Насіння коноплі Humboldt Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Попри те, що сідбанк Humboldt Seeds Organization (Північна Каліфорнія, США) з'явився всього 11 років тому, у 2012 році, за цей час він швидко став популярним на світовому ринку канабісу. Селекціонерам компанії вдалося здивувати поціновувачів марихуани особливими смаками та ароматами, високою врожайністю та невибагливістю у вирощуванні нових штамів. Зосередивши увагу на екологічно чистому, органічному виробництві, асортимент сідбанку складають унікальні сорти з найкращою генетикою, які не залишилися непоміченими на багатьох престижних конкурсах та посіли лідируючі місця у багатьох рейтингах.

Широка колекція штамів, розроблених компанією Humboldt Seeds, представлена у цьому розділі каталогу. Замовити їх у сідшопі Semena Konopli можна за вигідною ціною, зі швидкою доставкою. Наші менеджери завжди нададуть підтримку щодо вибору того чи іншого сорту.

Найкращі сорти канабісу прямо з Каліфорнії

У сучасній кана-індустрії вважається, що саме сідбанк Humboldt Seeds на сьогодні володіє одними з найкращих генетик сімейства Cannabis на планеті. Компанія має практично ідеальні умови для вирощування та розповсюдження оригінального насіння. З огляду на переваги фемінізованої коноплі, вчені компанії кілька років працювали з консультантами з генетики та селекції Каліфорнійського університету, щоб розробити власний метод селекції фемінізованого насіння. Сьогодні діяльність компанії орієнтована на розведення стабільного насіння, яке не має проблем, спричинених скороченням селекції або недостатніми дослідженнями.

Асортимент сідбанку складають фемінізовані, фотоперіодні та автоквітучі штами, з величезним потенціалом для вирощування стрейнів, що вражають своїми смакоароматичними властивостями, потужними ефектами, високим рівнем врожайності.

Серед найпопулярніших сортів:

  • Blue Dream – входить в десятку найкращих сортів марихуани в США та користується величезним попитом з моменту свого виходу на ринок, гурмани високо цінують оригінальний лимонний смак з ароматами хвої та солодких фруктів, а також потужний, тривалий high-ефект;
  • 707 Headband – сативо-домінантний сорт, що вирізняється коротким періодом цвітіння, вражаючою врожайністю, привертає цитрусовим смаком і запахом екзотичних фруктів;
  • Amherst Sour Diesel – гібрид з високим рівнем ТГК (тетрагідроканабінолу) – 27%, невибагливістю у догляді та оригінальним смаком свіжих фруктів з легкими відтінками деревного запаху.

Semena Konopli – ідеальний сідшоп для купівлі насіння коноплі

Для тих, хто в Україні цікавиться досягненнями світової індустрії канабісу і має намір купити як сувенір для власної колекції насіння від провідного американського сідбанку Humboldt Seeds, найкраще рішення – замовити його у нашому магазині. Цей посівний матеріал ідеально підійде також на подарунок тим, хто перебуває на території країн з легалайзом марихуани і може на законних підставах займатися гровінгом. Ми пропонуємо насіння тільки в оригінальній упаковці, що вкотре підтверджує його справжність. Співпраця з провідними світовими виробниками дозволяє нам давати гарантію на продукцію. Виробник ретельно тестує її на багато параметрів (схожість, фемінізацію, ген автоцвіту тощо), тому завжди можна бути впевненим у високій якості насіннєвого матеріалу.

У нас – дуже демократичні ціни на товар, ми також регулярно проводимо різноманітні акції, надаємо знижки та даруємо компліментарні подарунки своїм постійним клієнтам, що робить співпрацю з нами вигідною та цікавою.

Ми також гарантуємо конфіденційність кожному замовленню: персональні дані покупця під час оформлення захищені від доступу третіх осіб, а вміст посилки – від випадкових пошкоджень у процесі транспортування.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории