Фотоперіодне насіння коноплі

Популярні фільтри
Стать
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Amnesia Feminised

Знайомство з фемінізованим насінням коноплі Amnesia дозволить переконатися в перевагах незабутн..

105.00 грн

  16 відгуків

Green House Seed K-Train Feminised

Рослини з фемінізованого насіння коноплі K-Train володіють майже максимальним показником рівня ТГК с..

186.00 грн

  3 відгуків

Pyramid Seeds White Widow Feminised

Можна з упевненістю сказати, що кожен поціновувач марихуани чув (або навіть пробував) про прекрасну ..

220.00 грн

  0 відгуків

Master-Seed Big Devil Feminised

Чудовий сорт канабісу Big Devil з високою продуктивністю, що досягає п'ятисот грам з метра квадратно..

110.00 грн

  11 відгуків

Master-Seed Northern Lights Feminised

Переваги насіння коноплі Northern Lights Feminised полягають в бездоганності результатів, яких досяг..

110.00 грн

  12 відгуків

Master-Seed Blueberry Feminised

Насіння коноплі Blueberry представляють собою справжню класику з солідним асортиментом генетичних вл..

105.00 грн

  11 відгуків

Master-Seed OG Kush Feminised

Насіння коноплі OG Kush відомі своїми каліфорнійськими корінням. Популярність даної культури обумовл..

110.00 грн

  16 відгуків

Master-Seed AK-47 Feminised

Серед достоїнств фемінізованого насіння коноплі АК-47 безліч нагород на всесвітніх конкурсах. П..

110.00 грн

  14 відгуків

Green House Seed Neville's Haze Feminised

Фемінізоване насіння коноплі Neville's Haze сідбанку Green House Seed сподобається любителям сатівно..

248.00 грн

  0 відгуків

Master-Seed Early Skunk Feminised

Цей різновид фемінізованого насіння коноплі Early Skunk відрізняється підвищеною надійністю в поєдна..

110.00 грн

  15 відгуків

Master-Seed Black Widow Feminised

Фемінізований сорт конопли Black Widow відрізняється підвищеною врожайністю в будь-яких умовах вироб..

105.00 грн

  3 відгуків

Master-Seed Blue Mango Feminised

Рекомендуємо придбати фемінізовані насіння сорту Blue Mango, що володіють чудовою генетикою переважн..

105.00 грн

  9 відгуків

Master-Seed Bubble Gum Feminised

За створення легендарного насіння коноплі Bubble Gum ми повинні дякувати американським бридерам..

105.00 грн

  9 відгуків

Master-Seed Green Poison Feminised

Green Poison Feminised – фемінізовані насіння коноплі з переважанням фенотипу Індика (70%) та 30% Са..

105.00 грн

  0 відгуків

Master-Seed Sweet Mango Feminised

Sweet Mango Feminised - фемінізовані насіння коноплі, які на 90% складається з індики і на 10% з Сат..

105.00 грн

  2 відгуків

4.5

225 Відгуків


Незважаючи на появу автоквітучої коноплі з її здатністю швидко давати врожай та зацвітати без прив'язки до світлового періоду, фотоперіодні сорти марихуани залишаються затребуваними в багатьох регіонах, де дозволено культивацію рослин сімейства Cannabis. Вибір на користь "фотиків" насамперед пояснюється їхньою "забійною" потужністю та високою продуктивністю, що закладено в генах. Селекціонери провідних сідбанків світу намагаються вивести нові гібриди, які б максимально задовольняли вимоги рослинників до культури.

У магазині Semena Konopli можна купити фотоперіодне насіння канабісу, що вирізняється високою схожістю, стабільною якістю, чудовими смаковими властивостями та можливістю плодоносити навіть у непростих погодних умовах, нагороджуючи гроверів-садівників високими врожаями.

Що таке фотоперіодні сорти марихуани?

Фотоперіодними називають рослини через залежність їхнього розвитку від світлового дня і ночі, тобто фотоперіоду. Під час цвітіння їм потрібно 12 годин світла і 12 – повної темряви. Їхня головна особливість – початок цвітіння ближче до осені, коли сонце починає рано сідати, а ніч настає швидше.

Фотоперіодні сорти відрізняються більш тривалим життєвим циклом, тому для вирощування в аутдорі (відкритому ґрунті) їм потрібно більше місця та відповідні кліматичні умови, наприклад, як в Іспанії, де спостерігається тривале літо (в середньому 260 днів на рік). У більш суворих умовах вони можуть не встигнути дати врожай до настання осінніх холодів. Але це не означає, що на півночі Канади гровери не можуть використовувати фотоперіодне насіння. Його купують та вирощують досить часто навіть у північних широтах, але в індорі (закритому ґрунті).

При вирощуванні враховують низку важливих чинників: створюють спеціальне освітлення, контролюють температуру, організовують систему вентиляції. Для новачків у гровінгу це може здатися виснажливим, але досвідчені коноплярі знаходять у такому процесі масу позитивних моментів.

Переваги фотоперіодного насіння

Як показує досвід садівників в Іспанії та на Мальті, є ціла низка аргументів на користь вирощування саме "фотиків":

  • як правило, зріст фотоперіодних стрейнів вищий (можуть сягати 5 м), ніж автоквітів, тому врожаю апріорі можна зібрати більше;
  • важливий плюс – можливість садівника впливати на період вегетації, цвітіння, дозрівання, врожайність, регулювати висоту в закритому ґрунті, перемикаючи режим освітлення та темряви;
  • завдяки можливості контролювати вегетаційний період, можна також своєчасно підлікувати ослаблену рослину і врятувати врожай;
  • якщо перед гровером стоїть завдання отримати рослину з дуже високими показниками ТГК (тетрагідроканабінолу) і КБД (канабідіолу), то фотоперіодичні з цими цілями впораються відмінно;
  • такі штами – чудовий матеріал, якщо садівник займається схрещуванням різних сортів і виведенням нових видів марихуани;
  • їх також вирощують для виробництва насіння, що використовується для нових посівів;
  • багато шанувальників фотоперіодних сортів у Голландії стверджують, що вони смачніші та забезпечують більш тривалі ефекти.

Вибираючи фотоперіодне насіння коноплі, садівники Іспанії насамперед визначаються з цілями такої покупки. Якщо важливо зібрати велику кількість шишок, то в процесі вирощування вони намагаються отримати "жіночі" рослини. Якщо планують займатися селекцією та розмноженням, то "чоловічі".

Щоб отримати врожай, заявлений виробником, гроверу важливо дотримуватися того способу й умов вирощування, яких вимагає конкретний сорт. Нині провідні сідбанки пропонують невибагливі фотоперіодні штами, які вирізняються стійкістю до стресів, здатні переносити навіть перепади температури та стійкі до різних захворювань.

Купити фотоперіодні сорти в магазині Semena Konopli

Якщо ви шукаєте у свою колекцію насіння фотоперіодної коноплі, варто детальніше вивчити пропозицію у цьому розділі нашого каталогу. У нас представлений великий асортимент сортів, що стали вже класикою у світовій індустрії канабісу, а також найновіші розробки досвідчених селекціонерів Іспанії, Голландії, Швейцарії, США, Канади та інших країн.

Ми пропонуємо насіння напряму від виробників, у фірмовій упаковці, з гарантіями якості. Кожна насінина перед продажем ретельно перевіряється виробником на відповідність сорту, ступінь кондиції та багато інших параметрів, що гарантують стабільність майбутніх врожаїв. Наші досвідчені менеджери завжди допоможуть з вибором сорту.

Замовити продукцію можна зі швидкою доставкою. Ми відправляємо посилки "Новою поштою", тому клієнти можуть отримати замовлення вже через кілька днів.

Наш магазин намагається створити максимально комфортні умови для покупки. У нас можна вибрати будь-яку зручну форму оплати. На відміну від інших інтернет-магазинів, ми не вимагаємо передоплати на товари до 50 одиниць. У нас також немає вимог до мінімального замовлення – купити можна поштучно, навіть одне зернятко в гарній оригінальній упаковці.

Усі замовлення надсилаються з дотриманням абсолютної конфіденційності, тому кожен покупець може бути впевненим, що його особисті дані та товар – в цілковитій безпеці.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории