Насіння марихуани з високим вмістом ТГК

Популярні фільтри
Тип сорту
Стать
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto LSD Feminised

Фемінізований сорт коноплі Auto LSD є визнаним експертами високоякісним посівним матеріалом. Ідеальн..

139.00 грн

  186 відгуків

Master-Seed Auto Tutankhamon Feminised

Насіння коноплі Auto Tutankhamon представлені сідбанком "Master Seed". Період цвітіння культури дося..

139.00 грн

  299 відгуків

Master-Seed Auto Satori Feminised

Auto Satori Feminised від Master-Seed - це потужні автоквітучі насіння коноплі з Непалу. Штам прости..

139.00 грн

  75 відгуків

Victory Seeds Auto Original Berry Feminised

Насіння коноплі Auto Original Berry Feminised від сідбанку Victory Seeds. Поява даного сорту ма..

170.00 грн

  5 відгуків

Master-Seed Auto Amnesia Feminised

Особливістю даного автоквітучого насіння коноплі Auto Amnesia вважають переважну генетику Сатив..

125.00 грн

  160 відгуків

Master-Seed Auto Bruce Banner Feminised

Auto Bruce Banner Feminised - це автоквітучі насіння коноплі з переважанням Сативи у своєму складі. ..

139.00 грн

  34 відгуків

Master-Seed Auto Kabool Feminised

Auto Kabool Feminised - це визначна афганська Індика. Автоквітучі насіння коноплі є продуктом селект..

139.00 грн

  13 відгуків

Master-Seed Auto Chocolope Feminised

Auto Chocolope Feminised - це автоквітучі фемінізовані насіння коноплі з генетикою Сатива (75%), Інд..

139.00 грн

  7 відгуків

Master-Seed Auto Opium Feminised

Auto Opium Feminised - це фемінізовані насіння канабісу автоквітучого типу від сідбанка MASTER SEED,..

139.00 грн

  11 відгуків

Master-Seed Auto Chronic Master Feminised

Автоквітучі насіння коноплі Auto Chronic Master Feminised - продукт схрещування кількох елітних сорт..

139.00 грн

  9 відгуків

Master-Seed Auto Afghan Feminised

Насіння коноплі Аfghan від "Master Seed" володіють генетичними властивостями афганських прабатьків з..

139.00 грн

  37 відгуків

Master-Seed Auto Afghan Kush Feminised

Auto Afghan Kush Feminised - це авто фемінізовані насіння марихуани від сідбанка Master Seed. Це про..

139.00 грн

  38 відгуків

Master-Seed Amnesia Feminised

Знайомство з фемінізованим насінням коноплі Amnesia дозволить переконатися в перевагах незабутн..

105.00 грн

  16 відгуків

Green House Seed K-Train Feminised

Рослини з фемінізованого насіння коноплі K-Train володіють майже максимальним показником рівня ТГК с..

186.00 грн

  3 відгуків

Master-Seed Auto Dutch Driver Feminised

Auto Dutch Driver Feminised від сідбанка Master Seed - авто фемінізовані насіння з переважанням гене..

139.00 грн

  38 відгуків

4.5

1144 ВідгуківУ цьому розділі представлені одні з найпотужніших сортів з рівнем ТГК від 20-ти %. Фасовка деяких виробників дозволяє придбати упаковку з одним насіннячком для проби. Середній показник ТГК цих убойних сортів знаходиться в діапазоні від 20 до 27%. Це фемінізовані насіння коноплі (тільки жіночі особини) з Голландії, Іспанії та Канади в оригінальних упаковках виробників.

Що таке ТГК конопля

У світі канабісу існує безліч чуток і легенд про вплив канабіноїдів цієї чудової і корисної культури на людський організм. Люди часто приписують їй неіснуючі якості і демонізують цю цілющу рослину. Насправді ж дію всіх з'єднань марихуани все ще досконально не вивчено. Однак вчені змогли виявити, що кількість канабіноїдів і терпеновий профіль безпосередньо впливають на корисні лікувальні властивості і ефект кожної рослини. Але для того, щоб зрозуміти, який сорт вважати досить прийнятним і на що звертати увагу при покупці потужного насіння коноплі, давайте ж розберемося, що таке ТГК і навіщо він потрібен.

ТГК - найвідоміший канабіноїд

Рослина канабіс містить не менше 120 активних інгредієнтів або канабіноїдів - хімічних сполук, які знаходяться в коноплі. Це вторинні метаболіти, які виступають в якості імунної системи рослини, покликання якої відлякувати потенційних шкідників. «Ендогенні канабіноїди», такі, як анандамід і 2AG можна зустріти не тільки в природі, а й у людському організмі. Вони впливають на мозкові рецептори і ЦНС, викликаючи різноманітні інтоксикаційні ефекти, зокрема, ейфорію. Оскільки ми маємо рецепторні системи, з якими зв'язуються канабіноїди, у нас теж є можливість відчути їх вплив не тільки для імунітету, але і заради інших різних переваг. Найбільш поширеними з них є дельта-9-тетрагідроканнабінол (ТГК) і канабідіол (КБД). Деякі активні сполуки можуть мати ейфорічну або психоактивну дію. Головне достоїнство ТГК в тому, що він виробляє обидва ефекти.

Відкриття ендоканабіноїдної системи в 1990-х роках виявилося проривом у розумінні того, як канабіноїди використовуються організмом. Навіть сьогодні дослідники все ще не розкрили всіх таємниць рослини канабісу. Ще багато чого треба дізнатися про те, як ТГК конопля впливає на тіло і нагороджує розум таким задоволенням. Потужні насіння коноплі мають унікальний набір медичних переваг і мінімум побічних ефектів.

Медичне застосування ТГК

Європейські медики стверджують, що ТГК широко відомий і корисний для полегшення болю, контролю тривожності, стимуляції апетиту і безсоння. Однак вчені з'ясували, що ТГК не працює сам по собі. Багато з хімічних сполук в марихуані працюють разом для отримання бажаних результатів. Це називається ефектом оточення або антуражу.

Скільки ТГК в марихуані: медичний канабіс

Багато країн вже легалізували використання канабісу в медичних і рекреаційних цілях. Ось деякі з переваг, які дає лікувальна марихуана:

 • Насіння канабісу допомагають контролювати і запобігати діабету. На думку американських дослідників, тетрагідроканабінол (ТГК) може допомогти регулювати інсулін в організмі і істотно знизити рівень інсулінорезистентності.
 • Глаукома - це захворювання очей, яке збільшує тиск в очах і може призвести до сліпоти. Науково доведено, що канабіс знижує тиск в очних яблуках. Він також може уповільнити прогресування захворювання і запобігти втраті зору.
 • Насіння Сативи коноплі та сполуки, що в них містяться, можуть полегшити депресію або стабілізувати настрій.
 • Наукові дослідження показали, що канабіноїди можуть боротися з раковими клітинами - з'єднання в марихуані можуть обмежити метастазування при деяких типах агресивного раку.
 • Згідно дослідникам, ТГК конопля може полегшити симптоми СДВГ і тривожності.
 • Тетрагідроканабінол є ефективним знеболюючим і може використовуватися для полегшення болю при ревматоїдному артриті.

Насіння коноплі: як канабіноїди впливають на ефект?

Чи помічали ви, що в характеристиках насіння так багато уваги приділено смаку, аромату і дії кожного окремого сорту? Начебто перед вами не опис штаму, а справжня винна карта. Все тому, що ТГК не єдиний канабіноїд, що забезпечує рослину відомим ефектом. Інші фактори також можуть вплинути на тип, інтенсивність впливу і ароматичний профіль стрейна. Насіння марихуани містять сотні молекул, які можуть безпосередньо взаємодіяти з тілом і розумом людини. Унікальні фітоканабіноїди, флавоноїди і терпени, зв'язуються з нашими клітинами і рецепторами, безпосередньо впливаючи на відчуття, що викликаються канабісом. Синергія між канабіноїдами і терпенами, що отримала назву "ефект антуражу" збільшує терапевтичні переваги окремих компонентів культури. Однак, в результаті лікарський вплив всієї рослини виявиться значно більше, ніж сума його частин. Таким чином, ефект кожного окремого сорту може відрізнятися навіть при однаковому вмісті ТГК завдяки наявності інших канабіноїдів. Наприклад, канабідіолу (КБД), канабінолу (КБН), канабігеролу (КБГ) і ін.

Хоча відсоток ТГК в марихуані є основним фактором, що впливає на ефективність культури, важливо розуміти, яку роль в посиленні і формуванні впливу штаму грає терпеновий профіль рослини. Терпени, такі як мирцен, каріофілен і лімонен, відносяться до ароматичних сполук, які надають кожному сорту унікальний набір смаків і ароматів. Тому насіння коноплі багаті як терпенами, так і ТГК, часто дають більш вражаючі відчуття, ніж продукт, якому не вистачає хімічної різноманітності.

Фемінізовані насіння марихуани з високим рівнем ТГК

Конопля - дводомна рослина. Це означає, що в природному середовищі насіння марихуани виробляють як чоловічі, так і жіночі особини в рівному співвідношенні. Однак, з посівного матеріалу, розробленого особливим чином селекціонери можуть отримати сенсімілью - культуру, яка не проходить етап запилення чоловічою особиною і внаслідок чого не виробляє нового насіння. Замість народження потомства, сенсімілья направляє всі життєві ресурси на вироблення суцвіть і смоли, в яких міститься найбільша кількість канабіноїдів (ТГК, КБД, КБН).

Фемінізовані насіння коноплі з високим рівнем ТГК

Виходить, що фемінізовані насіння марихуани - генетичний посівний матеріал без чоловічих хромосом, що дає стабільні і врожайні 100% жіночі рослини коноплі. Це одна з головних переваг фем. сортів так як чоловіча стать марихуани може виробляти ТГК в значно менших кількостях, в порівнянні з самками. Дослідження показали, що жіноча конопля має більшу концентрацією канабіноїдів. Саме тому регулярні насіння марихуани, що дають 50% чоловічих і 50% жіночих особин, найчастіше використовуються для гібридизації або розмноження і абсолютно не підходять для гроверів шукають потужний штам з високим рівнем ТГК.

Як визначити вміст ТГК в марихуані?

На жаль, до сих пір не існує перевіреного способу виміряти активність тетрагідроканабінолу в домашніх умовах. Останні кілька років на європейському ринку з'являлися і різко зникали недорогі аналітичні пристрої. Наприклад датчики, які підключаються до смартфонів і, за ствердженнями виробників, можуть просто і дешево точно визначити коли з'являється ТГК в марихуані. На жаль, жоден з цих пристроїв не є надійним, а надані ними дані можуть виявитися недостовірними.

Кращий спосіб виміряти рівень ТГК - звернутися в професійну аналітичну лабораторію, оснащену апаратом для рідинної хроматографії високого тиску. Він може визначити кількість канабіноїдів з точністю до одного або двох знаків після коми. Така практика широко поширена в країнах європейського легалайзу. На жаль, вимір канабіноїдів і терпенів обходиться дорого і може коштувати більше 100 євро. Це необхідні витрати для професійних сідбанків (наприклад, Master Seed насіння коноплі) і ліцензованих брідерів. Але мало хто з гроверів-початківців може дозволити собі такий привілей.

Насіння-рекордсмени: найпотужніші сорти марихуани

ТГК - не єдиний канабіноїд або нативне з'єднання канабісу, яке сприяє високому рівню канабісу, але, без сумніву, він є основним гравцем. Коли ви чуєте, що насіння коноплі та їх ефект описують як п'янкий, ейфорійний, заспокійливий, що змінює свідомість і поліпшує соціальне життя - ви чуєте про ефекти, за які в значній мірі може бути відповідальний ТГК. Хоча його дія традиційно використовувалася в рекреаційних цілях, було виявлено, що тетрагідроканабінол знімає запалення, стимулює апетит, зменшує нудоту і лікує м'язовий біль. Всі ці фактори зазвичай скорочуються до ємної фрази "найпотужніші сорти марихуани", яку використовують садівники-початківці при пошуку потрібного штаму.

Потужні сорти коноплі

У цій категорії ми зібрали сорти з високим рівнем ТГК від кращих світових виробників. Ось деякі з них:

 • Auto Tutankhamon Feminised - це фемінізований штам іспанського сідбанка Pyramid Seeds. Це один із сортів канабісу з найвищим рівнем ТГК в світі - 25%. У деяких окремо взятих стрейнів вміст ТГК перевищував 30%.
 • Auto Blueberry Feminised від Errors-Seeds - це насіння коноплі автоквіта з високим показником ТГК (18-22%), збалансованим ефектом і чудовим смаком стиглих ягід.
 • Auto LSD Feminised - фемінізовані насіння марихуани автоквітучого типу з ідеальною генетикою, яка на 70% складається з властивостей Індика і на 30% з властивостей Сатива. Показник ТГК в цьому найпотужнішому штамі від Master-Seed становить 24%.
 • Auto Dutch Driver Feminised - від сідбанка Master Seed - авто фемінізовані насіння з переважанням генетики Індика. Завдяки дуже високому рівню ТГК (26%) сорт користується великою популярністю і отримав широке застосування в європейській медицині.
 • Auto Afghan Kush Feminised - насіння афганки з 90% переважанням генетики Індика з дуже розслабляючою і заспокійливою дією. Показник ТГК перебуває на рівні твердих 24%.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Популярні питання
Серед автоквітучих сортів це: Auto Dutch Driver, Auto Bruce Banner, Auto Chocolope. А серед фотоперіодних: Satori

Це насіння, рослини з якого мають підвищений рівень ТГК (тетрагідроканабінол). Чим вищий рівень ТГК у складі смоли, то інтенсивніший ефект (ейфорія, зміна свідомості, розслаблення та інші). Рослини з високим рівнем ТГК у своєму складі називають потужними (з потужним ефектом)

Потужне насіння коноплі слід зберігати в прохолодному і сухому місці, захищеному від світла. Найкраще використовувати герметично закритий контейнер, такий як скляна банка або пакет із замком-застібкою, для захисту насіння від впливу вологи та кисню.

Час вирощування рослин з потужного насіння коноплі нічим не відрізняється від інших сортів. Потужність - це всього лише характеристика рівня ТГК (тетрагідроканабінолу) у складі рослини, що не впливає на час дозрівання. Зазвичай час дозрівання (середній час) потужних сортів становить 80 діб.

Придбати товар можна, внісши передоплату на картку ПриватБанку або оплативши покупку при отриманні на пошті. Якщо сума замовлення перевищує 5 тисяч гривень, то слід внести передоплату в розмірі 10% від загальної суми. Доставка продукції здійснюється двома способами: Новою поштою та Укрпоштою. Терміни та вартість доставки можуть варіюватися.

ТОП категории