Насіння коноплі MASTER SEED

Популярні фільтри
Тип сорту
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto АК-47 Feminised

Даний фемінізований різновид насіння коноплі Auto АК-47 вважають одним з кращих автоквітів, які воло..

139.00 грн

  358 відгуків

Master-Seed Auto LSD Feminised

Фемінізований сорт коноплі Auto LSD є визнаним експертами високоякісним посівним матеріалом. Ідеальн..

139.00 грн

  186 відгуків

Master-Seed Auto Tutankhamon Feminised

Насіння коноплі Auto Tutankhamon представлені сідбанком "Master Seed". Період цвітіння культури дося..

139.00 грн

  299 відгуків

Master-Seed Auto Satori Feminised

Auto Satori Feminised від Master-Seed - це потужні автоквітучі насіння коноплі з Непалу. Штам прости..

139.00 грн

  75 відгуків

Master-Seed Auto Kalashnikova Feminised

Auto Kalashnikova Feminised від сідбанка Мастер Сид - це автоквітучі фемінізовані насіння марихуани ..

125.00 грн

  33 відгуків

Master-Seed Auto White Widow Feminised

Отриманням автоквітучої версії насіння коноплі Auto White Widow цінителі марихуани повинні бути вдяч..

139.00 грн

  68 відгуків

Master-Seed Auto Amnesia Feminised

Особливістю даного автоквітучого насіння коноплі Auto Amnesia вважають переважну генетику Сатив..

125.00 грн

  162 відгуків

Master-Seed Auto Big Bud Feminised

Серед основних особливостей фемінізованого насіння коноплі Auto Big Bud варто назвати досягненн..

139.00 грн

  151 відгуків

Master-Seed Auto Bruce Banner Feminised

Auto Bruce Banner Feminised - це автоквітучі насіння коноплі з переважанням Сативи у своєму складі. ..

139.00 грн

  37 відгуків

Master-Seed Auto Kabool Feminised

Auto Kabool Feminised - це визначна афганська Індика. Автоквітучі насіння коноплі є продуктом селект..

139.00 грн

  13 відгуків

Master-Seed Auto Original Haze Feminised

Auto Original Haze Feminised - автоквітучі фемінізовані насіння марихуани, які сміливо можна назвати..

139.00 грн

  20 відгуків

Master-Seed Auto Chocolope Feminised

Auto Chocolope Feminised - це автоквітучі фемінізовані насіння коноплі з генетикою Сатива (75%), Інд..

139.00 грн

  7 відгуків

Master-Seed Auto Opium Feminised

Auto Opium Feminised - це фемінізовані насіння канабісу автоквітучого типу від сідбанка MASTER SEED,..

139.00 грн

  11 відгуків

Master-Seed Auto Chronic Master Feminised

Автоквітучі насіння коноплі Auto Chronic Master Feminised - продукт схрещування кількох елітних сорт..

139.00 грн

  11 відгуків

Master-Seed Auto Afghan Feminised

Насіння коноплі Аfghan від "Master Seed" володіють генетичними властивостями афганських прабатьків з..

139.00 грн

  37 відгуків

4.5

2668 ВідгуківНасіння коноплі від MASTER SEED - це результат старанної роботи іспанських селекціонерів, які працюють в країні з широкими можливостями для створення високоякісного посівного матеріалу. У лінійці сортів сідбанка представлені виключно фемінізовані насіння (тільки жіночі особини) в оригінальних упаковках з фасуванням 1, 3, 5 і 10 насінин в пачці. Як для імпорту, вартість представленого насіння досить демократична - від 68 до 94 грн. В каталозі MASTER SEED завжди можна знайти потрібний сорт: від автоквітів до потужних CBD штамів за доступними цінами.

Насіння марихуани в оригінальній упаковці - запорука успіху

Іноді, навіть найнезначніша деталь може зіпсувати все враження від покупки. Адже погодьтеся, що старання навіть самого досвідченого гровера можуть закінчитися повним провалом, якщо потрібні насіння зіпсувалися або пошкодилися при транспортуванні або зберіганні.

В MASTER SEED відповідально підходять до своєї репутації і цінують кожного клієнта. Саме тому кожна партія насіння проходить суворий контроль якості перед фасуванням. Слід відзначити високий рівень надійності упаковки даного сідбанка, що забезпечує збереження продукції, готової до використання. Пачка насіння коноплі - це пластикова таблетка, що запечатана в диск, виготовлений з картону преміальної якості. У пластиковій частині знаходяться самі насіння - їх можна легко розглянути не розкриваючи упаковку, що дуже корисно, особливо при покупці післяплатою.

Насіння коноплі Master Seed

Щоб убезпечити покупця від підробок, на лицьовій стороні упаковки зазвичай розташовуються такі елементи:

 • назва сідбанка;
 • фірмовий логотип MASTER SEED;
 • назва сорту;
 • кількість насіння;
 • відмітка про тип насіння (наприклад, фемінізовані).

Після відкриття пачки, пластикова частина в якій містяться насіння канабісу не підлягає повторному використанню. Тому, якщо садівник не збирається використовувати всі насіння відразу, виробники рекомендують заздалегідь потурбуватися про альтернативний спосіб зберігання для зайвих насінин. Також, щоб не втратити посівний матеріал, що залишився - можна гарненько заклеїти упаковку скотчем та зберігати її у належних умовах.

Промо-продукція від MASTER SEED

З року в рік команда компанії Мастер Сід невпинно покращує якість і працює над розширенням насіннєвого фонду. Однак, крім добірного насіння, швидкої доставки в будь-яку точку країни і міцної упаковки - сідбанк також може похвалитися своєю ексклюзивною сувенірною продукцією.

З 2016 року насіння сідбанка можна придбати в нашому інтернет-магазині. І весь цей час на сорти від MASTER SEED діє гнучка система знижок та акційних пропозицій. Крім того, сідбанк завжди дбає про свою репутацію і цінує кожного клієнта. Тому при покупці від 10 і більше насінин Мастер Сидс - кожен клієнт гарантовано отримує спеціальний тематичний подарунок. Це може бути фірмова еко сумка або сувенірний ковпак - не тільки красиві дрібнички, але і корисні в господарстві речі. Ще й з логотипом улюбленого сідбанка!

Сувенірна продукція сідбанка Master Seed

На просторах інтернету легко можна придбати насіння канабісу в якості колекційного тематичного сувеніра. Однак, як ми знаємо, не все те золото, що блищить. Тому останнім часом з'явилося безліч інтернет-магазинів, які торгують неякісними підробками. Тому, якщо ви вирішили купити насіння коноплі - найкраще скористатися послугами спеціалізованого сідбанка, що несе відповідальність за якість наданих товарів. Але давайте розберемося, що ж таке seed bank.

Де купити насіння коноплі в Україні?

Насіннєвий банк - компанія, яка розробляє сорти канабісу, зберігає насіння, а потім здійснює їх продаж. Однак це ще не все. Сідбанк - це не просто ще один виробник або сховище. Такі організації є піонерами фемінізації і розробки нових сортів. Деякі з них створили дуже популярні штами, відомі своїми особливими перевагами або ефектами, такими як забезпечення більшої ясності розуму і зосередженості, або більш високий вміст ТГК. Так, наприклад, в 1990-х роках брідер Шантібаба створив першу версію відомого Стрейна Біла Вдова для насіннєвого фонду Green House Seed Company. І до сих пір ці голландські насіння марихуани користуються неймовірним попитом, і вже інші селекціонери поліпшують якість оригінального сорту.

Також, деякі сідбанкі займаються селекцією автоквітучих і автофем штамів. Такі культури швидко виростають до зрілості, всього за вісім тижнів. Процес культивації значно спрощується, але врожайність залишається на досить високому рівні. Саме таким виробником є MASTER SEED - одна з провідних компаній на українському ринку. З 2016 року чарівні насіння даного сідбанка можна знайти в нашому інтернет-магазині і придбати виключно в якості ексклюзивного тематичного сувеніра.

Насіння марихуани від Master Seed

Головна мета Мастер Сід полягає в створенні високоякісного насіннєвого матеріалу з високим показником схожості і чудовою урожайністю. Ще одна відмінна риса компанії - широкий вибір сортів на будь-який смак і гаманець. В каталозі сідбанка можна знайти добірні автоквітучі і фемінізовані насіння, а також врожайні сорти коноплі за доступними цінами.

MASTER SEED співпрацює тільки з професійними селекціонерами і брідерами, а весь набір позитивних характеристик штамів досягається завдяки регулярній перевірці якості, контролю схожості кожної партії в індивідуальному порядку. Всі насіння виробляються відповідно до загальноприйнятих європейських стандартів.

Це високоякісний посівний матеріал, який відрізняється від аналогів не тільки привабливою вартістю, але і великою різноманітністю асортименту, що здатен задовольнити навіть найвимогливіших гроверів. Виробництво культур з лінійки Мастер Сід не вимагає скрупульозних знань і досвіду. Це обумовлено невибагливістю насіння і розкішною продуктивністю кожного сорту. Тому вони ідеально підходять як садівникам-початківцям, так і професійним коноплярам.

Фемінізовані насіння коноплі в лінійці Мастер Сід

У природному середовищі насіння, як правило, дають чоловічі і жіночі рослини марихуани в співвідношенні 50/50. Потім виробники витрачають час і ресурси на роботу з саджанцями, половину з яких потрібно викинути, коли стане очевидно, що вони чоловічі. Фемінізація насіння дозволяє отримувати особини виключно жіночої статі - сенсімілью. Це тип рослин, які не запилюються плоскінню (чоловіча рослина коноплі) і, відповідно, не виробляють нового насіння. Замість цього сенсімілья кидає всі свої життєві ресурси на виробництво більш потужних суцвіть і смоли, багатих на канабіноїди всіх типів (КБН, ТГК, КБД), які так цінують гровери у всьому світі. Виходить, що фемінізовані насіння марихуани - це генетично стабілізований посівний матеріал, що дає стійкі і врожайні 100% жіночі рослини канабісу.

Фемінізація - найважливіша частина науково-селекційної роботи брідерів MASTER SEED. Адже тільки жіночі особини можуть виробляти цілющі і корисні суцвіття. Команда селекціонерів сідбанка невтомно працює над удосконаленням своїх фем. сортів і пишається тим, що 99% їх продукції - потужні жіночі насіння, які відрізняються такими позитивними характеристиками:

 • високий відсоток схожості;
 • доступні ціни;
 • хороший показник продуктивності;
 • високий і дуже високий рівень ТГК;
 • стійка генетика;
 • невибагливість до кліматичних умов;
 • можливість проведення робіт з сортами в будь-якому середовищі.

Насіння коноплі автоквіта Мастер Сід - вічний лідер продажів

Автоквітучі насіння коноплі з'явилися на світ завдяки ретельній селекційній діяльності зі схрещування добірних штамів з колекції Мастер Сід з Рудераліс, що призвело до створення генетично стабільних, врожайних сортів з коротким періодом цвітіння.

Автоквіти або автікі - це рослини, які зацвітають автоматично і не залежать від зміни світлового циклу. Брідери компанії також відзначають, що при сприятливих умовах і належному догляді, період цвітіння коноплі автофем стрейнів починається вже на 21-й день життя рослини. Але найголовніше - садівникам не потрібно робити для цього ніяких дій. Культура сама здійснює перехід від вегетації до цвітіння в залежності від свого віку, а не від зміни освітлення, як звичайні фотоперіодичні сорти.

Автоквітучі насіння коноплі Master Seed

Крім цього, автоквітучі насіння марихуани мають ряд таких позитивних якостей:

 • можливість отримання декількох врожаїв за сезон;
 • компактні розміри культури;
 • короткий період цвітіння (в середньому настає на 21-25 днів вегетації);
 • скоростиглість;
 • невибагливість;
 • призначені як для початківців, так і професійних садівників;
 • підходять для обмеженого простору в індорі і аутдорі;
 • не потребують пересадки.

Команда сідбанка регулярно поповнює свою колекцію авто фемінізованого насіння. Головний критерій відбору сортів для продажу - стабільна генетика, максимальна скоростиглість, потужні рівні ТГК і  висока врожайність. Завдяки такому підходу до справи, у MASTER SEED з'явилося безліч шанувальників не тільки в Європі, але і в Україні, де кожен може купити насіння коноплі їх виробництва в якості колекційного сувеніра.

Індика і Сатива для всіх і кожного

У природі існує три найпоширеніші типи канабісу: Індіка, Сатива і Рудераліс. Кожен різновид має свої унікальні характеристики і особливості. Так, наприклад, підвид Сатива - однорічна дводомна (різностатева) культура з сімейства конопляних, яка часто зустрічається в помірно-жарких регіонах нашої планети. У наші дні, при штучному відтворенні схожих кліматичних умов, насіння Сативи коноплі активно культивуються в будь-якій точці земної кулі. Cánnabis Satíva користується великою популярністю серед кана-ентузіастів, в першу чергу, через свій церебральний (впливає на голову) ефект. "Head High"- це бадьорий і позитивний вайб, який відчувається душею, а не тілом. Він піднімає настрій, викликає прагнення до соціальних взаємодій, творчості, роздумів і веселощів.

Індіка - повна протилежність Сатива. Культура походить з регіону гірської системи Гіндукуш. Суворий високогірний клімат наділив цю рослину неабиякою витривалістю і не вибагливістю, а також компактними габаритами. На відміну від Сативи, Індика володіє розслабляючим і заспокійливим впливом. Насіння індики коноплі часто використовують в лікувальних і рекреаційних цілях. А брідери з країн легалізації виводять на їх основі нові медичні штами з високим вмістом КБД.

Серед основних відмінностей Індика і Сатива слід виділити:

 • зовнішній вигляд і структуру рослин;
 • габарити;
 • період цвітіння коноплі;
 • необхідні умови для культивації;
 • аромат і терпеновий профіль;
 • ефект.

У лінійці сортів від MASTER SEED представлені добірні зразки обох фенотипів. Але для того, щоб об'єднати позитивні властивості кожного з них, брідери сідбанка регулярно випускають нові гібридні сорти. Гібриди від Мастер Сидс насіння коноплі - результат планового схрещування високоякісних штамів Сатива і Індика. І правда, чому б не створити культуру зі стійкістю індики і відмінним ефектом Сативи?

Великий вибір сортів для індора і аутдору

Завдяки ретельній селекції і скрупульозному підходу до своєї роботи, брідерам MASTER SEED вдалося створити відмінний посівний матеріал, який легко адаптується до будь-якого середовища і кліматичних умов. Ці універсальні насіння канабісу призначені для культивації в будь-яких регіонах і прекрасно розвиваються як в закритому, так і у відкритому грунті.

Таблиця відмінності аутдору та індору


Вартість Умови Сезонність Складність Витрата часу
Аутдор Дешево Натуральні 1 сезон/рік Середня Мала
Індор Дорого Штучні Круглий рік Складно Велика
Насіння для вирощування марихуани в горщиках підходять коноплярів, що живуть в північних широтах і не мають можливості доглядати за культурою в відкритих умовах. Для багатьох європейських гроверів індор - це можливість створити ідеальні умови для кожного штаму і домогтися відмінних результатів в обмеженому просторі. У той же час, багато штамів сідбанка показують кращі результати в аутдорі. Насіння марихуани для відкритого грунту Україна, як правило, відрізняються високою стійкістю до перепадів температур і не потребують особливого догляду. Все що їм потрібно - це прямі сонячні промені, вода і трохи любові.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Популярні питання

Якісна іспанська генетика за доступною ціною. Оригінальні сорти, вироблені досвідченими брідерами в Іспанії, у продажу за ціною, яка нижча за свої європейські аналоги.

Доставка здійснюється двома варіантами: Нова пошта та Укрпошта. Терміни доставки - від 1-2 днів.

Насіння можна купити, внісши передоплату на карту або під час отримання посилки. Якщо сума замовлення перевищила 5 тисяч гривень, то клієнту потрібно внести передоплату в розмірі 10% від загальної суми покупки.

ТОП категории