Насіння коноплі Royal Queen Seeds

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


Іспанська Royal Queen Seeds – одна із компаній у Європі, які стрімко розвиваються у сфері виробництва посівного матеріалу, дуже швидко стала популярною також і на світовому ринку канабісу. Розробивши власну лінію сортів, цей сідбанк пропонує канабіс-індустрії насіння коноплі у трьох основних категоріях – фемінізовані, автоквітучі та медичні, і в кожній з них демонструє ідеальне співвідношення високої якості та доступної ціни.

Продукцію Royal Queen Seeds купити в Україні можна в Semena Konopli – найбільшому сідшопі, де зібрано широкий асортимент сортів марихуани від провідних міжнародних брендів. У каталозі можна знайти як дуже відомі штами, що стали переможцями багатьох престижних конкурсів та посіли провідні сходинки світових рейтингів, так і найсвіжіші новинки, які тільки-но з'явилися в продажу.

Royal Queen Seeds – більш ніж 20 років досвіду селекції

Історія компанії починається у Голландії, де завдяки лояльнішому ставленню державної політики до канабісу, селекціонерам Royal Queen Seeds вдалося отримати унікальний досвід у гібридизації та розробці нових сортів, виведених із найбільш незвичайних штамів канабісу. Займаючись селекцією та вирощуючи коноплю в кліматичних умовах Нідерландів, засновники "Роял Квін Сідс" через деякий час вирішили розширювати свої горизонти, пропонуючи високоякісну, стабільну та надійну генетику на всій території Європи. Так недалеко від Барселони на початку 2000-х років з'явився вже іспанський сідбанк з однойменною назвою, який нині добре знають практично у всіх країнах світу, де розвинена індустрія канабісу.

В асортименті компанії представлено широке розмаїття різних штамів Індики, Сативи, гібридів, виведених із застосуванням рудералісу, фемінізованих, автоквітучих, які вражають варіаціями смаків, ароматів, спектром відчуттів, що їх викликають.

Найпопулярнішими сортами на світовому ринку, розробленими Royal Queen Seeds, фахівці називають:

  • White Widow,
  • Shining Silver Haze,
  • Northern Lights,
  • Amnesia Haze,
  • OG Kush,
  • Critical,
  • Skunk #1.

Усі стрейни вирощуються органічним способом, насіння сортується вручну. Компанія ретельно перевіряє матеріал на відповідність сорту, фемінізацію, ген автоцвіту, ступінь кондиції, швидкість проростання. Щоб захистити насіння від впливів навколишнього середовища, компанія упаковує його в міцні контейнери.

У пропозиції цього насіннєвого банку можна легко підібрати ті версії, з якими впорається навіть гровер-початківець, який вирішив займатися рослинництвом у домашніх умовах. Тому якщо ви шукаєте насіння на подарунок такій людині у країни з легалізацією марихуани, варто детальніше придивитися до пропозиції Royal Queen Seeds, представленої у цьому розділі нашого каталогу.

Аргументи на користь замовлення насіння в магазині Semena Konopli

Наш сідшоп – один із найбільших за асортиментом насіння. Ми співпрацюємо тільки з надійними сідбанками зі світовим ім'ям, пропонуємо їхню продукцію в оригінальній упаковці, що підтверджує її високу якість. Досвідчені менеджери завжди нададуть підтримку при виборі того чи іншого сорту.

Ціна на посівний матеріал у нас – найдоступніша в Україні завдяки гнучкій політиці та пропозиції різних знижок, акцій, бонусів для покупців. Наша команда намагається робити все, щоб покупки у нашому магазині були завжди вигідними для клієнтів.

Відправляючи замовлення через службу "Нова пошта", доставка буде максимально швидкою.

Попри те, що продаж та купівля насіння коноплі – у законній площині, оскільки зерно не містить, на відміну від суцвіть або листя, психоактивних речовин, ми намагаємося забезпечити конфіденційність кожному замовленню. Персональні дані наших клієнтів ніколи не стають відомими для третіх осіб, про вміст посилки знає тільки оператор, який займається оформленням замовлення, та покупець.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории