Сатіва насіння конопель поштою

Хіти продаж
Тимчасова знижка на
Фем
Автоквіти
Сатіва
Мастер Сид
Новачкам
Генетика АК-47
Голандія
Афганка
Потужні
Аутдор

Master-Seed Auto AK-47 Feminised

Даний фемінізований різновид насіння коноплі Auto АК-47 вважають одним з кращих автоквітів, які воло..

94.00 грн

  319 отзывов

Master-Seed Auto Satori Feminised

Auto Satori Feminised від Master-Seed - це потужні автоквітучі насіння конопель з Непалу. Штам прост..

94.00 грн

  43 отзывов

Master-Seed Auto Amnesia Feminised

Особливістю даного автоквітучого насіння коноплі Auto Amnesia вважають переважну генетику Сатів..

86.00 грн

  139 отзывов

Master-Seed Auto Arma-AK Feminised

Auto Arma-AK Feminised - фемінізовані насіння конопель автоквітучого типу, що поєднують в собі власт..

86.00 грн

  0 отзывов

Master-Seed Auto AK-49 Feminised

Auto АК-49 Feminised - це насіння конопель автоквіта з насіннєвого фонду сідбанка Master Seed. Своєю..

86.00 грн

  9 отзывов

Errors-Seeds Auto Super Silver Haze Feminised імпорт

Сорт коноплі Auto Super Silver Haze містить комплекс генетичних характеристик, які дісталися йому ві..

98.00 грн

  0 отзывов

Master-Seed Auto Jack Herer Feminised

Перевагою автоквітучого насіння коноплі Auto Jack Herer на експертному рівні визнають чудову вр..

86.00 грн

  40 отзывов

Pyramid Seeds White Widow Feminised

Можна з упевненістю сказати, що кожен поціновувач марихуани чув (або навіть пробував) про прекрасну ..

220.00 грн

  0 отзывов

Master-Seed Auto Kali Mist Feminised

Фемінізованому насінню коноплі Auto Kali Mist властива унікальність генетики. Завдяки турботі фахівц..

78.00 грн

  47 отзывов

4.5

728 Відгуків


Що таке Сатіва?

Це вид рослин з сімейства коноплевих, який зустрічається в помірно-жарких зонах нашої планети і активно культивується людиною в схожих теплих умовах. Однорічна дводомна (різностатева) рослина, яка складається з стебла, коренів, листя і квітів. Має характерну складну форму куща і листя, мінливу у своїй формі від низу гілок до верхівок. Що значить Сатіва для сучасного споживача з країни легалізації? Без неї не було б нічого!

Что такое Сатива?

Інтерес до насіння сатіви з боку споживачів виник через церебральну (відчувається головою) наркотичну дію, звану в народі "Head High". Це веселий позитивний ефект, який не відчувається тілом, піднімає настрій і викликає бажання до спілкування, спостереження, нестандартним думкам та творчості. Слід зазначити, що навіть найкращі сорти сатіви мають підвид з сімейства коноплевих, який за багатьма параметрами виявився повною протилежністю — це канабіс Індіка, що має ефект стоуна, розслаблення. Чим більше в сатівному сорті домішок індики, тим настрій більше від веселого і легкого буде змінюватися на спокійний.

У каталозі магазина знаходяться фемінізовані насіння конопель, які, ймовірно, на 95% - сатівні сорти, в їх назві часто можна зустріти приставку "Haze", що позначає факт присутності у даного сорту генів оригінальної сатіви в якості домінуючих. Haze - прізвище відомих каліфорнійських братів-селекціонерів, які експериментували з дикими представниками посівної коноплі (лат. Cánnabis Satíva) з близької від них Мексики і Колумбії, отримавши штам "Haze" - найбільш еталонний і чистий представник та в більшості випадків — найсильніша Сатіва, що має в середньому 10% домішки індики.

Чим Сатіва та Індіка відрізняються?

Індіка — це підвид сатіви та її протилежність, причому в усьому. Відмінності дорослої рослини індики і сатіви:

  • розмір кущів;
  • зовнішній вигляд;
  • період цвітіння;
  • потреба в умовах вирощування;
  • запах у рослини;
  • ефект готового продукту.

Така видова відмінність постійно наштовхує селекціонерів на думку про створення чергового гібрида, де Індіка і Сатіва будуть планово схрещуватися для отримання стабільного нового сорту марихуани. Такі гібриди з'являються на світ кожен день, але світове визнання отримують тільки після перемоги на черговому фестивалі канабісу, де покажуть врожайність, потужну дію та стабільність генетики.

Різниця: Індика і Сатіва


Висота куща Цикл цвітіння Форма листя Еффект продукту Запах продукту Вимогл. умов
Сатіва 0.5 - 4 м. 70 - 98 діб 7 сегментів Веселощі Хвоя, цитрус Середня
Індика 0.3 - 0.9 м. 40 - 65 діб 11 сегментів Релаксант Землистий Низька

Кущ сатіви неможливо переплутати

Це високий не сильно широкий кущ з товстим стовбуром біля основи і довгими тонкими гілками. Основною відмінністю, за якою можна судити про ступінь "сатівності" сорту, служить лист рослини. У центральній зоні куща лист виглядає у формі 11-ти витягнутих тонких напівлистків. Характерно, що число сегментів листка змінюється на всьому протязі довжини гілки. У розпал цвітіння на самій верхівці ростуть листя з трьома сегментами, два з яких настільки слабо розвинені, що цей лист виглядає одинарним.

Насіння сатіви | Що значить конопля Сатіва?

Насіння конопель cатіви, як засіб від депресії

Підвищення настрою і здатність отримувати задоволення: так можна охарактеризувати страждаючого депресією хворого після вживання продукту з насіння сатіви. Медиками вивчено, що під впливом такої марихуани позитивні думки людини, що страждає від депресії, переважають на весь час ефекту (2-4 години, в залежності від дозування і звикання). При цьому почуття апатії, яке часто йде в "комплекті" з депресивним розладом у хворих, часто повертається тільки через кілька годин після повного закінчення наркотичного ефекту.

Медичною спільнотою цінується факт лікувальної дії коноплі сатіви і швидкість досягнення цього цілющого ефекту. На відміну від антидепресантів, відчутний ефект яких може тільки початися через десятки днів від дня першого прийому препарату. Вживання коноплі сортів сатіви в деяких країнах є стартом для медикаментозного лікування депресії та призначається на весь курс лікування. Для постачання фабрик по виробництву медичних препаратів з конопель, каліфорнійські селекціонери за кілька років розробили сортові медичні елітні клони і насіння марихуани для відкритого грунту з підвищеним вмістом каннабідіола (КБД, CBD). Причиною для складного вибору: використовувати або не використовувати коноплю для лікування хворих, служить психологічне звикання до марихуани, тому таке лікування складно організувати.

Фемінізовані насіння сатіви та її веселий ефект

Вище обговорювався незвичайний ефект від плодів рослин, які приносять насіння конопель Сатіва, і його дія, вона відрізняється поліпшенням настрою. Така "весела" реакція організму на вживання наркотичного канабісу сатіви відбувається через вплив потрібного "веселого" поєднання канабіноїдів (ТГК, КБД, КБР та ін.), які містить конопля Сатіва в правильному поєднанні. Цей ефект індивідуальний і не завжди однаковий, але він завжди церебральний і відчувається тільки настроєм, за винятком індивідуального відчуття наслідків вдихання диму після вживання конопель. У країнах, де вживання канабісу дозволено законом, саме суха сатівка часто присутня в кишені растамана, і не тільки під час відпочинку! Часто навіть рутинна домашня робота під сатівним наркотичним впливом стає в своє задоволення і з творчим підходом.

Церебральное действие сативы чувствуется только головой

Вважається, що церебральний вплив на людину від вживання конопель з насіння сатіви може призвести до паніки або тривожного стану з більшою ймовірністю, ніж вживання плодів індики. Слід також звернути увагу на незаконність вирощування і вживання коноплі в Україні та багатьох інших країнах, де різні маніпуляції з цією рослиною кримінально переслідуються!

Для колекції купити насіння сатіви можна

В Україні тільки в якості сувенірних або інших цілей, крім вирощування або перепродаж цього сувенірного насіння особам, які не досягли 18-ти років. У країні, де вживання та вирощування сатіви дозволено, купити сатіву можна іноді навіть з доставкою кур'єром додому, експрес-доставкою прямо до дверей будинку через годину після замовлення (частіше в США). Найвідомішим Хейзом в Європі вважається сорт Amnesia Haze, який набрав свою популярність завдяки довгому і потужному церебральному ефекту. На відео його більш популярна в останні роки автоквітуча версія, приємного перегляду!


Сатіва-насіння не для новачків

Сорт Сатіва менше підходить для вирощування новачками, ніж Індіка. Різниця між їх вимогливістю до умов вирощування невелика, але в суворих умовах новачка іноді стає питання не процвітання, а виживання. Новачкам більше підходять автоквітучі фемінізовані насіння конопель, краще відмовитися від покупки насіння сатіви з трьох причин, дві з яких фактичні і одна спірна:

  • цвітіння сатіви довге, тому ймовірність загубити такі рослини теж підвищується;
  • в закритому грунті складніше контролювати процес зростання через високі габарити куща;
  • вважається, що сатіва гірше реагує на будь-який стрес, крім високої температури.

Основною трійкою країн, які активно займаються виведенням нових сортів марихуани з генами Haze, є: США, Голландія та Іспанія.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Херсон, Біла Церква, Маріуполь, Кременчук, Мелітополь, Полтава, Чернівці, Бахмут, Кам'янське, Луцьк, Кропивницький, Умань, Черкаси, Вінниця, Житомир, Рівне.