Насіння коноплі Sweet Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Іспанський сідбанк Sweet Seeds не випадково має таку назву: у перекладі з англ. "Солодке насіння" підкреслює унікальність продукції, причому не тільки її смакові та ароматичні якості, а й сильну генетику, специфіку вирощування, врожайність, потужність. Селекціонери компанії досягли успіху у виведенні та виробництві фемінізованих, автоквітучих, фотоперіодних, медичних сортів марихуани. Висока якість насіннєвого матеріалу з гарантією схожості в 99,7% високо цінується на світовому ринку канабісу – в арсеналі сідбанку понад 70 нагород, отриманих на міжнародних виставках та фестивалях, а багато його штамів займають провідні позиції в рейтингах популярності.

Познайомитися з продукцією Sweet Seeds Україна може завдяки пропозиції сідшопу Semena Konopli. Ми пропонуємо фірмове насіння в оригінальній упаковці, підтверджуючи його справжність та відповідність усім міжнародним стандартам.

Особливості асортименту від провідного сідбанку Іспанії

Sweet Seeds був заснований 2005 року в іспанській провінції Валенсія і досить швидко завоював репутацію виробника якісних сортів коноплі, які дозволяють задовольнити запити найвимогливіших гурманів, а також професійних та гроверів-початківців (садівників, які займаються вирощуванням канабісу).

У колекції компанії цілий ряд сортів, які користуються особливим попитом на міжнародній арені:

  • Cream Caramel – сорт став практично візитівкою сідбанку, у 2014 році отримав 16 призових місць на різних конкурсах. Фемінізований, високоврожайний (з одного стрейна можна отримати близько 600 г), володіє дивовижним карамельним смаком та сильним розслаблювальним впливом;
  • S.A.D. – теж багаторазовий призер, який отримав з 2006 по 2014 роки 10 нагород, одна з яких – перемога у міжнародному конкурсі "Спаннабіс" у 2009 році. Це рослина невисокого зросту (до 80 см), але при цьому дуже продуктивна (500 г сухих шишок з куща);
  • Black Jack – сорт, який просто нарозхват у гроверів-початківців у країнах з легалізацією марихуани, бо він максимально невибагливий у вирощуванні, але здатний нагородити гарним харвестом (врожай – 500-700 г сухої шишко-маси з куща);
  • Big Devil #2 – найбільш затребувана новинка сідбанку "Світ Сідс», яка відразу після виходу на ринок викликала справжній ажіотаж серед коноплярів. За свого невеликого зросту (до 150 см) рослина приваблює гарною продуктивністю (300 г зі стрейна) та високим рівнем ТГК (тетрагідроканабінолу) – 19%.

Компанія ретельно перевіряє насіння на однорідність (кожну партію відбирають вручну), тестується на ступінь кондиції, ген автоквіту, фемінізацію. Велика увага приділяється умовам зберігання – підтримується оптимальна вологість, температура. Після розфасовки насіння надходить у продаж у герметичних упаковках, які відмінно витримують транспортування, навіть якщо відправлення продукції йде у регіони з холодним кліматом.

Тільки оригінал від Sweet Seeds у магазині Semena Konopli

Наш сідшоп – один з найбільших в Україні за різноманітністю асортименту від провідних світових сідбанків. Ми пропонуємо насіння у фірмовій упаковці, безпосередньо від виробників, що є гарантією високої якості продукції.

Ціна на насіння Sweet Seeds у нашому магазині – максимально доступна для покупця, оскільки ми даємо можливість кожному скористатися вигідними умовами акцій, надаємо знижки та бонуси на окремі штами. Продукцію у нас замовляють як для домашніх колекцій, так і на подарунок у ті країни, де офіційно можна займатися культивацією коноплі.

Наші менеджери завжди забезпечують швидке оформлення замовлення та його оперативну доставку. Завдяки співпраці з "Новою поштою", клієнт може отримати посилку за два дні.

Замовити насіння у нас – значить бути впевненим у тому, що максимально дотримується конфіденційність кожної покупки. Персональні дані надійно захищені від доступу третіх осіб, а посилка ретельно упакована у непрозорий термопакет, міцний та стійкий навіть до непростих умов у процесі транспортування.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории