Насіння марихуани Passion #1 fem. Dutch Passion
Passion #1 від Dutch Passion - легенда серед сортів для відкритого ґрунту з рівнем ТГК (тетрагідроканабінолу) до 20%. Він по праву вважається одним із кращих для аутдору, особливо для тих, хто цінує стабільний результат і простоту вирощування.
Замовити його насіння в подарунок таким гроверам (коноплярам) із країн легалайзу можна в Semena Konopli. Магазин пропонує їх в оригінальній упаковці, за доступними цінами, з доставкою «Новою поштою». Відповідно до закону України, пропонуємо насіння тільки як подарунки або сувеніри в країни легалайзу.
Опис сорту
Це штам з переважанням генотипу Indica, розроблений спеціально для вирощування на відкритому повітрі. Він не призначений для індору (закритого ґрунту), але в умовах природного світла розкриває весь свій потенціал. Висота рослин в середньому близько 2 м, але в сприятливих умовах може досягати до 3,5 метрів.
Збір врожаю - наприкінці вересня. Урожайність - від 250 до 750 г з одного стрейну, особливо при вирощуванні в південних регіонах і з правильною агротехнікою.
Штам має м'який, свіжий аромат з вираженими цитрусовими нотами.
Телефони:
☎0800 330 195
☎0800 330 240
☎068 666 1382
☎066 666 1382
☎063 666 1282
Час роботи:
Пн-Пт: з 9.00 до 23.00
Сб-Нд: з 10.00 до 18.00
Telegram:
@Serafim_MASTERSEED – старший оператор вдень у будні з 10.00 до 17.00
@Mariya_MASTERSEED – молодший оператор вдень у будні з 9.00 до 17.00
@Ivan_MASTERSEED – старший оператор увечері у будні з 16.00 до 23.00
Email:
[email protected] - залиште скаргу або напишіть з питань співробітництва, опту.
Вся інформація цього сайту призначена лише для повнолітніх осіб. Купівлю будь-яких сувенірних зерен можна зробити лише в 18 років і старше. Якщо Ви хочете придбати цей товар, перебуваючи в Україні, але ще не досягли повного зростання, просимо Вас залишити цей ресурс. Будь ласка, дотримуйтесь місцевих законів, відмовтеся від відвідування цього місця до часу досягнення дозволеного віку!
Торговий майданчик Semena Konopli відповідає правовим нормам держави. Насіння знаходиться у продажу тільки як сувеніри, що служать для генетичної консервації та зберігання селекційних праць. В Україні не дозволено пророщувати цю продукцію!
Купівля таких сувенірних зерен не дає права порушувати закони своєї країни. Наші клієнти повинні знати, що такі вироби заборонено пророщувати чи вирощувати. Ми надаємо ці товари за умови, що вони не будуть використані з метою, що суперечить законодавству. Ті, хто свідомо не дотримується встановлених регіональних постанов, самі несуть повну відповідальність за свої вчинки. Наш магазин не причетний до скоєних беззаконних дій покупця і не має зобов'язання відповідати за його поведінку, що порушує правила.