Насіння коноплі Mandala Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Mandala Seeds – сідбанк, створений 2004 року двома біологами, селекціонерами, з багаторічним досвідом роботи у садівництві та сільському господарстві. Багато подорожуючи світом, вчені витратили чимало часу, сил та коштів, щоб у різних куточках планети знайти та вивчити унікальні ландрейси (популяції коноплі, що розвиваються без змішування з іншими генотипами), та на основі їхньої генетики створити нові штами. У цій діяльності компанія настільки досягла успіху, що нині багато виведених сортів канабісу вважаються одними з найкращих на світовому ринку та входять до рейтингу найпопулярніших.

Сідшоп Semena Konopli – це чудова можливість поповнити свою колекцію унікальними сортами марихуани та вивчити багаторічний досвід провідних брідерів (фахівців, що займаються розведенням різноманітних штамів) сучасності. Замовити сорти з цього розділу можна на подарунок гроверам-рослинникам у ті країни, де культивація канабісу дозволена на офіційному рівні.

Насіння канабісу Mandala Seeds – генетика нового покоління

Наразі сідбанк Mandala Seeds орієнтований на екологічно чисті методи виробництва та гровінгу, а також прагне максимально знизити ціни на свою продукцію завдяки утриманню невеликого штату співробітників та не залучаючи великі рекламні кампанії. Але як показує досвід багатьох гроверів-рослинників у країнах з легалайзом марихуани, які використовують недороге насіння цього сідбанку, невисока вартість не позначається на якості. Навіть дешеві сорти дають стрейни з високою врожайністю, гідним рівнем ТГК (тетрагідроканабінолу), з невисокими вимогами до умов вирощування.

Головне завдання, яке ставлять перед собою селекціонери "Мандала Сідс", – це виведення штамів з високою продуктивністю та максимальною життєстійкістю. Тому для селекції використовуються ландрейси – рослини, які показують рекордну стійкість, оскільки їм доводилося виживати та підлаштовуватися під складні кліматичні умови. Фахівці компанії застосовують також мінімум добрив та пестицидів, а для захисту посадок від шкідників використовують корисні популяції комах. Такий метод селекції дає трохи менше насіння, ніж традиційне, але при цьому якість його у рази вища.

У списку найпопулярніших сортів цього насіннєвого банку:

  • Satori – висока рослина, яка в аутдорі може досягати 3 м, з періодом цвітіння 55-65 днів та рівнем ТГК 28%;
  • California Dream Fem – стрейни висотою до 120 см, час цвітіння - 55-65 днів і вмістом ТГК 21%;
  • Fruitylicious Feminized – висота 80-120 см, цвіте 60-65 днів, концентрація ТГК – 18%.

Більшість сортів в асортименті сідбанку – прості у гровінгу, підходять для відкритого та закритого ґрунту, з вирощуванням справляються навіть початківці-рослинники.

Оригінальна продукція Mandala Seeds в Semena Konopli

У каталозі нашого інтернет-магазину можна замовити насіння від сідбанку Mandala Seeds на дуже вигідних умовах. Ми пропонуємо виключно продукцію від виробника, в оригінальній упаковці, що відповідає всім міжнародним вимогам до посівного матеріалу. Перед продажем насіння тестується на параметри схожості, фемінізацію, ген автоцвіту.

Купити продукцію у нас можна за доступними цінами, користуючись різними акціями, бонусами, знижками. Наші менеджери завжди нададуть підтримку при виборі потрібного сорту і забезпечать швидку доставку через службу "Нова пошта".

Багато наших клієнтів стурбовані тим, щоб покупка була анонімною. Тому ми завжди йдемо назустріч покупцеві і гарантуємо конфіденційність кожного замовлення.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории