Портативні гнучкі горщики від LOVE-GROW

Ціна  13 - 53.00 грн
Хіти продаж
Тимчасова знижка на
Фем
Автоквіти
Сатіва
Мастер Сид
Новачкам
Генетика АК-47
Голандія
Афганка
Потужні
Аутдор

Горщик growbag "LOVE-GROW" 1L комплект в чохлі без ручок

Growbag "LOVE-GROW" 1L - призначений для виведення розсади і культивування невеликих рослин. Гроубег..

13.00 грн

  0 отзывов

Горщик growbag "LOVE-GROW" 5L комплект у чохлі

Growbag "LOVE-GROW" - це прекрасна альтернатива пластиковим горщикам і будь-яким іншим ємностям для ..

40.00 грн

  0 отзывов

Горщик growbag "LOVE-GROW" 12L комплект в чохлі

Growbag "LOVE-GROW" 12 літрів - це текстильний горщик для рослин виготовлений зі спеціальної синтети..

45.00 грн

  0 отзывов

Горщик growbag "LOVE-GROW" 18L комплект в чохлі

Growbag "LOVE-GROW" 18L - це текстильний горщик для рослин, виконаний з щільного синтетичного матері..

51.00 грн

  0 отзывов

Горщик growbag "LOVE-GROW" 26L комплект в чохлі

Growbag "LOVE-GROW" 26L - текстильний горщик призначений для оптимального розвитку кореневої системи..

53.00 грн

  0 отзывов


Садівники завжди шукають способи поліпшити свої врожаї. Цікавість і прагнення до високої продуктивності привели до незліченних інновацій: від світлодіодів, що підвищують врожайність, до вдосконалених формул поживних речовин, які збільшують обсяг суцвіть. Одним з таких нововведень в світі гровінга стали і тканинні горщики-бегпоти.

Для чого потрібні текстильні горщики?

Гроубег або бегпот - універсальне рішення для продуктивного рослинництва і відмінна альтернатива стандартним пластиковим відрам і горщикам. Grow bag LOVE-GROW - це текстильні контейнери для розведення розсади і культивування рослин виготовлені зі спеціальної синтетичної тканини (спанбонд 90 г/м2). Пориста структура матеріалу з хаотичним переплетінням волокон посилює оксигенацію кореневої системи, підтримує оптимальний дренаж і навіть допомагає запобігти деяким кореневим захворюванням.

Текстильні горщики grow bag від LOVE-GROW

Ще однією незаперечною перевагою гнучких горщиків є їх універсальність. Вони підходять для багаторазового використання і мають компактні габарити в складеному вигляді. Для більшої зручності в транспортуванні і зміцнення конструкції бегпоти також оснащені двома нейлоновими ручками. На зовнішній стороні виробів розташовані лого сідбанка MASTER SEED і фірмова емблема LOVE-GROW. Текстильні горщики представлені в п'яти розмірах: 1, 5, 12, 18 і 26 літрів і продаються в наборах по 2, 4, 5 і 10 штук, в залежності від обсягу. Для зберігання гроубегів між сезонами передбачений спеціальний чохол.

Основні переваги портативних гроубегів від LOVE-GROW

Вибір правильного горщика - один з найважливіших етапів в підготовці до нового сезону і, як наслідок, запорука розвитку здорових і сильних рослин. Серед великого списку переваг тканинних бегпотів Grow bag LOVE-GROW окремої згадки заслуговують:

  • повітряне підрізання і автоматична пікіровка. Пластикові та глиняні горщики стимулюють утворення заплутаних, вузлуватих кореневих структур, які розвиваються в основному по периметру горщика. Ці сплутані коріння «душать» один одного, перешкоджаючи надходженню поживних речовин. Тканинні горщики сприяють рівномірному росту і насиченню коренів поживними речовинами по всьому об'єму ємності;
  • покращений дренаж. Природа матеріалу забезпечує ефективний дренаж при кожному поливі, а вся зайва вода буде стікати наскрізь;
  • висока продуктивність в будь-якому середовищі і кліматичних умовах. Завдяки ретельно продуманій конструкції і властивостями тканини, бегпоти підходять як для індора, так і для відкритого грунту;
  • відмінна аерація. Корінню необхідний постійний приплив свіжого повітря, щоб їх метаболічні процеси тривали. У глиняних і пластикових контейнерах це відбувається тільки по поверхні грунту. З іншого боку, текстильні горщики повністю пропускають необхідний кисень до кореневої структури. Допомагаючи корінню досягти максимальної метаболічної ефективності, садівництво в тканинних контейнерах збільшує врожайність.

Ви нам зателефонуєте?

За допомогою нашого оператора можна вибрати і купити насіння конопель Новою Поштою. Оплата замовлень при отриманні, післяплатою.

  0-800-330-195 - безкоштовно для всіх мобільних операторів

  0-800-330-240 - безкоштовно!

Найпопулярніші локації для замовлення: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Херсон, Біла Церква, Маріуполь, Кременчук, Мелітополь, Полтава, Чернівці, Бахмут, Кам'янське, Луцьк, Кропивницький, Умань, Черкаси, Вінниця, Житомир, Рівне.