Насіння коноплі Dutch Passion

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Один із найбільш шанованих сідбанків на світовому ринку канабісу – Dutch Passion. Створений 1987 року в Амстердамі (Нідерланди), цей найбільший у Західній Європі насіннєвий банк навіть через 35 років залишається ключовим постачальником найкращих у світі сортів коноплі. Dutch Passion Seeds – це широкий асортимент рекреаційної та медичної марихуани, а також найкраща генетика, відзначена численними галузевими нагородами.

З насіннєвим матеріалом Dutch Passion Україна може ознайомитися завдяки пропозиції інтернет-магазину Semena Konopli. У даному розділі каталогу – розмаїття сортів голландського банку, які посідають перші сходинки в рейтингу найпопулярніших, а також щойно виведені штами, які голландські гровери-садівники вже встигли перевірити на практиці та оцінити їхню якість.

Нідерландська якість насіння від Dutch Passion

Саме з розробок брідерів цієї голландської компанії почалася нова ера у виробництві коноплі – фемінізовані сорти. Створивши у 90-х роках минулого століття стрейни з винятково "жіночою" генетикою, "Датч Пешн" серйозно вдосконалила методи селекції та її результати. Нині у сфері створення фемінізованого насіння з багатим смаком, ароматом, високою врожайністю та потужністю їй практично немає рівних.

Ще одне важливе досягнення цього виробника – він першим почав тестувати свої сорти на вміст ТГК (тетрагідроканабінолу) і КБД (канабідіолу). Крім контролю генетики, фахівці також ретельно відбирають сорти за зрілістю, розміром, схожістю.

Одна з особливостей насіння від сідбанку Dutch Passion у тому, що воно вирізняється унікальною життєздатністю. Як показує досвід іспанських та голландських гроверів, насіння одного сорту, куплене у цьому році, без проблем забезпечить такі самі результати, як і те, що виросте за рік чи два. Це забезпечується його відносною вологістю на рівні 30%. За такої вологості та зберігання при +6⁰С проростання насіння може залишатися на рівні 90-95% ще 5-6 років.

Всі розробки Dutch Passion спрямовані на те, щоб разом з високою врожайністю та якістю максимально спростити роботу гроверів, які займаються вирощуванням марихуани у тих країнах, де це дозволено на законодавчому рівні. Як зазначають на офіційному сайті компанії, її селекціонери постійно прагнуть до створення нових сортів. Гени Індики, Сативи, закладені у фемінізованих автоквітучих, фотоперіодних сортах, дають можливість культивувати рослину як в аутдорі (відкритому), так і в індорі (закритому) ґрунті. На сьогодні компанія поставляє колекції насіння у більш ніж 1000 магазинів для гроверів по всій Європі.

Купити насіння марихуани Dutch Passion у магазині Semena Konopli

На вигідних умовах замовити насіннєвий матеріал голландського виробництва можна у нашому сідшопі. Ми реалізуємо насіння в оригінальній упаковці (пакети Dutch Passion містять фольгу, в якій зерна довше зберігаються), свіже, з гарантією якості. У нас – максимально клієнтоорієнтований сервіс, з постійними акціями та знижками, що дозволяють придбати висококласне насіння за доступними цінами. Розрахуватися можна як авансовим платежем, так і післяплатою, ми не вимагаємо передоплату.

Забезпечуємо швидку доставку замовлень "Новою поштою". 

В Україні купівля насіння дозволена законом, якщо надалі не використовувати його для культивації канабісу. Але багато покупців вважають за краще купувати анонімно. Тому ми повністю забезпечуємо конфіденційність кожного замовлення. Все насіння пакується у непрозорі, міцні термопакети або стелс-упаковки, про їхній вміст знають тільки менеджер, який оформляє замовлення, та покупець. Інформація про купівлю недоступна третім особам.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории