Насіння коноплі G13 Labs

Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок


На світовому ринку канабісу ім'я G13 Labs, британського виробника, відоме ще з 80-х років минулого століття завдяки широкій пропозиції сортів з дивовижними смаками, які відразу сподобалися поціновувачам. Сьогодні сідбанк працює також у Нідерландах і пропонує великий асортимент штамів з унікальною генетикою, які стали переможцями багатьох престижних конкурсів.

Якщо ви у пошуку насіння від G13 Labs Seeds, варто вивчити пропозицію цього розділу каталогу. Наш сідшоп – один з найбільших в Україні за різноманітністю посівного матеріалу від провідних світових виробників. Ми пропонуємо продукцію виключно в оригінальній упаковці, за найдоступнішими цінами.

Колекція насіння коноплі G13 Labs в Semena Konopli

Багаторічна діяльність найдосвідченіших селекціонерів сідбанку як у Великобританії, так і в Голландії дала унікальні результати. Штами виробництва G13 Labs вигідно відрізняються від продукції інших виробників сильною генетикою насіння, практично ідеальними показниками схожості, високою продуктивністю, потужними ефектами, швидким періодом цвітіння. А за широким розмаїттям смаків та ароматів вони посідають лідируючі місця в рейтингу найпопулярніших.

У переліку найяскравіших та найвідоміших можна назвати:

  • Pineapple Express – належить до сортів найвищої якості, привертає увагу гроверів-садівників коротким періодом життя, високою врожайністю, унікальним ананасовим смаком;
  • Blue OG – отриманий шляхом схрещування Blue Moonshine, OG Kush і Blueberry F3, гібрид був відзначений багатьма нагородами. Відрізняючись невеликим ростом, стрейни вражають своєю високою продуктивністю, ідеально підходять для гровінга у відкритому та закритому ґрунті. Гурмани особливо цінують його за дивовижний аромат лісових ягід з нотами лайма.

Ці та інші сорти від G13 Labs можна замовити у нашому магазині зі швидкою доставкою. Ми пропонуємо не просто продукцію високої якості від іменитих брендів, а й забезпечуємо максимально комфортні умови кожному покупцеві. З будь-якого питання, яке виникає, наші менеджери готові надати підтримку, проконсультувати про особливості кожного сорту.

З огляду на те, що багато клієнтів прагнуть не афішувати свій інтерес до кана-індустрії, ми гарантуємо конфіденційність кожному замовленню, забезпечуємо анонімність на всіх етапах співробітництва – від оформлення до відправки посилок "Новою поштою". Уся продукція комплектується у термопакети або стелс-упаковки, які вирізняються міцністю, стійкі до пошкоджень у процесі транспортування, а також не просвічуються, тому характер вмісту відомий тільки оператору та покупцеві.

В цій категорії немає товарів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

ТОП категории