Насіння коноплі 00seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


00 Seeds bank (Іспанія) – відносно нове ім'я у світовій індустрії канабісу, яке зуміло голосно заявити про себе на міжнародному рівні. Головний напрямок виробництва – фемінізовані автоквітучі сорти. Як зазначають у компанії, розробляючи нові колекції, їхня команда намагається допомогти кожному охочому освоїти професію гровера-рослинника.

У цьому розділі широко представлені сорти, розроблені селекціонерами 00 Seeds bank. Тут можна знайти штами, що зайняли провідні місця в рейтингах найпопулярнішої продукції, а також абсолютно нові, з унікальною генетикою, оригінальними смаками, потужним ефектом.

Практично весь асортимент компанії, а це понад 40 сортів, орієнтований на тих садівників у країнах з легалізацією канабісу, які роблять перші кроки у вирощуванні рослин. Тому, як правило, це гібриди з індико-домінантною генетикою, які відрізняються:

  • особливою невибагливістю у культивації;
  • стійкістю до негативних зовнішніх чинників, включно з перепадами температури, порушенням режиму вологості;
  • високим імунітетом до різних захворювань, грибків, шкідників.

Разом із цим, насіннєвий матеріал вражає можливістю отримати стрейни з різноманітністю ексклюзивних смаків. Наприклад, вони мають шоколадні ноти, відтінки ягід, фруктів і більш екзотичний для коноплі смак сиру.

У трійці найбільш затребуваних – Bubble Gum, який отримав визнання навіть найвибагливіших гурманів за унікальні смакоароматичні властивості, Afghan Mass auto fem, що підкуповує тривалим ефектом, а також Chocolate Skunk auto fem, чий вишуканий шоколадний аромат нікого не залишає байдужим.

Якісна продукція 00 Seeds bank у Semena Konopli

Насіння, яке можна вибрати та замовити в нашому каталозі, вирізняється високою якістю, яку гарантує виробник. Ми пропонуємо продукцію тільки в оригінальній упаковці, тому завжди можна бути впевненим у достовірності насіння і в тому, що його якісні характеристики максимально збережені.

Ціна на сорти доступна, а різні знижки та акції, якими можна скористатися, роблять її максимально привабливою. Ми також гарантуємо конфіденційність кожної покупки, враховуючи, що багато клієнтів намагаються зберегти в таємниці інформацію про замовлення. Хоча купувати, дарувати насіння коноплі можна абсолютно законно, заборонена тільки культивація рослини на території України.

Наші менеджери під час оформлення ніколи не передають дані про покупця третім особам. Продукція упаковується у міцні, непрозорі термопакети та стелс-упаковку, а для служби доставки вона фіксується в категорії "сувенірної продукції".

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории