Сорти марихуани з синтетичним смаком

Популярні фільтри
Тип сорту
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto Bubble Gum Feminised

Автоквітучий різновид насіння коноплі Auto Bubble Gum називають зразком стабільного гібрида протягом..

125.00 грн

  18 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Bubblegum Extra Feminised

Auto Bubblegum Extra Feminised - автофем насіння марихуани, отримані шляхом схрещування Рудераліс і ..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Locomotive Feminised

Locomotive Feminised - це запаморочливий гібридний сорт, який бере свій початок в американському сві..

112.00 грн

  0 відгуків

Bulk Seed Bank Bubblegum Extra Feminised

Bubblegum Extra Feminised - фемінізовані насіння коноплі, які було створено в Індіані, США. Після то..

112.00 грн

  0 відгуків

Pyramid Seeds Wembley Feminised

Уемблі - дивовижний сорт з переважанням індики та результат поєднання знаменитого АК 47 і чудової жу..

250.00 грн

  0 відгуків

Green House Seed Bubba Kush Feminised

Фотоперіодичні насіння коноплі Bubba Kush Feminised підходять для любителів індічного ефекту. В дано..

207.00 грн

  0 відгуків

Victory Seeds Bubblegum+ Pro Feminised

Майстри сідбанку Victory Seeds, які працювали з фемінізованим насінням коноплі Bubblegum+ Pro&n..

170.00 грн

  2 відгуків

Victory Seeds Auto Bubblegum+ Pro Feminised

Насіння коноплі Auto Bubblegum+ Pro Feminised від сідбанку Victory Seeds. Автоквітучу версію да..

170.00 грн

  2 відгуків

Green Silk Road Bubble Gum Feminised

Майстри сідбанку Green Silk Road, які працювали з фемінізованим насінням коноплі Bubble Gum Fem..

170.00 грн

  0 відгуків

Green Silk Road Auto Bubble Gum Feminised

Насіння коноплі Auto Bubble Gum Feminised від сідбанку Green Silk Road. Автоквітучу версію даного со..

170.00 грн

  0 відгуків

Errors-Seeds Auto Bubble Gum Feminised імпорт

Насіння коноплі Auto Bubble Gum Feminised від сідбанку Errors-Seeds. Автоквітучу версію даного сорту..

125.00 грн

  0 відгуків

4.6

22 Відгуків


Синтетичний смак коноплі – досить концентрований, що грає різними нотами. Найяскравіший представник категорії – Bubble Gum, розроблений американськими селекціонерами. Смакоароматичні ноти цього сорту, що нічим не відрізняються від справжньої жувальної гумки з ягідним присмаком та терпкими відтінками, настільки припали до душі гурманам, що він неодноразово ставав батьківською рослиною для виведення генетики штамів з не менш цікавими смаками.

У цій категорії представлено насіння марихуани з синтетичним ароматом, яке пропонують провідні сідбанки Іспанії, Голландії та інших країн. Поряд зі специфічним смаком, у сортах реалізовано найкращі якості – яскравий остаточний смак з відтінками фруктів, цукерок, карамелі, висока продуктивність, потужний ефект та більш зрозумілі умови вирощування для гроверів-рослинників.

Генетика сортів коноплі із синтетичним смаком

Як уже зазначалося, категорія сортів із синтетичним смаком почалася з появою Bubble Gum. Але через деякий час багато брідерів шляхом схрещування вивели нові гібриди на основі цього та інших штамів.

  • Іспанський сідбанк Master-Seed запропонував Bubble Gum Feminised – фемінізований фотоперіодний сативо-індичний сорт, ідеально адаптований до розвитку навіть в умовах вологого клімату. Період цвітіння займає 60 днів, у відкритому ґрунті в Іспанії дозріває вже до середини жовтня. Крім неповторного аромату суцвіть та смаку, характеризується високою потужністю – концентрація ТГК (тетрагідроканабінолу) становить 19-20%. У нас є також автоквітуча версія сорту, який вирізняється більш коротким життєвим циклом та ще більшою толерантністю до умов гровінгу, що високо оцінили садівники в тих країнах, де легалізовано марихуану.
  • Ще один цікавий сорт, що вирізняється синтетичним смаком – Crystal Candy XL Auto Fem від Sweet Seeds. Він дивує підкреслено солодким фруктовим ароматом з нотами жувальної гумки та желейних бобів, які відтіняються смаком кислої полуниці та стиглої дині. Культура росте заввишки понад 1 м та продукує величезну кількість кристалів, ароматичної смоли, красивих шишок. Це індико-домінантний сорт, готовий дати врожай вже через 8 тижнів посіву. Продуктивність в індорі (закритому ґрунті) – в середньому 400-650 г/кв. м, в аутдорі – близько 300 г зі стрейна. Вміст ТГК – 19%.

Терпени, що забезпечують синтетичний аромат

Аромат та смак у сортах коноплі забезпечують терпени – органічні сполуки, які містяться у трихомах. Синтетичний запах дає комбінація кількох видів терпенів. Один із найпоширеніших – мірцен, має мускусний запах із відтінками прянощів, гвоздики, і вирізняється седативними, протизапальними та болезаспокійливими властивостями. Каріофілен – ще один терпен, що дає солодкий, пряний запах, у ньому є також глибокий гвоздичний аромат, сильний та сухий.

Замовити насіння коноплі із синтетичним смаком вигідно в Semena Konopli

Усе насіння, яке пропонує наш сідшоп, гарантовано високої якості, з відмінною схожістю, продається тільки в оригінальній упаковці. Перед продажем виробники тестують продукцію на ступінь кондиції, відповідність сорту, фемінізацію, ген автоквіту, тому завжди можна бути впевненим у тому, що кожна насінина проросте, а рослина відповідатиме заявленим характеристикам.

Наш магазин регулярно проводить різні акції, надає знижки, які дозволяють замовити висококласні сорти за доступною ціною. В Україні поки що заборонено культивацію марихуани, але її насіння – у вільному продажі, оскільки воно не містить психоактивних заборонених речовин, що впливають на організм людини. У нашому інтернет-магазині насіння купують для подарунків у ті країни, де законодавство лояльніше до культивації канабісу. Купити його можна зі швидкою доставкою "Новою поштою".

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории