з офісом у Валенсії став відомим у всьому світі сідбанком, рівнем, на який сьогодні орієнтується багато молодих виробників. А гровери-садівники з нетерпінням чекають на нові сорти, щоб виростити стрейни та оцінити їхні особливі можливості.

Виробництво компанії більше орієнтоване на виведення фемінізованих автоквітучих сортів – з коротким періодом життя, здатних швидко тішити рослинника гарним харвестом (врожаєм). У країнах, де легалізовано марихуану і є можливість займатися її вирощуванням, автоквіти вибирають і новачки, і досвідчені фахівці.

Серед найпопулярніших сортів бренду:

  • Deimos, виведений на основі іменитого класичного штаму Northern Lights, але вирізняється особливою витривалістю та коротким життєвим циклом, тому іспанські гровери запевняють, що вирощувати його в рази легше;
  • Magnum – найвищий автоквіт серед карликових, але дивує врожайністю навіть тих, хто вирощує фотоперіоди;
  • Pulsar – став дуже популярним у кавошопах Амстердама завдяки фруктовому аромату та тривалому ефекту;
  • Red Dwarf – один із лідерів у рейтингу за швидкістю вирощування, здатний потішити врожаєм за два місяці після сходів насіння.

Для кожної категорії споживачів насіння Buddha Seeds – це гарантія надійності, високої якості та схожості. Наприклад, виведений фахівцями компанії гібрид White Dwarf став своєрідним стандартом у галузі. Рослина настільки невибаглива та легка у догляді, що здатна розвиватися практично в будь-яких умовах. Це індико-домінантний сорт, тому вирізняється невеликим зростом (звідси назва "Білий карлик"), що робить його ідеальним для вирощування як в аутдорі (відкритому ґрунті), коли важливий саме стелс-гровінг, так і в індорі – закритих приміщеннях з обмеженою площею для вирощування. Штам має дуже своєрідні смакоароматичні ноти – бузини з солодким, деревним відтінком, а також потужний розслаблювальний ефект. Цвіте рослина всього 65 днів та здатна дати гарний врожай – близько 400 г/кв. м.

Оригінальна продукція Buddha Seeds в Semena Konopli

Наш сідшоп – це широке розмаїття сортів від надійних сідбанків зі світовим ім'ям. Вся продукція пропонується в оригінальній упаковці. Купуючи насіння, завжди можна бути впевненим у його справжності та якості. Перед продажем всі провідні виробники тестують посівний матеріал на ступінь кондиції, ген автоквіту, фемінізацію та інші параметри, гарантуючи, що кожна насінина зійде, а стрейн відповідатиме заявленим характеристикам. Наші менеджери завжди нададуть підтримку при виборі відповідного сорту.

У нас – дуже гнучка цінова політика, замовити продукцію можна зі знижками або користуючись умовами акцій, що робить покупку дуже вигідною за вартістю.

Доставка – максимально оперативна, через службу "Нова пошта". Ми гарантуємо конфіденційність та безпеку кожного замовлення – від оформлення до отримання посилки клієнтами. Персональні дані ніколи не стають доступні третім особам.

Під час продажу ми також завжди нагадуємо покупцям, що в Україні культивація канабісу заборонена, купити насіння можна тільки як подарунок для тих, хто має можливість вирощувати рослину на території країн із легалайзом марихуани.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории