Сорти марихуани з молочним смаком

Популярні фільтри
Тип сорту
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto Chocolope Feminised

Auto Chocolope Feminised - це автоквітучі фемінізовані насіння коноплі з генетикою Сатива (75%), Інд..

139.00 грн

  7 відгуків

Master-Seed Auto Cheese Feminised

Рекомендуємо познайомитися ближче з автоквітучим насінням коноплі Auto Cheese, створеними з уні..

125.00 грн

  18 відгуків

Bulk Seed Bank Auto Cocopopo Feminised

Auto Cocopopo Feminised - автофем насіння коноплі, отримані шляхом схрещування добірного генетичного..

112.00 грн

  0 відгуків

Master-Seed Cheese Feminised

Популярність насіння коноплі Cheese зростає щорічно. Свою популярність культура отримала багато рокі..

110.00 грн

  7 відгуків

Master-Seed Auto Blue Cheese Feminised

Auto Blue Cheese Feminised - автоквітучі насіння коноплі, гібрид класичних сортів, таких як Cheese, ..

125.00 грн

  0 відгуків

4.5

25 Відгуків


Молочний смак коноплі – не найпоширеніший, причому смакоароматичні ноти у таких сортах містять цілий букет запахів, а остаточний смак віддалено нагадує вершкове морозиво. Ті, хто цікавиться такими унікальними штамами – справжні гурмани, які у країнах, де легалізовано канабіс, часто шукають можливість знайти нові цікаві смаки.

Окремі сорти канабісу, представлені в нашому каталозі, можна віднести до категорії молочних. Ми пропонуємо насіння коноплі з молочним смаком від провідних сідбанків Іспанії, Нідерландів, Великобританії та інших країн, селекціонери яких постійно працюють над створенням сортів з кращими якостями – багатими органолептичними властивостями, з високою продуктивністю та більш простими умовами вирощування.

Як виводять насіння канабісу з молочним смаком?

Яскраві представники канабісу з молочним ароматом суцвіть, представлені у цій категорії каталогу, – сорти Gelato. Остаточний смак – вершково-молочний, свіжий та солодкий, що нагадує італійський десерт. На думку іспанських гроверів-садівників, ця лінійка належить до найкращих серед розробок американських селекціонерів.

Багато бридерів провідних сідбанків працюють із сортами Gelato, пропонуючи різні версії з найкращими якостями. Наприклад, Gelato Samba від Bulk Seed Bank (Великобританія) – один із популярних сортів, батьківськими рослинами для нього стали гібриди Thin Green Scout Cookies та Sherbert. Як кажуть гровери Іспании, його непросто вирощувати, хоча результат того вартий. Час цвітіння становить 8-9 тижнів з урожайністю до 650 г/кв.м. Дозріває наприкінці жовтня з урожайністю до 1100 г з рослини.

У нашому каталозі можна замовити Auto Gelato Samba Feminised – більш простий у культивації, потужний автоквітучий індико-домінантний сорт, який селекціонери Bulk Seed Bank отримали, схрещуючи рудераліс та оригінальний Gelato Samba. Приваблює гурманів вершковим смаком та ароматом тропічних фруктів, цитрусових та пряним післясмаком. Зовні рослини середнього розміру нагадують ялинку, швидко цвітуть та демонструють хорошу врожайність як у відкритому, так і закритому ґрунті. Відмінно переносять перепади температури та підвищену вологість, стійкі до появи цвілі, хвороб, шкідників. Концентрація ТГК – близько 24%, що відносить цей сорт до одних з найпотужніших.

Чому штами марихуани мають молочний смак?

Будь-який смак коноплі пояснюється насамперед генетичними факторами та наявністю тих чи інших терпенів. Сорти з молочним смаком мають багатогранні відтінки – фруктові, солодкі, цитрусові, пряні, з нотами кави та вершків.

Купити насіння коноплі з молочним запахом у Semena Konopli

Насіння марихуани з молочним ароматом, представлене у цій категорії каталогу, можна купити за доступними цінами. Багато постійних покупців активно користуються унікальними пропозиціями сідшопу (акціями, знижками, бонусами), купляючи продукцію за вигідною вартістю.

Весь посівний матеріал, який є в нашому магазині, – оригінальний, з високою схожістю, що відповідає всім вимогам міжнародних стандартів, зберігається в належних умовах. Тому купуючи його, завжди можна бути впевненим у гарантовано високій якості.

Ми забезпечуємо також швидку доставку замовлень через службу "Нова пошта".

В Україні поки що заборонено культивацію марихуани. Тому ми завжди звертаємо увагу наших клієнтів на необхідність дотримуватися вимог чинного законодавства. Водночас купити насіння можна вільно, у ньому немає психоактивних речовин, що впливають на організм людини.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории