Насіння коноплі Fast Buds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


На світовому ринку канабісу бренд Fast Buds давно відомий високою якістю насіння, його широким розмаїттям та відмінною продуктивністю сортів, що містять високий рівень ТГК (тетрагідроканабінолу). Їхнє смакове розмаїття дає змогу задовольнити запити навіть найвибагливіших гурманів. А для гроверів-садівників насіння сідбанку представляє інтерес завдяки відмінній схожості, відповідності заявленим параметрам та можливості швидко зібрати врожай.

Познайомитися з насінням Fast Buds Україна може завдяки пропозиції Semena Konopli. У цьому розділі каталогу зібрана колекція найпопулярніших і абсолютно нових штамів. Хоча в нашій країні культивація коноплі поки що заборонена, насіння – у вільному доступі, його можна продавати, купувати, дарувати, використовувати як сувеніри і купувати для використання за прямим призначенням у тих країнах, де культивація канабісу дозволена.

Fast Buds – світовий лідер насіння коноплі

Fast Buds (Фаст Бадс) – це американська компанія (Лос-Анджелес, штат Каліфорнія), яка в 2010 році вирішила відкрити свій банк насіння на території Європи та вибрала для цього Іспанію (Каталонія). Одним із вирішальних аргументів на користь цієї країни став максимально придатний клімат для виведення нових сортів коноплі та лояльне законодавство у країні щодо виробництва.

Основний напрямок діяльності сідбанку в Іспанії – виведення нових штамів для країн з холодним кліматом. Тестування продукції часто здійснюється у скандинавських країнах, Канаді. Асортимент сідбанку складають автоквітучі штами Індики та Сативи, їхні гібриди, які вирізняються швидшим дозріванням, ніж фотоперіодні.

Сучасна канабіс-індустрія цінує їх за багато переваг:
  • Вони не потребують дотримання світлового режиму 12/12 для цвітіння.
  • У теплому кліматі можуть давати по кілька врожаїв на рік.
  • Завдяки таким особливостям генетики, вони ідеально підходять для вирощування у північних країнах з коротким літнім періодом, де офіційно дозволена культивація марихуани.
  • Такі рослини під силу вирощувати як професійним гроверам-садівникам, так і новачкам.
  • Підходять як для аутдору (відкритого ґрунту), так і індору – закритих приміщень.
  • Особлива перевага автоквітів від цього сідбанку – значний вміст ТГК. Як правило, рівень у більшості з них перевищує 20%, що вважається досить значним показником для стрейнів-"автиків".

Практично всі сорти, які пропонує Fast Buds, вирізняються різноманітністю ароматів та смаків, що зробило їх дуже популярними у кавошопах Голландії. Широке застосування знаходять сорти цього виробника в медицині. У країнах, де дозволено вживання марихуани у лікувальних цілях, їх рекомендують як засоби від безсоння, лікування депресій або при розладах шлунково-кишкового тракту.

Оригінальна продукція від Fast Buds у магазині Semena Konopli

Наш сідшоп надає можливість ознайомитися та купити насіння канабісу від Fast Buds за найвигіднішими цінами в Україні. Замовити їх можна, використовуючи різні акції, знижки, бонуси, які пропонує магазин.

Кожна насінина, яку можна купити у нас, пропонується в оригінальній упаковці, що зайвий раз підкреслює її походження та гарантовану якість. Перед продажем виробник тестує продукцію на відповідність сорту, схожість, ген автоцвіту, фемінізацію. Уся продукція зберігається в належних умовах, дозволяючи зберегти властивості посівного матеріалу.

Наша команда організовує швидку та безпечну доставку кожному покупцеві. Ми відправляємо посилки через службу "Нова пошта", тому після оформлення замовлення до отримання його клієнтом минає не більше 2 днів.

Незважаючи на те, що купівля насіння коноплі дозволена (насіння, на відміну від суцвіть, не містить психоактивних речовин, що впливають на організм людини), багато покупців хочуть зберегти персональні дані таких замовлень у таємниці. Тому ми забезпечуємо повну конфіденційність інформації. Наші менеджери комплектують насіння у термопакети або стелс-упаковки, вони міцні, не просвічуються, зберігаючи анонімність вмісту. Для служби доставки продукція маркується як сувеніри.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории