Насіння коноплі World of Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Іспанський сідбанк World of Seeds – зразок ідеальної міжнародної співпраці ентузіастів та досвідчених вчених з різних куточків планети, які об'єдналися під однією ідеєю – вивчити ландрейси, створені природою, та створити найкращі сорти канабісу. У команді компанії – студенти-біологи, брідери, професійні генетики, які захоплені темою вирощування коноплі. Завдяки тісній взаємодії, селекціонери компанії змогли використовувати передові технології виведення гібридів. Наразі в пропозиції сідбанку – широке розмаїття штамів канабісу з унікальними смаковими та ароматичними властивостями, багато з них посіли перші місця в рейтингах популярності.

Магазин Semena Konopli пропонує насіння цього та інших сідбанків зі світовим ім'ям, гарантуючи їхню справжність, високу схожість, відповідність усім заявленим виробниками параметрам.

Каталог насіння канабісу від World of Seeds

Виробництво сідбанку повністю виправдовує свою назву, яка в перекладі з англійської означає "Світ насіння". У його асортименті – якісне насіння фемінізованого, фотоперіодного і автоквітучого канабісу, медичні сорти. Їхні головні переваги – потужність (рівень ТГК, тетрагідроканабінолу, у багатьох із них перевищує 20%), висока продуктивність, невибагливість у вирощуванні, життєлюбність та стійкість стрейнів до хвороб, грибків, шкідників. Вони підходять як досвідченим гроверам, які вирощують коноплю в Іспанії у комерційних цілях, так і початківцям-коноплярам.

Багато з них, наприклад, Afghan Kush Ryder, Northern lights, Chronic Haze, Sweet Coffee Ryder, неодноразово отримували нагороди престижних міжнародних конкурсів та швидко ставали популярними не тільки в Іспанії, а й у багатьох інших країнах, де дозволено використання та культивацію марихуани. Чимало штамів, розроблених саме цим сідбанком, європейські фармацевти використовують для створення лікарських препаратів.

Вигідні покупки в Semena Konopli

Вивчити таке насіння, замовити його у власну колекцію сувенірів або потішити друга з країни з легалайзом марихуани нетривіальним подарунком можна, звернувшись до нашого сідшопу. Ми пропонуємо дуже вигідні умови для покупки – прийнятні ціни, знижки, акції, бонуси. Продукція продається тільки в оригінальній упаковці, з брендом виробника, тому кожен клієнт може бути впевненим, що купує продукт найвищої якості.

У нас дуже швидка доставка – відправка замовлень через службу "Нова пошта" здійснюється щодня. Ми також гарантуємо конфіденційність кожної покупки, надійно захищаючи персональні дані покупця та вміст посилок. Якщо виникли питання щодо вибору або оформлення замовлення, звертайтеся до наших менеджерів, які завжди готові надати підтримку.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории