Насіння марихуани з генетикою Afghani

Популярні фільтри
Тип сорту
Стать
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto LSD Feminised

Фемінізований сорт коноплі Auto LSD є визнаним експертами високоякісним посівним матеріалом. Ідеальн..

139.00 грн

  186 відгуків

Master-Seed Auto White Widow Feminised

Отриманням автоквітучої версії насіння коноплі Auto White Widow цінителі марихуани повинні бути вдяч..

139.00 грн

  68 відгуків

Master-Seed Auto Kabool Feminised

Auto Kabool Feminised - це визначна афганська Індика. Автоквітучі насіння коноплі є продуктом селект..

139.00 грн

  13 відгуків

Master-Seed Auto Afghan Feminised

Насіння коноплі Аfghan від "Master Seed" володіють генетичними властивостями афганських прабатьків з..

139.00 грн

  37 відгуків

Master-Seed Auto Afghan Kush Feminised

Auto Afghan Kush Feminised - це авто фемінізовані насіння марихуани від сідбанка Master Seed. Це про..

139.00 грн

  38 відгуків

Green House Seed Auto Green-O-Matic Feminised

Рослини з автоквітучого насіння коноплі Green-O-Matic зацвітають автоматично, незалежно від циклу зм..

176.00 грн

  1 відгуків

Green Silk Road Auto Mazar Feminised

Насіння коноплі Auto Mazar Feminised від сідбанку Green Silk Road. Даний сорт має властивості в..

170.00 грн

  4 відгуків

Master-Seed Auto Purple Kush Feminised

Auto Purple Kush Feminised - це автоквітучі насіння коноплі з переважанням індики (80%), які беруть ..

119.00 грн

  4 відгуків

Master-Seed Auto Mazar Feminised

Рослини з насіння коноплі Auto Mazar відносяться до повністю автоквітучих культур підвищеної якості ..

119.00 грн

  8 відгуків

Master-Seed White Widow Feminised

Популярність фемінізованого насіння коноплі White Widow почалася з голландських гроверів. Після поши..

110.00 грн

  10 відгуків

Master-Seed Afghan Kush Feminised

Афганська конопля Afghan Kush Feminised від Master Seed - це фемінізовані насіння коноплі, що походя..

  110.00 грн   93.00 грн

  4 відгуків

Kannabia Cherry Dream Edition Feminised

Cherry Dream Edition Feminised - це фемінізовані насіння коноплі, отримані шляхом схрещування штамів..

336.00 грн

  0 відгуків

Kannabia Sativa Dream Feminised

Sativa Dream Feminised - фемінізовані насіння коноплі, отримані шляхом схрещування штамів Afghan (на..

336.00 грн

  0 відгуків

Kannabia Mataro Blue Feminised

Mataro Blue Feminised - фемінізовані насіння марихуани, отримані шляхом схрещування штамів Black Dom..

336.00 грн

  0 відгуків

Kannabia Kiss Feminised

Kiss Feminised - фемінізовані насіння коноплі, отримані шляхом схрещування штамів Afghan (насіння аф..

259.00 грн

  0 відгуків

4.5

382 Відгуків


Афганська конопля: походження легенди

Гірська система Гіндукуш простягається на сотні миль через Афганістан, Пакистан і навіть трохи торкається крихітної країни Таджикистан. Віддалений, невблаганний і велично красивий гірський хребет став батьківщиною безлічі різних культур. Глибоко в цих горах ландрейси канабісу розвивалися з незапам'ятних часів. Задовго до того, як місцеве населення почало її культивувати, афганська конопля розмножилася, зміцніла і пережила випробування суворими гірськими стихіями. Очевидно, що це була одна з перших територій, де ця рослина культивувалася контрольованим чином, хоча навіть сьогодні існує деяка плутанина щодо того, які сорти традиційно вирощувалися в цій області, а також щодо «зовнішнього вигляду» афганського генотипу або, іншими словами, того, що ми сьогодні розуміємо під великим терміном «марихуана афганка».

Насіння коноплі Афганка

Перші згадки про цю культуру з'явилися на початку минулого століття. Під час своєї експедиції по гірській місцевості Афганістану знаменитий радянський дослідник і ботанік Микола Вавілов виявив невеликі, темно-зелені чагарники коноплі, які пізніше були зараховані до різновидів Індика.

В середині 1970-х років ця гірська місцевість стала користуватися великою популярністю серед туристів з Європи і США. В основному це були довговолосі неформали-хіпі. По маршруту, увічненому як "стежка хіпі", американці з каліфорнійських громад подорожували по регіону Гіндукуш і повернулися додому з тим самим насінням афганської марихуани.

Пізніше кілька зразків сорту авганка добралися і до Європи. Їх чудові органолептичні якості (смак і ароматичний профіль) привернули увагу голландських селекціонерів. До такої міри, що вони імпортували афганку в Амстердам для подальших експериментів і комерціалізації насіння.

Найвідоміша Індика в світі

Афганський генофонд прийнято вважати чистою генетикою індики, але, можливо, так було не завжди. Принаймні, з 1974 року рослини Indica вирощуються в регіоні Кандагар спеціально для виробництва гашишу. Дивно, але також є повідомлення про те, що в Афганістані зростає і Сатива, причому як дикорослі чагарники, так і окультурені особини для виробництва все того ж хеша.

Багатьом з того, що ми знаємо про еволюцію канабісу в цьому регіоні, ми зобов'язані радянському ботаніку і генетику Миколі Вавілову, який керував Науково-дослідним інститутом прикладної ботаніки і нових культур в період з 1920 по 1940 рік. У 1926 році російський дослідник подорожував по Центральній Азії і задокументував різні сорти, які вирощувалися в цьому районі і встановив класифікацію підвидів марихуани. Один з описаних різновидів канабісу з широкими листочками і компактною структурою, що росте в гірських регіонах, пізніше було зараховано до фенотипу насіння індики коноплі. Десятиліття потому Роберт Кларк - американський ботанік і садівник в своїй книзі «Канабіс: еволюція і етноботаніка» відніс його до підвиду Cannabis afghanica (афганка конопля).

Насіння афганської марихуани

На думку різних дослідників, різновид Cannabis Indica залишався обмежена пересіченими долинами Гіндукушу аж до середини 20-го століття, так що велика частка канабісу, що вирощувався в самому Афганістані та сусідніх країнах, належала до сортів Sativa. Бум виробництва гашишу в 60-х і 70-х роках призвів до більш широкого використання різновидів Indica на афганській і пакистанської території, оскільки їх врожайність була набагато вище в порівнянні з Сатива. Таким чином, насіння афганки - це окремий культурний різновид канабісу, що отримав всі свої кращі характеристики від індики.

Афганська марихуана - компактна і невибаглива рослина

Афгані це сорт насіння, який розвивається в рослини з досить низькою структурою, що рідко перевищують два метри у висоту, а їх листя і суцвіття мають темно-зелений колір. Як правило, їм не потрібна велика кількість поживних речовин, оскільки вони недоступні в їх первинному ареалі проживання. Вони цвітуть швидко, тому що можуть зафіксувати зміну світлового періоду за кілька днів, а це означає, що період цвітіння коноплі триває не більше 8 або 9 тижнів.

Такі сорти добре приживаються в кліматі, який можна класифікувати як різко континентальний, з жарким літом і холодною зимою, з невеликою кількістю опадів, де, за винятком кількох родючих долин, таких як Герат на північному заході, інша частина являє собою напівпустелю або пустельну територію. Перебуваючи далеко від екватора, фотоперіодні фемінізовані насіння коноплі дозволяють збирати один урожай на рік. Сезон посіву варіюється від регіону до регіону. На півночі він проходить в квітні або травні, в центральній зоні - в травні або червні. Збір врожаю зазвичай проводиться в один і той же час протягом жовтня, листопада і грудня.

Ці культури з солодким землистим ароматом і розслаблючою дією відрізняються високою стійкістю до низьких температур. Афганка сорт, який є хорошим виробником смоли з високим вмістом ТГК і КБД, що робить його ідеальним типом канабісу для екстракції коноплі і терапевтичного використання.

Тут найкращі насіння коноплі афганки

Типовий сучасний афганський IBL (In Breed Line - виведена брідером лінія) являє собою невисоку приосадкувату рослину з темно-зеленим листям і їдким запахом. Культура славиться високим рівнем ТГК і канабіноїдних профілем, який допомагає розслабитися, відпочити, впоратися з депресією і тривогою. Завдяки зручному розміру і іншим сприятливим якостям афганська конопля використовувалася як мати або батько для багатьох гібридних сортів, які сьогодні можна зустріти на ринку конопляного насіння. До цього дня штами канабісу по всьому світу можуть простежити своє походження від гірської місцевості і степів Афганістану.

Де купити насіння афганки коноплі?

В наші дні купити насіння афганки не складає ніяких труднощів, а кожен поважаючий себе сідбанк (наприклад, MASTER SEED насіння коноплі) має в своєму арсеналі кілька стрейнів з афганським походженням:

 • Super Skunk. Для створення цього сорту Skunk №1 було схрещено з афганською рослиною, що посилило седативну дію стрейна, а також зробило кущ коротшим, в порівнянні з відомим прабатьком;
 • White Rhino. Тут сорт Біла Вдова також схрестили з афганським штамом. Це невелика рослина з коротким періодом цвітіння і потужним знеболюючим ефектом;
 • Cheese. Ця селекція Сканк демонструє більшу частину його афганського походження, що особливо помітно по габаритам рослини і її основних характеристиках;
 • AK-47. До 25% лінії цього класичного штаму складають афганські гени;
 • OG Kush. Завдяки схрещуванню з афганської лінією, цей технічно не традиційний куш виробляє щільні і смолисті суцвіття.

Генофонд афганської індики набув широкого поширення, як географічно, так і генетично, використовується в багатьох сучасних гібридах і заслуговує почесного місця в колекції насіння будь-якого садівника. Тому купити афганку в Україні тепер не складає ніяких труднощів.

Переваги афганських сортів

Афганська генетика бере свій початок в Афганістані, а точніше в горах і на схилах, де вона дико росла, витримуючи екстремальні вітри і температури. Таким чином, вона придбала певні характеристики, серед яких:

складність зростання. Афганські сорти підходять як садівникам-початківцям, так і гроверам зі стажем;

 • короткий період цвітіння коноплі займає всього від 5 до 7 тижнів;
 • висока продуктивність. Насіння для вирощування марихуани в горщиках дають до 500 грамів на квадратний метр. Насіння коноплі для відкритого грунту Україна виробляють пристойний урожай навіть при мінімальному догляді;
 • компактні габарити. Ця невелика рослина зазвичай не перевищує від 100 до 140 см у висоту, але добре розростається в ширину;
 • висока стійкість до шкідників, плісняви ​​та грибка. Однак правильний графік годування поживними речовинами допоможе підвищити імунітет культури;
 • високий рівень ТГК, який в середньому досягає від 15% до 20%;
 • розслабляючий, характерний для індики ефект.

Зросла в посушливому середовищі гірських схилів, афганська генетика показує найкращі результати в аналогічному кліматі. Але, щоб індор насіння коноплі відчували себе комфортно, температура в приміщенні повинна бути в межах 18-27 ℃ при низькій відносній вологості. Ці рослини також добре переносять і холод. При низьких температурах суцвіття можуть змінювати своє забарвлення на більш темне.

В органічному грунті з правильною підгодівлею чагарник буде добре розростатися і стане товстим і широким: від величезного листя до щільних шишок. Афганські культури добре реагують на техніку SCROG. Але головне достоїнство штамів - це, безсумнівно, короткий період цвітіння. З огляду на несприятливі погодні умови, ці сорти не могли дозволити собі сильно продовжити своє зростання і цвітіння, тому зацвітають якомога швидше.

Насіння індики коноплі з потужним мед-ефектом

Квіти афган куш цінуються за їх унікальний аромат і терпкий землистий смак. Ароматичний профіль сортів варіюється від солодкої жимолості до сирої сосни. Магія, що породжує такі чуттєві чудеса смаку і запаху, в першу чергу залежить від терпенів, переважаючих в культурі:

 1. Мірцен. Викликає глибоке розслаблення, а також додає солодкі трав'яні смаки і аромати.
 2. Лимонен. Терпен, що викликає посмішку та бореться з тривогою за рахунок аромату літніх фруктів і цитрусових, наприклад, цедри лимона.
 3. Каріофілен - природне знеболювальне. Його пряний аромат часто зустрічається в травах і спеціях, таких як чорний перець або гвоздика, яка вже давно вважається народним і природним засобом від зубного болю.

Авганка надає важку і надзвичайно заспокійливу дію по всьому тілу, зупиняючи час на своєму шляху. Це штами, які дуже добре знижують занепокоєння і щоденний стрес, допомагають заснути, а також сильно розпалюють апетит. Афганські сорти отримали широке застосування в європейській медицині і допомагають впоратися з цілим рядом захворювань, серед яких: тривожний розлад, депресія, порушення сну, хронічні болі, розлад харчової поведінки.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Популярні питання

Боді стоун (фактично - "скам'яніння"). Ефект заспокоєння і розслаблення: сповільнюється реакція, купіруються больові симптоми. У жінок помітне незначне підвищення апетиту (у чоловіків цей ефект більш яскраво виражений).

Стабільно хороша, стабілізована генетика і, як результат, - висока якість кінцевого продукту. Високий рівень ТГК у смолі.

Відправлення товару здійснюється Новою поштою та Укрпоштою. Терміни - від одного до трьох днів, залежно від компанії-перевізника.

Купити насіння можна за передоплатою на карту ПриватБанку або оплатити покупку при отриманні на пошті. Якщо сума перевищує 5000 гривень, то потрібно внести передоплату в розмірі 10% від загальної суми.

ТОП категории