Сорти з високим ТГК і високим КБД

Популярні фільтри
Ви вибрали:
Вміст КБД (CBD):
Тип сорту
Вміст ТГК (THC)
1.2% + 3 Вміст КБД (CBD)
Висота рослини
Фенотип
Врожай (Зах. Європа, США)
Генетика
Цвітіння
Життєвий цикл
Мастер Сід Мастер Сід Мастер Сід
Афганка Генетика АК-47 Аутдор Автоквіти Сатива Фем Потужні Голландія Новачкам Медичні
Потрійний подарунок
Master-Seed Auto LSD Feminised

Фемінізований сорт коноплі Auto LSD є визнаним експертами високоякісним посівним матеріалом. Ідеальн..

139.00 грн

  186 відгуків

Master-Seed Auto Tutankhamon Feminised

Насіння коноплі Auto Tutankhamon представлені сідбанком "Master Seed". Період цвітіння культури дося..

139.00 грн

  299 відгуків

Master-Seed Auto Satori Feminised

Auto Satori Feminised від Master-Seed - це потужні автоквітучі насіння коноплі з Непалу. Штам прости..

139.00 грн

  75 відгуків

Master-Seed Auto Amnesia Feminised

Особливістю даного автоквітучого насіння коноплі Auto Amnesia вважають переважну генетику Сатив..

125.00 грн

  160 відгуків

Master-Seed Auto Bruce Banner Feminised

Auto Bruce Banner Feminised - це автоквітучі насіння коноплі з переважанням Сативи у своєму складі. ..

139.00 грн

  34 відгуків

Master-Seed Auto Dutch Driver Feminised

Auto Dutch Driver Feminised від сідбанка Master Seed - авто фемінізовані насіння з переважанням гене..

139.00 грн

  38 відгуків

Master-Seed Auto Jack Herer Feminised

Перевагою автоквітучого насіння коноплі Auto Jack Herer на експертному рівні визнають чудову вр..

125.00 грн

  54 відгуків

Master-Seed OG Kush Feminised

Насіння коноплі OG Kush відомі своїми каліфорнійськими корінням. Популярність даної культури обумовл..

110.00 грн

  16 відгуків

Master-Seed K-Train Feminised

K-Train Feminised від сідбанка Master Seed - це фемінізовані насіння марихуани, народжені в результа..

110.00 грн

  9 відгуків

Green House Seed Chemdog Feminised

Фемінізовані насіння коноплі Chemdog містять в собі 70% генів Індики. Таке співвідношення позначилос..

207.00 грн

  1 відгуків

4.5

1144 Відгуків


Як показують різні наукові дослідження, для багатьох людей використання медичних сортів коноплі – єдиний спосіб жити без болю та страждань. Тому розвинені країни вже дозволили медичний канабіс. З огляду на зростаючий попит на такі сорти, провідні генетики та селекціонери постійно працюють над тим, щоб запропонувати ринку потужне насіння марихуани з високим CBD (КБД – канабідіол). Саме цей канабіноїд забезпечує необхідний лікувальний вплив, не викликаючи при цьому психоактивного ефекту.

У магазині Semena Konopli представлена широка лінійка сортів медичного канабісу, виведеного провідними сідбанками Голландії, Іспанії, Швейцарії та інших країн, де легалізовано марихуану в медичних цілях.

Відмінності медичних сортів канабісу

Основна характеристика марихуани, що застосовується з лікувальною метою, – вміст у ній КБД. Головні його властивості – розслаблення, знеболювання, зниження спазмів та м'язової напруги, усунення судом та тривожності. Тому нині фахівці працюють над тим, щоб вивести штами Сативи та Індики, у яких рівень канабідіолу був вищим.

Уже є сорти, в яких концентрація КБД – 7,5%, а ТГК (ТНС – тетрагідроканабінолу) – лише 6%. Таке поєднання забезпечує лікувальну дію, але при цьому не викликає глибокого психоактивного ефекту. Наукові дослідження також показують, що найвищий медичний ефект дають сорти, у яких концентрація КБД і ТГК приблизно однакова.

Особливості гровінгу медичного канабісу

Потужні сорти коноплі з високим вмістом КБД найчастіше представлені штамами з переважанням генів Індики, автоквітучі, в яких рівень канабідіолу вищий, ніж у фотоперіодних. Автоквіти відрізняються коротким періодом життя, їхнє цвітіння починається автоматично, без залежності від зміни світлового режиму. Тому вони здатні швидше дати врожай та простіші у культивації, підходят для аутдору та індору (відкритого та закритого грунту). Здатність фемінізувати канабіс дала змогу вирощувати тільки жіночі стрейни, які дають більш високу врожайність, стабільність генетики.

Пропозиція в Semena Konopli

Насіння марихуани з високим ТГК і високим КБД у нашому магазині можна купити в оригінальній упаковці, з гарантією якості. У нас – постійні знижки, бонуси, тому ціна на продукцію максимально доступна. Замовити насіння можна в будь-якій кількості: великі партії та поштучно, навіть одне зерно. У нашому сідшопі можливий розрахунок післяплатою. Доставка "Новою поштою" займає всього пару днів.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Івано-Франківськ, Біла Церква, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчуг, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів.

Популярні питання
Серед автоквітучих сортів це: Auto Dutch Driver, Auto Bruce Banner, Auto Chocolope. А серед фотоперіодних: Satori

Це насіння, рослини з якого мають підвищений рівень ТГК (тетрагідроканабінол). Чим вищий рівень ТГК у складі смоли, то інтенсивніший ефект (ейфорія, зміна свідомості, розслаблення та інші). Рослини з високим рівнем ТГК у своєму складі називають потужними (з потужним ефектом)

Потужне насіння коноплі слід зберігати в прохолодному і сухому місці, захищеному від світла. Найкраще використовувати герметично закритий контейнер, такий як скляна банка або пакет із замком-застібкою, для захисту насіння від впливу вологи та кисню.

Час вирощування рослин з потужного насіння коноплі нічим не відрізняється від інших сортів. Потужність - це всього лише характеристика рівня ТГК (тетрагідроканабінолу) у складі рослини, що не впливає на час дозрівання. Зазвичай час дозрівання (середній час) потужних сортів становить 80 діб.

Придбати товар можна, внісши передоплату на картку ПриватБанку або оплативши покупку при отриманні на пошті. Якщо сума замовлення перевищує 5 тисяч гривень, то слід внести передоплату в розмірі 10% від загальної суми. Доставка продукції здійснюється двома способами: Новою поштою та Укрпоштою. Терміни та вартість доставки можуть варіюватися.

ТОП категории