Найкращі сорти коноплі

Популярні фільтри
Тип сорту
Стать
Вміст ТГК (THC)
Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок

Master-Seed Auto LSD Feminised

Фемінізований сорт коноплі Auto LSD є визнаним експертами високоякісним посівним матеріалом. Ідеальн..

139.00 грн

  186 відгуків

Master-Seed Auto Tutankhamon Feminised

Насіння коноплі Auto Tutankhamon представлені сідбанком "Master Seed". Період цвітіння культури дося..

139.00 грн

  299 відгуків

Master-Seed Auto Satori Feminised

Auto Satori Feminised від Master-Seed - це потужні автоквітучі насіння коноплі з Непалу. Штам прости..

139.00 грн

  75 відгуків

Victory Seeds Auto Original Berry Feminised

Насіння коноплі Auto Original Berry Feminised від сідбанку Victory Seeds. Поява даного сорту ма..

170.00 грн

  5 відгуків

Master-Seed Auto Big Bud Feminised

Серед основних особливостей фемінізованого насіння коноплі Auto Big Bud варто назвати досягненн..

139.00 грн

  151 відгуків

Master-Seed Auto Bruce Banner Feminised

Auto Bruce Banner Feminised - це автоквітучі насіння коноплі з переважанням Сативи у своєму складі. ..

139.00 грн

  37 відгуків

Master-Seed Auto Chocolope Feminised

Auto Chocolope Feminised - це автоквітучі фемінізовані насіння коноплі з генетикою Сатива (75%), Інд..

139.00 грн

  7 відгуків

Master-Seed Auto Opium Feminised

Auto Opium Feminised - це фемінізовані насіння канабісу автоквітучого типу від сідбанка MASTER SEED,..

139.00 грн

  11 відгуків

Master-Seed Auto Lowryder#2 Feminised

Перевагою фемінізованого насіння коноплі Auto Lowryder 2 слід визнати наявність скороченого життєвог..

139.00 грн

  90 відгуків

Master-Seed Auto Afghan Kush Feminised

Auto Afghan Kush Feminised - це авто фемінізовані насіння марихуани від сідбанка Master Seed. Це про..

139.00 грн

  38 відгуків

Green House Seed K-Train Feminised

Рослини з фемінізованого насіння коноплі K-Train володіють майже максимальним показником рівня ТГК с..

186.00 грн

  3 відгуків

Master-Seed Auto Dutch Driver Feminised

Auto Dutch Driver Feminised від сідбанка Master Seed - авто фемінізовані насіння з переважанням гене..

139.00 грн

  40 відгуків

Errors-Seeds Auto Super Silver Haze Feminised імпорт

Сорт коноплі Auto Super Silver Haze містить комплекс генетичних характеристик, які дісталися йому ві..

125.00 грн

  0 відгуків

Master-Seed Big Devil Feminised

Чудовий сорт канабісу Big Devil з високою продуктивністю, що досягає п'ятисот грам з метра квадратно..

110.00 грн

  11 відгуків

Carpathians Seeds Auto Torch of Gods Feminised

Популярність насіння коноплі Auto Torch of Gods пов'язана з підвищеними параметрами ТГК. Брідери для..

150.00 грн

  2 відгуків

4.6

1026 Відгуків


У країнах, де дозволено вирощування канабісу, кожен конопляр, незалежно від того, займається він комерційним гровінгом чи культивацією для власних потреб, намагається вибрати найкращі сорти марихуани, які б дали змогу отримувати гарний, стабільний урожай за умови невеликих витрат сил та часу. Такі сорти, як правило, призери багатьох престижних конкурсів High Times Cannabis Cup, Spannabis Champions Cup, Canna Swiss Cup, European Industrial Hemp Association (конференція в Німеччині). На таких заходах досвідчені селекціонери, гровери (любителі вирощування коноплі), що займаються вирощуванням, поціновувачі марихуани оцінюють генетику, наявність канабіноїдів, процес культивації та багато інших параметрів.

У цьому розділі нашого каталогу представлені найкращі сорти коноплі, які виведені фахівцями провідних світових сідбанків. Їх купівля в Semena Konopli – це гарантовано висока якість посівного матеріалу, який поставляється безпосередньо від виробника. У нас також максимально вигідні умови для придбання продукції для власної колекції чи на подарунок у країни з легалайзом.

Які критерії вибору найкращих сортів коноплі?

Вибір найкращих сортів канабісу – поняття суб'єктивне, тому що відрізняється, залежно від цілей культивації та уподобань гровера. Але фахівці звертають увагу на кілька загальних критеріїв, за якими можна оцінювати, наскільки затребуваний той чи інший штам:

  • бажаний ефект від споживання – це ключовий параметр, який залежить від фенотипу рослини та вмісту в ній ТГК (тетрагідроканабінолу). Наприклад, штами з домінантою Sativa сприяють підвищенню енергійності, відчуттю ейфорії, а з домінуванням гену Indica сприяють розслабленню, знімають стрес. Чим вище показник ТГК, тим потужнішим вважається сорт канабісу;
  • вміст канабіноїдів – кількість і співвідношення ТГК та КБД (канабідіолу) у штамі можуть сильно відрізнятися. Сорти з високим вмістом ТГК популярні серед рекреаційних користувачів, а з високим вмістом КБД вважаються корисними для медичного застосування;
  • аромат та смак – властивості, дуже важливі для багатьох споживачів. У цьому плані сучасні сідбанки пропонують величезний вибір – деякі сорти канабісу можуть мати фруктові, квіткові, карамельні або навіть сирні ноти;
  • урожайність – культиватори завжди оцінюють, яку кількість суцвіть можна зібрати з одного стрейна. Тому високоврожайні сорти завжди більш привабливі, особливо для комерційних рослинників;
  • період цвітіння – важливий аспект для гроверів, особливо якщо вони прагнуть отримати врожай у короткі терміни. Він варіюється від кількох тижнів до кількох місяців у різних сортах.

Ще один важливий параметр, що впливає на вибір найкращих варіантів канабісу – складність культивації. Є сорти, які розраховані на вирощування у відкритому ґрунті, наприклад, високоросла Сатива, здатна досягати 4-5 м у висоту. А є низькорослі та карликові індико-домінантні штами, які ідеально підходять для гроубоксів, прихованого гровінгу.

Найкращі сорти канабісу на світовому ринку: особливості

У рейтингу найкращих не одне десятиліття перебувають легендарні Skunk #1, Northern Lights, Cheese, White Widow, Bubblegum та інші. Вони які здобули чимало престижних нагород, завоювали популярність на світовому ринку та стали основою генофонду, що використовується селекціонерами для виведення нових, ідеальних штамів. З більш "молодих" сортів, які визнані найкращими та до яких зберігається інтерес покупців, можна назвати:

  • Girl Scout Cookies – привертає увагу солодким десертним смаком та терпеновим профілем. Автоквітучі, фемінізовані версії дають можливість швидко отримувати якісний урожай, з потужним ефектом, а виростити рослину під силу навіть новачкам;
  • Auto Pablo Escobar – невеликого зросту сативо-домінантні рослини, що підкуповують високою потужністю (ТГК - 25-27%), дивовижним фруктовим смаком, гарною продуктивністю (близько 800 г/кв. м). Особливість сорту – в короткому періоді цвітіння (70-85 днів), що для сативних сортів є дуже великою перевагою;
  • Auto Purple Opium – представник індичних штамів з величезною кількістю смоли. Приваблює ягідним смаком та фіолетовим кольором шишок, "забійним" ефектом (ТГК – 26%), високою врожайністю (близько 1 кг/кв. м), швидким періодом цвітіння (в середньому 65 днів).

У Semena Konopli – найкращі сорти марихуани в Україні

Ці та багато інших сортів коноплі можна вибрати у нашому сідшопі. У нас представлені варіанти, які ідеально підійдуть досвідченим садівникам і початківцям, вирізняючись невибагливістю у догляді та стійкістю до зовнішніх умов (клімату, освітлення, вологи та інших факторів).

Збираючись купити найкращі сорти, варто розуміти, що вподобання гроверів, як і світові тренди в кана-індустрії, змінюються. Тому варто вивчити відгуки користувачів, а також прислухатися до порад наших фахівців, які завжди допоможуть з вибором.

У нашому магазині створені комфортні умови для купівлі – вигідна ціна завдяки знижкам та акціям, швидка доставка через службу "Нова пошта", а також забезпечена конфіденційність кожного замовлення.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории