Насіння коноплі Barney’s Farm

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Створений 1992 року в Амстердамі, Barney`s Farm сьогодні вважається одним із найвідоміших сідбанків у світовій індустрії канабісу. Нині на рахунку виробника – понад 40 престижних нагород іменитого конкурсу Cannabis Cup. Унікальні розробки селекціонерів, які ретельно відбирають матеріал для виведення нових штамів, стабільно висока якість, широкий асортимент, – все це дало змогу компанії зайняти провідні місця в рейтингу найпопулярніших компаній із виробництва посівного матеріалу.

Semena Konopli – унікальна можливість дізнатися більше про найкращі сорти знаменитого банку та замовити їх за максимально вигідною ціною. У нас – постійні акції та знижки на окремі сорти, що дозволяють купити висококласний насіннєвий матеріал з гарантією якості від виробника за прийнятною вартістю.

Barney`s Farm – найкраща якість із Нідерландів

Секрет успіху "Барні Фарм" – у багаторічній роботі команди ентузіастів-селекціонерів, які у 80-х роках минулого століття займалися виведенням незвичайних гібридів Індики та Сативи в Гімалаях. Тропічний клімат азіатських країн та гімалайські ліси виявилися ідеальним місцем для збору унікального матеріалу та створення на його основі сильної генетики нових штамів.

За кілька років в Амстердамі спочатку з'явився кавошоп, який швидко став популярним у поціновувачів марихуани завдяки пропозиції канабісу з унікальним смаком та потужними ефектами. А потім був заснований сідбанк Barney`s Farm, що став не просто виробником, а однією з найбільших у світі лабораторій для виведення нових сортів коноплі.

У переліку найвідоміших та затребуваних за останнє десятиліття штамів:

 • Sweet Tooth, Morning Glory;
 • Pineapple Chunk – визнаний найкращим на кубку Indica-2009;
 • Critical Kush – примітний тим, що набув величезної популярності вже через кілька місяців після появи в продажу;
 • LSD – призер конкурсу High Times Cannabis Cup 2008 року;
 • Tangerine Dream і Acapulco Gold – через два роки, у 2010 році, також стали призерами згаданого вище конкурсу;
 • Liberty Haze – визнаний найкращим канабісом 2011 року,
 • Cookies Kush – отримав вищу нагороду 2014 року.

Наразі пропозицію компанії складають:

 • сативо- та індико-домінантні сорти;
 • автоквітучі та фотоперіодні;
 • фемінізовані;
 • з високим вмістом ТГК (тетрагідроканабінолу) та КБД (канабідіолу);
 • високоврожайні;
 • здатні розвиватися як в аутдорі (відкритому ґрунті), так і в індорі (гроубоксах, теплицях).

У широкому розмаїтті штамів ідеальний варіант для гровінга знайде як гровер-рослинник, котрий тільки знайомиться з цією діяльністю, так і професіонал.

Важливо, що практично всі сорти, виведені цим сідбанком, можуть використовуватися у медичних цілях.

Оригінальна продукція Barney`s Farm у Semena Konopli

Наш сідшоп співпрацює з багатьма провідними світовими виробниками сортів канабісу, включно з голландським Barney`s Farm. Тому у наших покупців завжди відкритий доступ до найкращого насіння, як найпопулярнішого, так і новинок.

Усе насіння пропонується в оригінальній упаковці, що зайвий раз підтверджує походження та якість продукції.

Попри те, що купити насіння можна абсолютно вільно (заборонена в Україні тільки його культивація), ми забезпечуємо кожному клієнту повну конфіденційність та захист персональних даних від доступу третіх осіб, гарантуємо анонімну доставку через службу "Нова пошта".

Отримати замовлення можна через кілька днів після оформлення – наші менеджери роблять усе, щоб покупець мав можливість забрати посилку максимально швидко. За необхідності вони нададуть підтримку при виборі, проконсультують про особливості кожного сорту.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории