Насіння коноплі Serious Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Стратегія голландського сідбанку Serious Seeds – висока якість, а не кількість. Тому в його асортименті, незважаючи на більш ніж 20-річну історію, сортів набагато менше, ніж у інших виробників. Але це не завадило Serious Seeds зайняти свою нішу на світовому ринку канабісу, запропонувавши елітні сорти марихуани. Експерименти селекціонерів компанії дали змогу створити гібриди з такою генетикою, яка вирізняється рекордними показниками врожайності, а рівень вмісту ТГК (тетрагідроканабінолу) в сортах практично не опускається нижче 22%.

Замовити насіннєвий матеріал від Serious Seeds у сідшопі Semena Konopli – це значить купити продукцію найвищої якості. Виробник не віддає у продаж насіння без попереднього тестування, воно продається тільки свіжим, випускається невеликими партіями. Наш інтернет-магазин пропонує продукцію в оригінальній упаковці, що є гарантією повної відповідності заявленим характеристикам.

Особливі переваги сортів коноплі від Serious Seeds

Створив сідбанк Serious Seeds молодий біолог Саймон, який потрапивши до Африки, почав вивчати коноплю та експериментувати з виведенням її нових видів. Співпраця у цьому напрямку з американськими колегами дала змогу не просто набратися досвіду та досягти певних результатів у селекції, а й створити власну лабораторію. Уже перші її розробки стали суперуспішними – штами АК-47 та Chronic посіли призові місця на міжнародному фестивалі Cannabis Cup.

Згодом сідбанк Serious Seeds об'єднався ще з однією відомою компанією Magus Genetics, що відкрило нові можливості селекціонерам поповнити колекцію дивовижними розробками, які швидко увійшли в рейтинг найкращих сортів преміум-класу: Double Dutch, Motavation і Biddy Early.

Наразі діяльність виробника сфокусована на схрещуванні уже перевірених сортів із новими, більш удосконаленими. Команда Serious Seeds тісно співпрацює з іншими виробниками, що дає можливість використовувати найсильнішу генетику та запропонувати споживачеві цікавіші штами.

Наразі пропозицію компанії складають фемінізовані, автоквітучі та фотоперіодні стрейни, більшість із них – це гібриди першого покоління, які приваблюють відмінною потужністю, високою стійкістю, продуктивністю, насіння має практично ідеальну схожість. Окремі штами компанії розроблені також спеціально для медичного застосування. Зараз на рахунку компанії понад 60 нагород та премій багатьох престижних конкурсів.

Колекція сортів від Serious Seeds – у Semena Konopli

Наш сідшоп пропонує унікальну можливість ознайомитися з досягненнями легендарного голландського сідбанку та посівним матеріалом інших іменитих виробників. Ми пропонуємо продукцію у брендованій упаковці, що демонструє її справжність та гарантує високу якість.

Цінова політика компанії спрямована на те, щоб покупець міг придбати кожен вподобаний сорт. Тому ми часто пропонуємо знижки на окремі сорти, проводимо різні акції, що дають змогу зробити покупку за вигідною ціною.

Наша команда гарантує оперативне оформлення замовлень та забезпечує їхню швидку доставку покупцеві. Ми співпрацюємо з надійною транспортною компанією "Нова пошта", відправляючи замовлення щодня.

Наші менеджери також завжди готові надати підтримку при виборі продукції. А також забезпечити максимальну конфіденційність кожної покупки. Персональні дані клієнта завжди захищені від доступу третіх осіб, а вміст посилки надійно запакований у міцні та непрозорі термопакети, які витримують навіть найскладніші умови транспортування.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории