Насіння коноплі для відкритого грунту (насіння аутдор)

Хіти продаж
Тимчасова знижка на
Фем
Автоквіти
Сатіва
Мастер Сид
Новачкам
Генетика АК-47
Голандія
Афганка
Потужні
Аутдор

Master-Seed Auto AK-47 Feminised

Даний фемінізований різновид насіння коноплі Auto АК-47 вважають одним з кращих автоквітів, які воло..

94.00 грн

  319 отзывов

Master-Seed Auto LSD Feminised

Фемінізований сорт коноплі Auto LSD є визнаним експертами високоякісним посівним матеріалом. Ідеальн..

94.00 грн

  147 отзывов

Master-Seed Auto Tutankhamon Feminised

Насіння коноплі Auto Tutankhamon представлені сідбанком "Master Seed". Період цвітіння культури дося..

94.00 грн

  268 отзывов

Master-Seed Auto Satori Feminised

Auto Satori Feminised від Master-Seed - це потужні автоквітучі насіння конопель з Непалу. Штам прост..

94.00 грн

  43 отзывов

Master-Seed Auto Kalashnikova Feminised

Auto Kalashnikova Feminised від сідбанка Мастер Сид - це автоквітучі фемінізовані насіння марихуани ..

86.00 грн

  2 отзывов

Master-Seed Auto White Widow Feminised

Отриманням автоквітучої версії насіння коноплі Auto White Widow цінителі марихуани повинні бути вдяч..

94.00 грн

  40 отзывов

Victory Seeds Auto Original Berry Feminised

Насіння коноплі Auto Original Berry Feminised від сідбанку Victory Seeds. Поява даного сорту ма..

170.00 грн

  5 отзывов

Master-Seed Auto Amnesia Feminised

Особливістю даного автоквітучого насіння коноплі Auto Amnesia вважають переважну генетику Сатів..

86.00 грн

  139 отзывов

Master-Seed Auto Big Bud Feminised

Серед основних особливостей фемінізованого насіння коноплі Auto Big Bud варто назвати досягненн..

94.00 грн

  125 отзывов

4.5

1926 Відгуків


Насіння марихуани для відкритого грунту  тут!

У цій категорії зібрані представники конопель, які добре показали себе у відкритому грунті Центральної Європи. Тут так само знаходиться колекція насіння високих сортів конопель з довгим дозріванням. Вимоги до сортів даної категорії: виживання, урожайність і стійкість до негативного зовнішнього впливу (хвороби, паразити, погані умови). Рослина Конопля володіє видатними якостями для виживання у відкритому грунті, здатна переносити тривалі посухи завдяки своїй великій кореневій системі. Кущ коноплі найчастіше стає найвищою однорічною рослиною в аутдорі *, займає своє місце під сонцем, конкуруючи і переростаючи по висоті своїх сусідів.

Насіння конопель аутдор відкритий грунт

* Аутдор (англ. outdoor) в рамках рослинництва — це спосіб вирощування рослин в умовах відкритого грунту (природні умови), часто з додаванням різних напрацьованих методів культивації з метою підвищення рівня та якості врожаю. Слід додати, далеко не всі сорти конопель здатні переносити культивацію у відкритому грунті без видимих ​​негативних наслідків. Нам довелося створити окрему категорію для сортів, які найкраще показують себе у відкритому грунті Чехії (Центральна Європа з помірним кліматом), тепер будь-які насіння канабісу з цієї категорії підходять до вирощування в аутдорі.

В Україні вирощування конопель будь-яким способом заборонено, як і багато інших маніпуляції з даною рослиною або його окремими частинами, тому перед тим, як купити насіння марихуани для відкритого грунту, потрібно ознайомитися з законодавством своєї країни. Насіння конопель з Голландії або Іспанії так само заборонені до висадки на території України.

Таблиця різниці аутдору та індору


Вартість Умови Сезонність Складність Витрата часу
Аутдор Дешево Натуральні 1 сезон/рік Середня Мала
Індор* Дорого Штучні Круглий рік Складно Велика

* Індор (англ. Indoor) — це вирощування рослин в тепличній або іншій ізольованій обстановці. При цьому умови для проростання рослин створюються штучно.

Скільки сходять насіння марихуани в аутдорі

Рівно стільки ж, скільки і в тепличних умовах, або ж довше! У відкритому грунті насіння конопель сходять через 12-60 годин після отримання вологи і вуглекислого газу. Насіння канабісу проростають на поверхню занадто довго тільки через ускладнення, які не завжди можна розгледіти без досвіду за плечима. З огляду на чималу ціну за фемінізовані насіння від пристойного сід банку, суспільство з країн легалізації давно прийняло раціональне рішення: висаджування у відкритий грунт підготовлених паростків конопель (розсади) замість насіння. Пересадка марихуани у відкритий грунт (Іспанія, Чехія, США) настає тільки після її попереднього підрощування в тепличних тимчасових умовах. Молодому паростку краще в теплиці, а дорослій рослині краще під відкритим небом — так кажуть садівники далекій Іспанії.

Конопляні насіння-аутдор не люблять

Конопля — це потужна однорічна рослина, чудово почуває себе у відкритому грунті. На стадії насіння або паростка воно сильно піддається впливу навколишнього середовища в порівнянні з тепличними умовами, де схожість насіння набагато вище через можливість кращого контролю процесу. Новачки часто задають питання: чому не проростають насіння марихуани? Відповідь частіше полягає в зовнішніх умовах, які складно контролювати.

Чому не проростають насіння марихуани

Нижче ми склали список-перелік популярних причин відсутності сходів конопель, цей список заснований на невдачах європейських любителів землеробства. Список отриманий від наших голландських партнерів, гарантійний відділ їх магазину повідомляє нам причини невсходу насіння у відкритому грунті:

 • мертве насіннячко (10% всього насіння);
 • глибока посадка;
 • пересихання грунту;
 • невідповідний кам'янистий / глинистий грунт;
 • розкопування посадженого в грунт насіння (помилка новачка).

Активно-працюючий гарантійний відділ нашого партнера з Голландії додає до статистики ще один список, в якому перелік популярних причин загибелі молодого паростка конопель в аутдорі:

 • випалювання молодого паростка на літньому сонці (пізня посадка);
 • відсутність поливу в особливо сухих умовах;
 • критична температура для марихуани (нижче 12-ти °C на термін більше 20-ти годин);
 • поїдання соковитого конопляного паростка (попелиці, кравчик-головач, слимаки, деякі тварини);
 • розмивання паростка сильною зливою;
 • хімічне "випалювання" паростка добривами (помилка новачка).

Вирощування конопель у відкритому грунті Іспанії

Пересадка марихуани у відкритий грунт в Іспанії дозволена, але тільки на приватних, закритих від сторонніх поглядів територіях. Вирощування конопель в ауті - це заняття, яким має право займатися тільки повнолітній громадянин Іспанії. При цьому ліміт рослин обмежений двома-трьома кущами марихуани на дорослу людину, число допустимих кущів канабісу варіюється в залежності від регіону країни. Через таке обмеження в кількості кущів, споживачі Іспанії рідко купують насіння низьких сортів, вибираючи переважно врожайні сорти конопель. Одним з найбільш стабільних автоквітучих сортів для аутдору вважається АК-47, який має висоту менше метра і витримує найтісніші умови, відео:


Поведінка автофем і фотофем сортів у відкритому грунті

Цвітіння автоквітів в аутдорі починається на третьому-четвертому тижні життя рослини, такі практичні сорти марихуани якраз і отримали свою назву з приставкою "авто", яка характеризує здатність рослин зацвісти в автоматичному режимі. Це означає, що для стимуляції цвітіння автоквітів ніяких дій застосовувати не потрібно. Другий різновид фемінізованої коноплі, званий в суспільстві фотоперіодічними сортами, як раз потребує таку стимуляцію. Якщо тривалість світлового дня буде перевищувати 12 годин на добу (умовне число, частіше це 13 годин), то такий різновид марихуани буде продовжувати активно нарощувати зелену масу навіть не думаючи про цвітіння. Стимуляцією цвітіння для фотоперіодичних фемінізованих сортів конопель служить тільки цикл зміни дня і ночі та нічого більше!

Чим відрізняються насіння коноплі автофем від фотофем

День осіннього рівнодення в північній півкулі нашої планети настає 22-го вересня. Для конопель в аутдорі цей день знаменує наближення зими, тому у відкритому грунті навіть самі довгозростаючі представники коноплевих зацвітають до цього дня. Для порівняння, якщо у відкритому грунті Центральної Європи в один день висадити автоквітучі насіння і насіння фотофем, то будь-який автоквіт вже встигне дати урожай в той час, коли цвітіння конопель фотоперіодичного сорту тільки почнеться. Автофемінізовані сорти у відкритому грунті - це скоростигла конопля, яка приносить урожай вже до середини літа. Фотофем — це більші, врожайні та довгозростаючі представники луб'яних.

Аутдор буває різним

Вибір місця для посадки марихуани — важливий етап в процесі культивації конопель. Способи вирощування так само можуть відрізнятися, вони змінюються в залежності від умов рельєфу місцевості, кліматичної обстановки і можливостей садівника. Любителі канабісу з Чехії найчастіше використовують три методи вирощування в аутдорі:

 • вирощування марихуани у відкритому грунті без горщика;
 • вирощування марихуани в горщиках на вулиці;
 • аутдор в очеретах на території водойм.

Останній спосіб набрав популярність в Чехії завдяки численним водоймам на території Центральної Європи. Місцеві любителі канабісу часто користуються великими горщиками без дренажних отворів, які розташовуються в воді посеред високого очерету.

Купити насіння конопель для відкритого грунту можна

Але тільки в якості колекційних або інших цілей, крім пророщування і вирощування конопель. В Україні багато дій з рослиною Конопля строго контролюються законом, тому перед покупкою насіння конопель слід ознайомитися з законодавством країни що б не порушувати її законів. У цьому насінні не міститься канабіноїдів (ТГК, КБД, КБР) або інших наркотичних речовин, через які конопля заборонена в багатьох країнах. Ці насіння вільно можна купувати в якості сувеніра з країн легалізації.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Херсон, Біла Церква, Маріуполь, Кременчук, Мелітополь, Полтава, Чернівці, Бахмут, Кам'янське, Луцьк, Кропивницький, Умань, Черкаси, Вінниця, Житомир, Рівне.