Насіння коноплі із США

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


США – країна, що відіграє важливу роль у світовій індустрії коноплі. Сорти канабісу американської генетики є яскравим прикладом втілення інноваційних технологій на кожному етапі виробництва, тому вирізняються різноманітністю смаків, генетичною стабільністю, відмінною адаптацією до будь-якого клімату. Інтерес на міжнародному ринку викликають рекреаційні та медичні штами, розроблені досвідченими селекціонерами США.

Якщо ви хочете купити оригінальне насіння коноплі зі США, то найкращим помічником у цьому стане сідшоп Semena Konopli. У нашому інтернет-магазині можна отримати не просто зернятко (є можливість купити поштучно), а й гарантію того, що воно дасть сходи, перетвориться на сильний кущ і через деякий час потішить чудовим врожаєм. На відміну від інших магазинів, ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому готові запропонувати найкращі продукти за найвигіднішими в Україні цінами.

Насіння марихуани із США: головні особливості

Ривок у розвитку кана-індустрії в США відбувся після легалізації марихуани в окремих штатах. Таким чином держава дала можливість фермерам, гроверам-садівникам, селекціонерам отримати більше інформації про міжнародні досягнення галузі, займатися дослідженнями, вивчати генетику рослин і дуже ефективно використовувати її для виведення нових продуктів. Сприяє розвитку та відповідний клімат багатьох штатів, наприклад, у Колорадо, для проведення різних експериментів зі створення нових сортів.

Американська генетика привертає увагу широким асортиментом чудової продукції: фотоперіодні, автоквіти, фемінізовані (дають тільки рослини з жіночою генетикою), для відкритого і закритого ґрунту. Для виведення нових сортів у селекції використовуються генотипи Сативи та Індики.

Брідери (фахівці, що займаються схрещуванням) особливу увагу приділяють вмісту в стрейнах канабіноїдів ТГК (тетрагідроканабінолу) і КБД (канабідіолу). Перший забезпечує потужність ефекту, другий більше використовується у медичних сортах, які в США призначаються для лікування багатьох серйозних захворювань (онкології, розсіяного склерозу, хвороби Альцгеймера).

Аргументи на користь насіння коноплі з Америки

Виробники канабісу в США активно співпрацюють з місцевими фермерами. Це сприяє розвитку місцевої індустрії та забезпечує доступ до найкращих генетичних ресурсів.

Вивчаючи американське насіння коноплі, можна виділити цілу низку переваг, якими володіє продукція:

  • висока якість – посівний матеріал вирізняється практично 100%-вою схожістю, відмінними показниками росту, високою врожайністю;
  • генетична стабільність – це означає, що кущі, вирощені з насіння, мають високу ймовірність збереження бажаних характеристик, таких як цвітіння, смак та ефект;
  • адаптація до клімату – США мають різні кліматичні зони, тому сідбанки працюють над створенням сортів, максимально пристосованих для вирощування в різних погодних умовах;
  • життєлюбність – більшість представлених американськими виробниками сортів вирізняються високою стійкістю до різних хвороб, шкідників;
  • унікальні властивості – інновації та великий досвід у гібридизації дає змогу фахівцям отримувати стрейни, що вирізняються неймовірними смакоароматичними характеристиками, високим вмістом ТГК.

У США особливу увагу приділяють дотриманню стандартів у всіх галузях, і сфера канабісу, де працює велика кількість контролюючих організацій та регуляторів, – не виняток. Такий підхід забезпечує високу якість товару, який сідбанки, налагодивши логістику, відправляють для продажу коноплярам у всьому світі.

Semena Konopli – широкий вибір насіння коноплі із США в Україні

Ми пропонуємо продукцію в оригінальній упаковці, гарантовано високої якості. Співробітники магазину завжди готові допомогти з вибором сорту, оперативно оформлять замовлення. Отримати його можна досить швидко – доставка "Новою поштою" займає всього 1-2 дні.

Наша команда намагається зберегти свою репутацію надійного постачальника насіннєвого матеріалу. Тому у нас – завжди привабливі ціни, постійні знижки на окремі сорти, регулярні акції. Ще одна важлива перевага – конфіденційність кожної покупки в нашому сідшопі. Дані покупця та його замовлення надійно захищені від доступу третіх осіб.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории