Недорогі насіння коноплі

Популярні фільтри
Тип сорту
Стать
Вміст ТГК (THC)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Errors-Seeds Auto Sin Tra Bajo Feminised Україна

Фемінізований різновид насіння коноплі Auto Sin Tra Bajo створений українськими виробниками. Ек..

61.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Bubblelicious Regular Україна

Серед властивостей регулярного насіння коноплі Bubblelicious відзначимо стрімкість дозрівання. ..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Passion #1 Regular Україна

Passion #1 Regular - регулярні насіння коноплі, створені на основі легендарних каліфорнійських IBL ш..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Mix Regular Україна

Auto Mix Regular напевно зацікавить кожного, хто любить експерименти і сюрпризи. Він просто створени..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Lowryder #3 Regular Україна

Auto Lowryder # 3 - регулярна версія класичного Авто Лоурайдер. Сорт є результатом схрещування оригі..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Lowryder #2 Regular Україна

Auto Lowryder #2 Regular є результатом схрещування оригінального Лоурайдер з бразильським стрейном S..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Power Plant Regular Украина

Auto Power Plant - регулярні насіння коноплі автоквітучого типу з переважанням Сативи. Це міцний і с..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Little Russian Regular Україна

Auto Little Russian - регулярні насіння коноплі автоквітучого типу з переважанням індики. Даний сорт..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Diesel Regular Україна

Період дозрівання регулярного насіння коноплі Auto Diesel Regular від сідбанку Errors-Seed..

19.00 грн

  1 відгуків

Errors-Seeds Auto Critical Regular Україна

Насіння коноплі Auto Critical Regular від сідбанку Errors-Seeds. Фемінізовану версію даног..

19.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Northern Lights Feminised Україна

Розвиток сходів фемінізованого насіння коноплі Northern Lights завершується дозріванням розкішн..

59.00 грн

  1 відгуків

Errors-Seeds Auto Sweet Tooth Feminised Україна

Серед достоїнств фемінізованого насіння коноплі Auto Sweet Tooth відзначимо високу стійкість до..

61.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Red Poison Feminised Україна

Для створення насіння коноплі Auto Red Poison Feminised брідери багато попрацювали з екзотичним..

61.00 грн

  1 відгуків

Errors-Seeds Auto Red Dwarf Feminised Україна

Перевагою насіння коноплі Auto Red Dwarf Feminised є міць рослин даного сорту, що володіють інт..

61.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Power Plant Feminised Україна

Насіння коноплі Auto Power Plant є зразком автоквітучої фемінізованої рослини, яка в рівних час..

61.00 грн

  3 відгуків

4.2

24 Відгуків


У європейських країнах, де дозволена культивація канабісу, для коноплярів-початківців дешеве насіння коноплі – часто найприйнятніший варіант. Насамперед він дає можливість спробувати свої сили у гроверстві з незначними фінансовими витратами. Причому такі рослини вигідні не тільки в плані бюджету, а й здатні дати непоганий врожай, порадувати смакоароматичними властивостями, не вимагають великої уваги в процесі вирощування.

Нині всі світові сідбанки у своїй пропозиції мають категорію недорогих сортів, які досить затребувані ринком. В Україні купити насіння коноплі недорого можна в інтернет-магазині Semena Konopli. Ми є найбільшим постачальником посівного матеріалу, пропонуючи продукцію сідбанків Голландії, Іспанії, Великої Британії, США та інших країн, які досягли успіху в кана-індустрії. Робота нашого сідшопу максимально орієнтована на створення комфортних умов для покупця, тому замовлення у нас – це завжди доступні ціни, швидка доставка, кваліфікована допомога у виборі.

Головні відмінності недорогих сортів коноплі

Прийнятна вартість – головна відмінність, яка характеризує дешеве насіння марихуани. Формується ціна на продукцію з урахуванням різних чинників: генетика, особливість сорту, його популярність на ринку, ім'я виробника та впізнаваність бренду. Недорогі сорти привертають увагу багатьма перевагами:

  • доступність – недороге насіння коноплі, як правило, широко представлене на ринку, дозволяє новачкам без проблем купити матеріал, не витрачаючи багато часу на пошуки;
  • низькі витрати на старт – вирощування стрейнів вимагає певних інвестицій в обладнання, добрива та інші ресурси, а дешеве насіння дає змогу істотно заощадити на початковій стадії;
  • навчання та досвід – для садівників-початківців такий посівний матеріал дає можливість вивчити процес гровінгу, навчитися керувати рослинами, перш ніж інвестувати у дорогі сорти.

Ще один важливий плюс недорогих сортів коноплі – можливість експериментувати. З ними можна без істотних витрат та ризиків спробувати різні методи вирощування, а також використовувати для гібридизації та створення власних унікальних сортів.

Дешеве насіння марихуани: ціна-якість

Як показує досвід гроверів, які вирощують канабіс у Барселоні та Амстердамі, навіть використовуючи недороге насіння від провідних виробників, можна отримати непоганий врожай із високим вмістом ТГК (тетрагідроканабінолу). Це пояснюється тим, що селекціонери компаній використовують для виведення штамів батьківські сорти з чудовими генетичними характеристиками, що забезпечують хороший кінцевий результат. Крім того, сідбанки ведуть контроль кожного етапу виробництва, виконують перевірку насіння на відповідність сорту, ген автоцвіту, фемінізацію, схожість, що забезпечує його життєздатність. Тому ціновий аспект – не завжди прямий показник якості продукту.

Найпопулярніші недорогі сорти канабісу

У нашому каталозі можна замовити недороге насіння коноплі, яке уже не раз довело свою ефективність у країнах, де легалізована культивація рослини. У переліку найпопулярніших:

  • White Widow – фемінізований, індико-домінантний сорт, представлений фотоперіодною і автоквітучою версією, відрізняється високою стабільністю. Садівники люблять його за оригінальний смак та аромат (мускусно-виноградний), високі врожаї (близько 600 г з кв. м плантації) та максимальну простоту вирощування як під відкритим небом, так і в закритому ґрунті;
  • AK–47 – володар багатьох нагород на престижних конкурсах, привертає увагу високим вмістом ТГК (19–20%), чудовим рівнем продуктивності (до 200 г з куща), дуже невибагливий у вирощуванні завдяки стійкості до різних захворювань, шкідників;
  • Blueberry – дуже затребуваний гібридний сорт, відомий сильною генетикою, унікальним солодким смаком та фіолетовим кольором стрейнів, за що отримав назву "фіолетові коноплі". Рослина дуже компактна (зріст – до 70 см), що робить її чудовим варіантом для вирощування в індорі (закритому ґрунті). Дозріває за 10 тижнів та радує непоганим врожаєм, який дарує розслаблювальний ефект.

Недороге насіння в магазині Semena Konopli

Наш сідшоп пропонує продукцію в оригінальній упаковці, що можна розцінювати як гарантію автентичності та повної відповідності заявленим характеристикам. Упаковка також відмінно зберігає насіння при зберіганні та транспортуванні.

Вибрати та замовити недорогі сорти коноплі допоможуть наші менеджери. Крім доступної вартості, ми пропонуємо також знижки на окремі штами, акції, бонуси, що зробить покупку дуже вигідною. Отримати замовлення можна за 1–2 дні через службу "Нова пошта". У нас немає обмежень до мінімального замовлення, купити можна навіть одну насінину. Ми також не вимагаємо передоплату на замовлення до 50 одиниць товару.

Тим, хто турбується про анонімність покупки, ми гарантуємо повну конфіденційність Особисті дані та вміст посилки відомі тільки оператору і покупцеві.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Популярні питання

Якщо ми говоримо про автоквіти, то це: Auto Mazar, Auto White Goose, Auto Super Skunk. А серед фотоперіодів бюджетними вважаються: LSD, Power Plant, Black Widow.

Ні. Якість посівного матеріалу суворо регулюється як виробником, так і нашою компанією. Низька вартість продукту обумовлена тимчасовим надлишком товару на складі, або малим попитом на продукт, але ніяк не поганою якістю.

Доставка продукції здійснюється двома способами: Новою поштою та Укрпоштою.

Товар можна придбати, здійснивши передоплату на карту ПриватБанку, або оплатити свою покупку під час отримання на пошті. У разі, якщо вартість товару перевищує 5000 гривень, потрібно внести попередню оплату в розмірі 10% від загальної суми.

ТОП категории