Насіння коноплі T.H. Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Створений американцем Адамом Данном сідбанк T.H.Seeds у Нідерландах став не просто відомим на світовому ринку виробником якісних сортів коноплі з унікальною генетикою, а й засновником Школи генетики марихуани. Компанія створила багато штамів, що стали легендою в індустрії канабісу. Яскравий приклад – Bubblegum, з дивовижним смаком улюбленої всіма дитячої жуйки, з високим рівнем ТГК (тетрагідроканабінолу), що зробило його дуже популярним у кавашопах далеко за межами Амстердама.

У магазині Semena Konopli можна замовити продукцію T.H.Seeds у фірмових упаковках, з гарантією якості від виробника. Доступна ціна на насіння, завдяки різним акціям та знижкам, а також швидка доставка зробить покупку максимально приємною.

T.H.Seeds – законодавець трендів у кана-індустрії

Історія сідбанку безпосередньо пов'язана з біографією його засновника, який ще в юності переїхав з США до Нідерландів та, захопившись клубним життям, вирішив працювати у найбільшому на той час у Європі сідбанку Sensi Seeds. Отримавши там чимало досвіду, Адам Данн відкрив свій сідбанк, який почав спеціалізуватися на гібридних сортах марихуани Skunk, Northern Lights і Shiva. Але прислухаючись до побажань клієнтів, селекціонери компанії почали активно розробляти нові штами та пропонувати нові рішення. Так з'явився унікальний сорт Bubblegum, а згодом MK Ultra, super Kush and SAGE, які привертали увагу новизною та швидко ставали лідерами в рейтингу популярності. Наприклад, у більшості стрейнів цього сідбанку рівень ТГК не нижче 20%. Серед інших вагомих переваг – висока врожайність, зрозумілі та простіші умови гровінгу.

Наразі T.H.Seeds активно працює над виведенням нових гібридів, здатних максимально адаптуватися до будь-яких умов вирощування, з високою продуктивністю, потужністю. В її асортименті – фемінізовані, регулярні, автоквітучі сорти. Компанія бачить свою місію в тому, щоб її виробництво залишалося в епіцентрі будь-яких новин на ринку канабісу.

Уся колекція насіння від T.H. Seeds – у Semena Konopli

У нашому сідшопі представлено розмаїття сортів коноплі від сідбанку T.H.Seeds. Ми продаємо продукцію тільки в оригінальних упаковках, що гарантує справжність насіння, його свіжість, відповідність заявленим виробником параметрам. Замовити його можна як сувенір для власної колекції або як посівний матеріал для вирощування у тих країнах, де це дозволено офіційно. Наші менеджери нададуть підтримку при виборі штаму, оформлення замовлення займе всього кілька хвилин. Кожному зверненню до нас ми гарантуємо конфіденційність.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории