Насіння коноплі Genehtik

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Genehtik seeds – це іспанський сідбанк, який, як наголошується на офіційному сайті, виник завдяки багаторічній співпраці досвідчених селекціонерів, професійних фермерів та гроверів-аматорів. Уся любов та пристрасть команди до рослин родини Cannabis віддзеркалилась в унікальних сортах коноплі, які отримали визнання на світовому ринку. З 90-х років минулого століття компанія займається виробництвом особливих штамів, у багатьох випадках – справжніх чемпіонів за якістю, стабільністю показників, рівнем ТГК (тетрагідроканабінолу), врожайністю та смакоароматичними властивостями у світових рейтингах.

Якщо ви шукаєте фірмове насіння коноплі цього сідбанку, то у сідшопі Semena Konopli є унікальна можливість замовити його в оригінальній упаковці та за найдоступнішими цінами в Україні.

Якісне насіння коноплі Genehtik у нашому магазині

У своїй діяльності сідбанк орієнтований насамперед на високу якість генетики нових сортів зі збереженням найкращих властивостей батьківських штамів, їхніх ароматичних та смакових особливостей. Компанія гарантує, що практично 100% насіння даватиме стрейни тільки з жіночими генами. Все фемінізоване автоквітуче насіння виробник відбирає та очищає вручну, щоб забезпечити найвищу якість кінцевого продукту. За допомогою спеціальної упаковки забезпечується його оптимальне збереження.

У нашому каталозі можна вибрати насіння канабісу від Genehtik з широким спектром генетики, різними смаками, ароматами, ефектами, часом цвітіння. В Іспанії його часто замовляють ті гровери, які мають намір зайнятися гібридизацією та вивести власні на основі унікальних сортів зі стабільними характеристиками.

У переліку найпопулярніших штамів:

  • Amnesia Bilbo – виведений на основі іменитого Amnesia Haze сатива-домінантний сорт з потужним психоактивним ефектом, інтенсивним ароматом та класичним димчастим металевим смаком. На відкритому ґрунті в Іспанії можна отримати до 2 кг зі стрейна;
  • Kritikal Bilbo – фемінізований індико-домінантний сорт, отриманий шляхом схрещування зі Skunk. Його шанують за чудові результати (2000 г/рослина) при мінімальній увазі в процесі гровінгу. Дозріває через 45 днів цвітіння в приміщенні, а на відкритому повітрі – з середини до кінця вересня.

Замовити посівний матеріал від цього та інших іменитих виробників можна в нашому магазині на дуже вигідних умовах, отримуючи підтримку з усіх питань.

  • У нашому асортименті – тільки якісна продукція, що відповідає всім міжнародним стандартам.
  • Ціна на насіння може бути максимально вигідною, якщо скористатися різними акціями, знижками та бонусами, які постійно пропонує наш магазин.
  • Роблячи покупку у нас, завжди можна бути впевненим у конфіденційності – ми гарантуємо, що дані про замовлення не стануть доступні третім особам.
  • Наші менеджери забезпечують швидку доставку через службу "Нова пошта", оформляючи і відправляючи замовлення навіть у вихідні дні.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории