Насіння коноплі Sensi Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Нині світовий ринок канабісу складно уявити без продукції сідбанку Sensi Seeds (Нідерланди), який швидко завоював увагу споживача, запропонувавши продукцію преміум-класу. Сьогодні багато сортів цього виробника увійшли в рейтинги найпотужніших та отримали чимало нагород на престижних конкурсах. Широкий асортимент штамів марихуани користується високим попитом завдяки дивовижному розмаїттю смаків, ароматів, високій потужності стрейнів, їхній продуктивності, а також можливості у широкій пропозиції виробника знайти свій сорт як професіоналам, так і гроверам, які тільки починають займатися вирощуванням марихуани у тих країнах, де це легалізовано на законодавчому рівні.

В Україні культивація коноплі поки що заборонена законом. Але купівля насіння цікавить багатьох як сувенірна продукція для домашніх колекцій або для подарунка у ті країни, де можна офіційно займатися гровінгом. У будь-якому разі насіння від Sensi Seeds у сідшопі Semena Konopli – чудове рішення замовити високоякісний продукт на дуже вигідних умовах.

Sensi Seeds – сідбанк з ідеальною репутацією

Sensi Seeds – найбільший сідбанк Нідерландів, який понад 30 років активно розвиває індустрію канабісу, зробивши ставку на якість та надійність продукту. Продукція саме цього виробника лягла в основу державного стандарту медичного канабісу в Голландії. Він також отримав престижну премію Culture Awards за відродження суспільного іміджу коноплі. Нещодавно сідбанк відкрив Музеї коноплі, які можна відвідати в Амстердамі та Барселоні. А авторитетний журнал High Times регулярно публікує інформацію про нові досягнення селекціонерів компанії в галузі медичної марихуани.

Стрімкий розвиток сідбанку почався зі злиття з австралійською компанією, заснованою фермером Невіллом, якого на початку 90-х років минулого століття називали справжньою легендою у виробництві канабісу.

Сьогодні асортимент "Сенсі сідс" – це великий вибір сортів з ідеальною генетикою, з максимальною врожайністю та практично 100%-ою стабільністю. У виробництві насіння застосовується електронна перевірка на всі параметри, відбираються тільки життєздатні представники. Крім того, компанія постійно проводить експерименти та працює над створенням нових штамів. Ексклюзивні колекції виробник маркує під назвою White Label.

За ціною посівний матеріал від Sensi Seeds належить до елітної категорії, але його висока якість та кінцевий результат виправдовують таку вартість.

Semena Konopli – магазин для покупки насіння коноплі Sensi Seeds

Якщо ви шукаєте насіння коноплі від іменитого Sensi Seeds, варто детальніше вивчити пропозиції у цьому розділі каталогу. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробником, пропонуємо продукцію тільки в оригінальній упаковці, що дає гарантію покупцеві придбати справжні сорти, з високою схожістю, які відповідають усім заявленим параметрам.

Щоб зробити покупки для наших клієнтів більш доступними за ціною, ми регулярно проводимо цікаві акції, надаємо знижки на окремі товари, робимо компліментарні подарунки найактивнішим покупцям.

Наші менеджери завжди готові надати підтримку при виборі відповідного сорту, проконсультують про особливості продукції.

У нас – швидка доставка замовлень: від оформлення оператором до отримання в найближчому відділенні "Нової пошти" минає не більше двох днів. Ми приймаємо замовлення навіть у вихідні дні.

Розуміючи стурбованість багатьох покупців анонімністю покупок, ми гарантуємо конфіденційність кожного замовлення. Персональні дані клієнта у нас захищені від доступу третіх осіб, а вміст посилки приховано від сторонніх очей у процесі транспортування за допомогою надійноЇ, міцної упаковки.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории